האם חייבים למחשב לגרפיקה מעבד I7?

יעל213

משתמש רשום
יש לי לקוחות שמחפשים דגמים ספצפיים במה מדובר?

גמישה במחיר

moshe moshe

משתמש רשום
אוקי. כמו שאמרתי הפרסישן מצוין ואני מסכים שזה ביצועים מעל ומעבר. ו32 זה די והותר. עכשיו.
האופציית שדרוג היא דבר מאוד חשוב. כי לקנות מחשב שיתאים רק לעכשיו זה לא חכם. ואנחנו ממש מתקרבים ליום ש64 יראו כמו 16 עד לפני כמה שנים. לכן אני ממליץ לבדוק אם באמת הלגיון תומך בשדרוג ואם כן אז לקחת את זה בחשבון.
לי יש 48 ג'יגה ולפעמים אני מרגיש שהיה טוב לי קצת יותר.

הלוחשת לתווים

אוהבת הכל מהכל!!
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
ואם זה מעבד I5 דור 13?
זה טוב מספיק?
בלתק
יש לי I5 דור 13 של HP, מותקן לי תוכנות אדובי למיניהם, וגם תוכנות של תיכנות.
בינתיים המחשב עובד מצויין!!
אני משתמשת עם אילוס, פרימייר ופוטושופ באופן תדיר, והמחשב עוד לא נתקע אפילו פעם אחת.
אני כל היום מתקינה תוכנות על המחשב, תוכנות ששוקלות, והמחשב עוד לא נתקע לי (יש לי אותו קצת יותר משנה..)
ממש ממליצה עליו..

English Tech

משתמש פעיל
אוקי. כמו שאמרתי הפרסישן מצוין ואני מסכים שזה ביצועים מעל ומעבר. ו32 זה די והותר. עכשיו.
האופציית שדרוג היא דבר מאוד חשוב. כי לקנות מחשב שיתאים רק לעכשיו זה לא חכם. ואנחנו ממש מתקרבים ליום ש64 יראו כמו 16 עד לפני כמה שנים. לכן אני ממליץ לבדוק אם באמת הלגיון תומך בשדרוג ואם כן אז לקחת את זה בחשבון.
לי יש 48 ג'יגה ולפעמים אני מרגיש שהיה טוב לי קצת יותר.
תמיד יש לאן להתקדם
בסוף כשקונים מחשב מסתכלים על המכלול, ובמכלול הפרשיזן עדיף על הליגן גם אם הוא עם 64 ג'יגה.
מה גם שנראה שהיא בתחילת הלימודים, שאז בד"כ לא משקיעים על מחשב לכ"כ הרבה שנים אלא הוא משמש ללימודים ולשנים הראשונות של העבודה ולאחר מכן קונים לעבודה מחשב מתקדם יותר

English Tech

משתמש פעיל
בלתק
יש לי I5 דור 13 של HP, מותקן לי תוכנות אדובי למיניהם, וגם תוכנות של תיכנות.
בינתיים המחשב עובד מצויין!!
אני משתמשת עם אילוס, פרימייר ופוטושופ באופן תדיר, והמחשב עוד לא נתקע אפילו פעם אחת.
אני כל היום מתקינה תוכנות על המחשב, תוכנות ששוקלות, והמחשב עוד לא נתקע לי (יש לי אותו קצת יותר משנה..)
ממש ממליצה עליו..
לא יודעת למה את קוראת המון תוכנות ולמה את קוראת נתקע (שהמחשב קורס לגמרי אולי?)
אבל לי יש מחשב HP עם אינטל קור I5 דור 13 (סדרה U) ובזמנים של שימוש בהרבה תוכנות + שימוש משמעותי ברשת המחשב *קצת* זוחל.

נערך לאחרונה ב:

aynoah

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
סליחה, אני רק הערה (הארה) קטן.
כולם מאוד יפה מומחה כמה זה מעבד חזק, כמה גדול, כמה יפה.
אבל אבל, אף אחד לא בודק מה קוראים אותו בעברית: "דרישות מערכת" ולא בעברית זה system requirements. באדובי יש כזה אתר עם פירוט מה צריך.
כולם יודעים שאולי כן צריך / או לא צריך כרטיס מסך (גרפי) חזק לתוכנות גרפיות? וכרטיס חזק חדש עולה אולי פי יותר הרבה מהמעבד? זה בדקתם?
באדובי רשום דוגמה מינימום! אבל נראה אותך מחכה הרבה זמן שהתוכנה תעלה וכל פעולה תקחי כוס קפה.... ויש שם כזה מומלץ. יש הרבה הבדל בכסף בין מינימום למומלץ.
ועוד שנה, שתיים יש עדכונים בתוכנה. וכמובן צריך יותר חזק במחשב. ואם לא חזק, אז לא עושים משדרג. ותקוע עם גירסה עכשיו. ואין גירסה חדש, אין תיקוני באגים. אין תכונות חדש. אבל כן רוצים.
בקיצור, תעשה חושבים טוב.
שנה טובה ומבורכת. בו"ה!?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה