האם חולצות ללא גיהוץ באמת לא דורשות גיהוץ?

• פותח הנושא GRN
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

רותיי

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
אני גם לא מסוגלת לחשוב על לבישת חולצה ללא גיהוץ
אני מגהצת הכל! את כל הבגדי ילדים וכו'
ועכשיו אחרי שאחי וגיסי שכנעו אותי והם הבטיחו לי שהם לא גיהצו את זה .
זה היה נראה מעולה++ הפס חד, בשרוול והכל נראה מהממהם
קניתי גם לבעלי חולצות ללא גיהוץ של סטפנו ואקסוס
עוד לא ניסיתי בפועל זה עוד לא הגיע,
אבל נספר לכם.....

לילי 1

משתמש מקצוען
הכל תלוי בחברה!! יש בהחלט חולצות ללא גיהוץ

מי שרוצה חולצות כותנה שעומדת כמו קרטון, אין בדים כאלה בחולצות ללא גיהוץ. הללא גיהוץ הן חולצות מבדים מעט רכים
לי יש ניסיון מעווווולה עם שני סוגים BROOKS BROTHERS(עם שבע הכפלים בשרוול) ו
furor
מדובר בחולצות יקרות ואיכותיות. FUROR מוכרים כרגע בתת של מיר בסביבות ה100 שח.-מחיר מעולה
החולצות אינן אמורות לצאת מגוהצות מהמכונה!!!! סוף הגיהוץ נעשה מחום הגוף ב10 הדקות הראשונות של הלבישה(על החולצות האחרונות שרכשתי זה אפילו כתוב על התווית) כך שצריך לראות איך זה על הבנאדם בלבישה רגילה ולא על הקולב. וכמובן שלא שמים במייבש אלה תולים על קולב מיד מיד בגמר הכביסה
שווה שווה שווה
משתי בחינות- אלף, מקבלים חולצה איכותית יותר ובת, נשאר לגהץ רק תלבושות לבנות(שזוהי התחייבות עם אופק מדיני ברור, לעומת הגיהוץ לחלק הגברי במשפחה שהוא עד זיקנה ושיבה...:cool:)

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אני עם חולצות של אמריקן איגל ללא גיהוץ, עובד יופי!

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
הם לא נראות כמו חולצות שיצאו כמו חדש הרגע מגיהוץ----

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
להבדיל....

אני מכיר את הפורור וכן את האקסוס הללא גיהוץ בהחלט הם הרבה יותר נוחות לגיהוץ ואף בלבישה הם מקסימים וגם אם תלית לאחר הכביסה זה הרבה פחות מקומט ויותר יפה ,
_______

בחולצות פורור אני רוצה להסביר מה ההבדל בין תוית השחורה לסגולה

סגולה יצאה בהתחלה יש עליה המון שבחים וכו' היא 100 אחוז כותנה ללא גיהוץ , אך היא פחות עמידה לשימוש יום יומי הם יותר נפרמות בשרוולים ובקצוות כלומר היא חולצה עדינה ויותר מומלצת לשבתות.

תוית שחורה יצאה לאחמ"כ 85 כותנה ללא גיהוץ היא גם כן יפה מאוד ומקסימה ויותר חזקה ומאסיבית לשימוש יום יומי ,

האקסוס תוית אדומה אני מכיר גם כן חולצות מקסימות ויפות

נ.ב הכותב הינו בחור ישיבה

רחל ז.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
שופט/ת באתגר דריבל
מצטרפת לכל הנ"ל
אני סיימתי לגהץ חולצות גברים!!!
יש לי נסיון עם פורור תויות סגולה - מדהימה, עם פס בשרוול שאת יכולה לחלום עליו רק עם מגהץ קיטור רציני. הבעיה שהיא אכן מתפוררת אחרי שימוש רציני.
פורור זהב יותר מסיבית אבל יחסית מאד יקרה.
לבינתיים עברתי לאקסוס תוית אפורה כחולה - יפיפיה, נראית לבינתיים מאד מוצלחת ולא מתפוררת.
(באדומה הבנתי שאין פס בשרוול)

זה לא רק שלא צריך לגהץ - גם כל החיבורים של החולצה חלקים שזה דבר שלא קיים בחולצות רגילות גם אחרי גיהוץ במכבסה.
שווה כל שקל.

ריקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מצטרפת לכל הנ"ל.
פורור זהב או אקסוס תכלת או ורוד
אין צורך לגהץ כלל ואחרי 5 דקות של לבישה, עוד לפני שיוצאים מהבית, נראה מגוהץ הכי בעולם.

כמובן שאחר הכביסה יש תלות מיד על קולב וזה נראה מקסים כולל פס בשרוול!

מנסיון של אחותי, שכל חולצות הפורור התפוררו לה ואמרו לה שזה בגלל שגיהצה אותם.

פיר

משתמש סופר מקצוען
חולצות ללא גיהוץ

בסד
חולצות פורור לבנות המחיר אומנם יקר מאוד 1425 שח לחולצה אבל מנסיון מכבסים אותם ב30מעלות לאחר מכן למכונת יבוש אבל לא הרבה בבת אחת וןאז אין צורך לגהץ

פיר

משתמש סופר מקצוען
המשך לחולצות ללא גהוץ

בסד
המחיר הוא 125 שח לחולצה ולא כמו שנרשם סכום בטעות בהצלחה.

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
בעלי הולך עם חולצות daniel perel קנוי בת"ת של ישיבת מיר
ממש ממש לא צריך שום גיהוץ אחרי 5 דקות של לבישה

דנד

משתמש רשום
הפקות ואירועים
אני ממליצה על אקסוס תוית סגולה- 100 % כותנה
ללא גיהוץ, אני כן מגהצת אבל המגנץ פשוט מחליק על זה

cofix

משתמש פעיל
מה זה ההגדרה בחולצות שראיתי לאחרונה "הדבקה מלאה" או "הדבקה חלקית"
אשמח למי שיחכים אותי
תודה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בחיבורים של השרוולים יש גם תפרים וגם דבק כך שאין בועות אוויר וזה יותר יפה

פונפונית אדומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לא י'דעת.
החולצות אצלינו- כ"כ מתחשבות בי... כ"כ אנושיות....
הן עוד אף פעם לא דרשו גיהוץ!!!!!!!!!
מה תגידו על חולצות בעלות מידות טובות שכאלו?
טוב, זה כנראה החינוך... :)
טוב, עכשיו ברצינות- אם את שואלת אותי- מי שרוצה לגהץ- שתגהץ. יהיו לה חולצות יפות, מגוהצות, מקופלות בסימטריות בארון, ומי שילבש אותם- יראה טוב.
מי שלא רוצה לגהץ- שלא תגהץ! יהיו לה חולצות מקומטות מאוד מאוד \ מקומטות מאוד\ מקומטות באופן סביר\ מקומטות קלות\ עם קמטים זעירים כמעט בלתי סבירים.
אבל טיפ טופ ומהמם- זה לא יהיה. מגוהצות- הן לא תיראנה לעולם!
עם גיהוץ, או בלי- זה 2 דברים אחרים לגמרי!
ואני- ממליצה על לגהץ.
בהצלחה! :)

מדינת ישראל

משתמש רשום
מה מומלץ היום בחולצות גברים ? מה המחירים ? ואיפה הכי כדאי לקנות באזור המרכז ?
תודות לכולם

אהל

משתמש רשום
אני תמיד מאוד השקעתי בגיהוץ-
ותמיד החמיאו לי שאפשר להחתך מפס של החולצות....
עברנו עכשיו לסטפנו-
שכחתי מהמגהץ!
ועדיין - אנשים אומרים לי שהם משתגעים מהחולצות של בעלי... איזה גיהוץ, ואיזה פס...

!music

משתמש צעיר
הערת אגב שאינה קשורה לנושא האשכול
לדעתי לקנות חולצות בחנויות זה פשוט בזבוז כסף!!
לשם דוגמא חולצת סטפנו שעולה בחנויות 140 ש''ח עולה בתתי''ם 90 ש''ח בלבד וכן הלאה
אז אם יש לכם קרוב משפחה או מכר שיכול לקנות לכם חולצה בת''ת של הישיבה בה הוא לומד
תעשו את זה מדובר בחיסכון עצום!

רבקה111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
סטפנו חולצות מצוינות ומבוקשות אצל בחורי ישיבות
אבל אין אותם בכל התתי"ם ובחנויות הם מאד יקרות
אבל אקססוס כחול גם מצוין מנסיון ואחרי שלובשים מתיישרים הקמטים ואין צורך לגהץ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה