האם חולצות ללא גיהוץ באמת לא דורשות גיהוץ?

• פותח הנושא GRN
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע איך זה באמת נראה בלי גיהוץ
(ושל איזה חברה)
תודה

חישוקים

מעטפת פרסום לעסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
הן כן.
(כמובן שלא ברמה שדורשות חולצות פשוטות)
אני ממליצה על "מדיסון"- חולצות חסידיות, אם זה משנה... (אני די בורה בעניינים האלו :eek:)

רמה פלוס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
דעתי; מי שמגהץ כי צריך לגהץ, אז אכן החולצות החולצות האלו לא צורכות גיהוץ..
אבל הדבר ברור שגיהוץ נותן מראה אחר לחלוצות... כך שגם בחולצות האלו צרך לגהץ..

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אם תולים מיד מהמכונה זה נראה בסדר.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י sarigold5;1779386:
אם תולים מיד מהמכונה זה נראה בסדר.

"בסדר" זה אומר כמו חולצות ניילון אחרי כביסה?

sarigold5

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
מה זה חולצות ניילון?
יש לי פה חולצה אחת של LIBERTY. כתוב WRINKLE FREE, זה אומר שהקמטים שיש בזה הם בחינם? כי גיהוץ לא יזיק לזה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י sarigold5;1779436:
מה זה חולצות ניילון?
יש לי פה חולצה אחת של LIBERTY. כתוב WRINKLE FREE, זה אומר שהקמטים שיש בזה הם בחינם? כי גיהוץ לא יזיק לזה.

:)

ניילון זה החולצות הפשוטות-פשוטות.

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai

מלפפון

משתמש סופר מקצוען
בדיוק השבוע בעלי אמר שלא יקנה יותר ללא גיהוץ כי בפועל צריך לגהץ אותם ועוד איך.
(ואני בכלל שכחתי שהן נקראות 'חולצות ללא גיהוץ').

ניקול

משתמש מקצוען
furor!!

אפשר בהחלט ללבוש ללא גיהוץ (אם לא תקמטי אותן בכוונה כמו שאני עושה בטעות לפעמים כשאני דוחסת עם עוד בגדים :()

ואם בכל זאת רוצים לגהץ אותן- זה שמים וארץ ביניהן לבין חברות אחרות!

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש חולצות לילד של "מרקס אנד ספנסר" שנקראות ללא גיהוץ, והן אכן יוצאות ממש ישרות. אני מיבשת במיבש ומיד מקפלת וכשאני מוציאה את זה מהארון ללבישה זה נראה ממש מגוהץ.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
גם אם זה לא מקומט, הקפל בשרוול ודאי לא מגוהץ כמו שצריך.

לא ניסיתי את החולצות הנ"ל, כי אינני רואה טעם להשקיע בזה.
אני בטוחה שאני אגהץ גם אותן (אם אני מגהצת חולצות טריקו וחצאיות תלבושת... אז ק"ו את החולצות.)

חני

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לטעמי הם חייבות גיהוץ.
(מייבשת בתליה ולא סוחטת אותם, אולי עם סחיטה וייבוש במייבש זה אחרת, בכל מקרה מייבש לא מומלץ לחולצות לבנות)

אבל יש להם פלוס ממש טוב, הם לא מתקמטות במזוודה וזה מאווד נח למי שנוסע בתדירות גבוהה.

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י צברית;1779603:
לטעמי הם חייבות גיהוץ.
(מייבשת בתליה ולא סוחטת אותם, אולי עם סחיטה וייבוש במייבש זה אחרת, בכל מקרה מייבש לא מומלץ לחולצות לבנות)

אבל יש להם פלוס ממש טוב, הם לא מתקמטות במזוודה וזה מאווד נח למי שנוסע בתדירות גבוהה.

בלי קשר לנושא האשכול?
למה לא טוב לזה המיבש? הורס את זה?
כך גם בעלי טוען רק שאני עדיין לא בטוחה שזה ממש מזה

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י חייקי;1779606:
בלי קשר לנושא האשכול?
למה לא טוב לזה המיבש? הורס את זה?
כך גם בעלי טוען רק שאני עדיין לא בטוחה שזה ממש מזה

מייבש מאפיר את החולצות, ומרכך את הצווארונים וחפתי הידיים.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
מייבש לא עושה טוב לשום חולצה לבנה עדינה.

אני לא שמה חולצות במייבש אפילו בימי גשם סוערים.

חני

צברית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י חייקי;1779628:
זה מפורר את השרוול והצוארונים?

תראי, לרכך הוא בטוח מרכך אותם, מה שכנראה גורר לאחר תקופה גם התפוררות.

אין לי ניסיון עם זה מהסיבה הפשוטה שמעולם לא הכנסתי חולצה גברית לבנה למייבש.
גם בחורף, אני מחכה יומיים לייבוש על מתקן ולא מכניסה למייבש.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י חייקי;1779628:
זה מפורר את השרוול והצוארונים?

זה מרכך אותם, שובר אותם.
החולצה נראית "שמאטע" אחרי מיבש.
לצערי, כן מנסיון, כי נכנסה לי פעם חולצה טובה למיבש.

חני

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
תודה על המידע, הייתי בשלבי אימות של הנ"ל ועזרתן לי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה