התייעצות האם יש כירורג מומחה לבקע?

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
מי שיכול לתת לי מידע על דר פינטו איפה הוא גר והאם הוא נשוי ויש לו ילדי אנחנו מעוניינים לקנות לו מתנה אחרי ניתוח שעשה ועבר בהצלחה וכן מי שיש לו אפשרות לעשות את זה נודה לו מאוד

shir4

משתמש פעיל
מי שיכול לתת לי מידע על דר פינטו איפה הוא גר והאם הוא נשוי ויש לו ילדי אנחנו מעוניינים לקנות לו מתנה אחרי ניתוח שעשה ועבר בהצלחה וכן מי שיש לו אפשרות לעשות את זה נודה לו מאוד
גם אנחנו עשינו אצלו ויצאנו מרוצים תקנו משהו כללי כמו תפילת הרופא ממוסגרת או משהו בסגנון

טחינה גולמית

משתמש מקצוען
כירורג מאוד מומחה לא עושה בקע.
הוא הולך לנתח ראש ולב...
כן חשוב מישהו שעושה את זה הרבה.
אם את מחפשת במרכז--
ד"ר יולנו- אם אני לא טועה מקבל באסותא ואולי גם בלניאדו (הוא חרדי ירא שמיים חסיד צאנז, ומולץ מאוד ע"י עזר מציון)
יש במעייני הישועה את ד"ר קולר שהוא גם נחשב טוב.

משתמש משודרג

משתמש סופר מקצוען
הוא הולך לנתח ראש ולב...
אם את מחפשת במרכז--
ד"ר יולנו- אם אני לא טועה מקבל באסותא ואולי גם בלניאדו (הוא חרדי ירא שמיים חסיד צאנז, ומולץ מאוד ע"י עזר מציון)
@טחינה גולמית
לא שאלו על מנתח...
שאלו על מתנה למנתח...

120161

משתמש מקצוען
@חלוש
כפי שהזכירו למעלה
מומחה לבקע זה רופא מנוסה בזה
וכן יש כמה שיטות למשל היום בד"כ מכניסים רשת ויש סוגי הרדמה שונים ועוד.
לנו המליצו על ד"ר אלברטון משע"צ ע"י רופאים מומחים אחראים (עוד לא בוצע).

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
הוא הולך לנתח ראש ולב...
אם את מחפשת במרכז--
תשובה לא מדויקת ברור שי רןפאי כירוג שההתמחות שלהם זה בקע וזה הכי מומלץ בשביל לחסוך עוגמת נפש שאין כאן המקום לתרר מי שרוצה המלצה והסבר שיפנה באישי

א.מ.ב.

משתמש פעיל
אנחנו עשינו לילד אצל מנהל מחלקה בעין כרם פרופ' יחזקאל לנדאו מאד מרוצים ברוך ה'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה