מידע שימושי האם יש אפשרות לגדל פיאות לבחור???

חברים

משתמש פעיל
האם יש איזה חומר מסוים שיכול להגדיל פיאות לבחור???
(יש לו פיאות אבל זה די קצר)

נערך לאחרונה ב:

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
באורך או בעובי?

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בעיקרון כדי ששיער יתארך צריך לגזור את הקצוות כמו שציינו לעיל ואז גדל.
יש גם אפשרות לעבות ואז זה גם עוזר לפעמים רק שזה תהליך ארוךךך של כמה חוד' לפחות.
יכול גם להיות חוסר בוויטמין מסוים ואז עושים בדיקות דם.

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מאריך לא ידוע לי.
יש שמפו שממלא אם יש נשירה.

חברים

משתמש פעיל
אין שום נשירה וזה לא משהו שקשור לקרונה
יש לו פיאות די קצרות ומעונין שיגיע עד הסנטר,

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אז השמפו לא קשור הוא מיועד לחזק את השורשים.
הפתרון היחידי זה לגזור קצוות ולחכות.
את יכולה למדוד עם ס''מ כמה לפני הגזירה, כמה אחרי ושוב אחרי חודשים וכך תדעי אם זה מקדם משהו.
לפעמים ההתארכות כ''כ איטית שנראה כאילו שבכלל לא.
ויש גם כאלו שזה השיער... מכירה מקרוב ואין מה לעשות אחרי ההשתדלות הנ''ל.

engoy

משתמש פעיל
טבילה במקוואות עם כלור יכולה לגרום ייבוש שיער, מה שגורם לקיצור הפיאות. אחד מההמלצות למרוח ממש מעט שמן זית אחרי הטבילה זה מגן לפעם הבאה. ניתן לראות שיפור ממשי. כל הנ"ל על פי אחד המדורים בפטנט רשום, המודיע.

חברים

משתמש פעיל
טבילה במקוואות עם כלור יכולה לגרום ייבוש שיער, מה שגורם לקיצור הפיאות. אחד מההמלצות למרוח ממש מעט שמן זית אחרי הטבילה זה מגן לפעם הבאה. ניתן לראות שיפור ממשי. כל הנ"ל על פי אחד המדורים בפטנט רשום, המודיע.
שיוצאים מהמקוה למרוח על הפאות שמן זית???

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני משתמש כל יום בשמפו קיק בולע שתי כדורים המכילים אבץ + חומר בשם משהו מתחיל בא' ונגמר ב'טין' [זה מגיע יחד בחנויות טבע לברר אצל המוכר]
די עוזר
מענין הוא שהשבוע חליתי בדלקת גרון [לא קורונה...] ושכבתי הרבה במיטה עיקר שעות השינה שלי היו שעות היום, בלילה הייתי יותר ער.
למעשה שמתי לב שמאז שאני ישן כמה שעות טובות ביום - כל לילה כשסירקתי את פיאותי לפני מעריב הייתי מגלה תלתל חדש בקצה הפאה שהייתי צריך להכניס אותו לתלם - כלומר צמח בעוד איזה חצי סנטימטר טוב!!!
אין לי מושג האם זה אומר שצריך לישון ביום או שהדלקת אשמה או שבכלל אקמול ואנטיביוטיקה מצמיחים שערות - בכל אופן זה מה שהיה...
אגב עכשיו שאני בריא וישן בלילה, אינני נהנה מהפריוילגיה הזאת יותר ושערי צומח לאיטו כרגיל.
מוזר

engoy

משתמש פעיל
נשמע יותר הגיוני לפני כדי שלא יתפס הכלור
בפטנט רשום היה כתוב אחרי ושבמציאות זה מספיק ועוזר. מדובר בממש 2 טיפות לכל צד או פחות. אולי זה מגן מהמזג אוויר אחרי הכלור, אולי זה נשאר לפעם הבאה, בכל מקרה הביאו שם מס' סיפורים שממש כבר כמעט לא היה פיאות והם צמחו לתפארת.

דבר נוסף, אם הבעיה שהשורשים חלשים להחזיק שיער ארוך, הבנתי ששתיית תה סרפד מועיל מאוד. אבל גם זה לוקח כחצי שנה לראות את התוצאה היפה.

העשיל פרידמאן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני משתמש כל יום בשמפו קיק בולע שתי כדורים המכילים אבץ + חומר בשם משהו מתחיל בא' ונגמר ב'טין' [זה מגיע יחד בחנויות טבע לברר אצל המוכר]
די עוזר

אוקיי נזכרתי.
לבקש מהמוכר כדור המכיל אבץ + ביוטין.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

באבוד רשעים בינה • אתגר 112

לוח מודעות

למעלה