האם להשתמש ב Google Analytics ואיך?

BIG-TIMI

משתמש צעיר
אני מעוניין לעשות מעקב אחרי מספר הכניסות לאתר שבניתי, ו drvvv המליץ לי על
Google Analytics , בדקתי פה בפורום וראיתי שמישהו המליץ על שיטה יותר טובה של גוגל
שהיא טוענת קודם את הדף ואז מביאה לגוגל את פרטי הכניסות ולא ההפך (מה שגורם להאטת טעינת הדף)

אז רציתי דבר ראשון לדעת מה השיטה הכי טובה לעשות את זה?
והאם אני צריך לשים את הקוד בכל דף ודף באתר שלי?
אם מישהו יוכל לתת לי בבקשה הסבר בעברית ולא לשלוח אותי להסברים של גוגל באנגלית אני מאוד אודה לכם,
תודה רבה וגיט שבאע'ס...

דינקיס

משתמש פעיל
D I G I T A L
גוגל אנליטקס זה הכלי החינמי הטוב ביותר לסטטיסטיקות.
לכל אחד שיש חשבון בגוגל יכול לפתוח חשבון אנליטיקס בחינם.
את הקוד שמקבלים לאחר מילוי הפרטים שמים ב FOOTER או ב HEADER של האתר. כמדומני שישנה אפשרות נוספת להוריד קובץ HTML ולשים אותו בתיקייה הראשית שעליו נמצא האתר.
לאחר מכן תוך 24 שעות בערך תוכלו לראות את הסטטיסטיקות בחשבון אנליטיקס שלכם, וכן לשתף את החשבון הספציפי עם אדמינים נוספים.
גם אני ראיתי את האשכול שפתח DVD בעניין השיפור שהם כביכול הכניסו לקוד, אך אני לא הצלחתי להשתמש בשיפור הנ"ל. בכל מקרה יש הטוענים שאם שמים את הקוד בתחתית העמוד ולא בראש העמוד זה עוזר לטעינה מהירה יותר.
בהצלחה.

drvvv

משתמש פעיל
D I G I T A L
קצת סדר:
את גוגל אנליטיקיס מתקינים באמצעות הכנסת סקריפט קצר לקוד.

ההמלצה כיום היא לשים אותו כתג האחרון בbody על מנת שזה יהיה הפריט האחרון שנטען וממילא הוא לא יעכב את האחרים.

באתרים קטנים זה פחות משמעותי אבל באתר עם הרבה אלמנטים זה נהיה משמעותי.
החידוש האחרון הוא סקריפט עם הוראה מפורשת להיטען רק אחרי שהדף סיים להיטען (זה בגדול), כך שזה לא יעכב טעינות אחרות.

בנוסף על מנת שתוכלו להשתמש בחלק גדול משרותי גוגל למנהלי אתרים, יש לאמת את זהותכם כמנהלי האתר, באמצעות הכנסת תג mata לדף או באמצעות הוספת קובץ html לדף.

אמנם השימוש בשירות הסטיסטיקות של גוגל נותן להם מידע על האתר שלכם (לכן הם גם קנו את חברת הסטיסטיקות הזו) אך לאתרים שלנו אין באמת מה להסתיר מהם, כך שזה נזק שולי.

דבורה2

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סליחה על ההקפצה
למישהו יש מדריך טוב לשימוש בגוגל אנליטקס?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה