בקשה האם למישהו יש גישה ל"אגורה", לאחר שהציעה למסירה משהו בחודש האחרון?

רבקה זקס

משתמש מקצוען
אני צריכה משם מידע דחוף, וזה רק למי שמסר משהו בחודש האחרון.
אם יש מישהו כזה, ויוכל להכנס לאגורה ולמסור לי את פרטי המוסר, יהיה לי חסד גדול אם תכתבו לי למייל rivka.zaks1
זה בקשה חד פעמית, שלוקחת 2 דק' מהמתנדב הרלוונטי.

מוישי או

Samples & styles
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אין לך איזה כיסא שבור או איזה גרוטאה אחרת שאת יכולה להעלות למסירה
את יכולה גם להמציא משהו ולהעלות

רבקה זקס

משתמש מקצוען
ב"ה אחד הגולשים כבר עזר לי. תודה!
יש לי, ולא חייב להיות משהו שבור. לכל אחד יש דברים שהוא חושב שבוודאי מישהו אחר צריך אותם, אבל אצלנו הם מיותרים.
בכל אופן באגורה יש יום השהייה מאז שאמסור עד שאוכל לראות פרטי מוסר מהיממה האחרונה, שזה כמובן הכי רלוונטי שיש. ורציתי לחסוך את היממה הזאת, ולנסות לזכות לפני שיימסר לאחרים.

ירושלמית לנצח

משתמש רשום
שלום וברכה.
האם יש מישהו שפרסם בחודש האחרון משהו באגורה ויוכל להוציא לי מספר של מוסר?
יעזור מאוד, פרסמתי כעת ויקח יום עד שיפורסם וזה מישהו שרוצה שיקחו ממנו היום, תודה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה