האם כבר לא ניתן לדלג על הכנסת חשבון מייקרוסופט בהתקנת מחשב?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
אני מתקין כרגע מערכת הפעלה, תהליך שעשיתי עשרות רבות של פעמים.
זו פעם ראשונה שאני מתקין עם הקובץ האחרון של מייקרוסופט, והוא דורש ממני להיכנס באמצעות חשבון.
אין שום כפתור של דילוג או היכנס ללא חשבון, ובמידע נוסף כתוב: "....אם אתה מעדיף שלא לשייך חשבון micrsoft למכשיר שלך, באפשרותך להסיר אותו. סיים את הגדרת windows ולאחר מכן לחץ על לחצן התחל ועבור על הגדרות>חשבונות>המידע שלך ובחר באפשרות היכנס במקום זאת באמצעות חשבון מקומי".
אין דרך אחרת בשלב ההתקנה?

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
זה באמת דבר יחסית חדש. החל מגרסת 1903 בעיקר ב-Home.
ב-pro יותר קל לעקוף את זה.

הפתרון לזה הוא לא להתחבר לאינטרנט בכלל במהלך ההתקנה.
שיין,
עכשיו אני רב איתו לכבות את הווי פי, דרך CMD. הוא קצת לא אוהב את הרעיון, בעז''ה נראה אם זה ילך.

אין דופי

משתמש סופר מקצוען
מקסימום תנתק לגמרי את הראוטר או משהו כזה..
זה באמת מה שהייתי צריך לעשות.

משום מה לא הצלחתי לכבות את המתאם דרך הCMD, יתכן שזה קשור לחוסר ידע שלי בCMD.
ניסיתי לכבות את המחשב באופן כפוי, אולי הוא יחזור לתחילת ההגדרות - ואכן כך היה, אבל ברגע שהגעתי לחלון 'רשת' הוא מיד דילג קדימה וזכר את הרשת.
בצר לי נכנסתי ממחשב אחר לראוטר וכיביתי את הWI-FI שהמחשב ישב עליו, ואכן תוך רגע המחשב הציע לי בנחמדות רבה: "צור חשבון מקומי, מי ישתמש במחשב זה?".
ונפרדנו כידידים לכל דבר.

בני2

משתמש מקצוען
זה באמת מה שהייתי צריך לעשות.

משום מה לא הצלחתי לכבות את המתאם דרך הCMD, יתכן שזה קשור לחוסר ידע שלי בCMD.
ניסיתי לכבות את המחשב באופן כפוי, אולי הוא יחזור לתחילת ההגדרות - ואכן כך היה, אבל ברגע שהגעתי לחלון 'רשת' הוא מיד דילג קדימה וזכר את הרשת.
בצר לי נכנסתי ממחשב אחר לראוטר וכיביתי את הWI-FI שהמחשב ישב עליו, ואכן תוך רגע המחשב הציע לי בנחמדות רבה: "צור חשבון מקומי, מי ישתמש במחשב זה?".
ונפרדנו כידידים לכל דבר.
אני מאמין שעשית את כל זה סתם בשביל הספורט... כי להתקין ווינדוס במחשבים של היום לוקח משהו כמו עשר דקות..

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
לא נתקלתי בבעיה לסמן אין לי אינטרנט.
וחשבון בחוויה מוגבלת...

יש שדה

משתמש פעיל
אני מאמין שעשית את כל זה סתם בשביל הספורט... כי להתקין ווינדוס במחשבים של היום לוקח משהו כמו עשר דקות..
אני בדיוק רוצה לחדש ווינדוס במחשב של פעם. עוד מ2002 עם ווינדוס XP, להתקין שם זה יותר מסובך מווידוס 10?
מאיפה אני משיג ווינדוס XP?
ואיך אני יודע אם ווינדוס 7 מתאים?
המפרט מצורף.
תודה ענקית מראש

קבצים מצורפים

• 20200216_150439.jpg
    20200216_150439.jpg
    KB 133.3 · צפיות: 9

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני בדיוק רוצה לחדש ווינדוס במחשב של פעם. עוד מ2002 עם ווינדוס XP, להתקין שם זה יותר מסובך מווידוס 10?
מאיפה אני משיג ווינדוס XP?
ואיך אני יודע אם ווינדוס 7 מתאים?
המפרט מצורף.
תודה ענקית מראש
אפשר win 7 win 10 32bit בקלות (אל תנסה 64) זה יתקע את המחשב אפילו שעל פי ה"חוק" מותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה