האם ואיפה כדאי ללמוד עריכה לשונית?

כיפת ברזל

משתמש פעיל
לא עסקתי בתחום זה אף פעם ואני לא בעניינים... מלבד כישרון לניסוחים וכתיבה אין לי כל קשר. האם עריכה לשונית יכולה להוות השלמת הכנסה? היכן כדאי ללמוד? כמה הלימודים עולים וכמה זמן הם נמשכים? כמובן, בגדול...
האם יש ביקוש בשוק? בעבודה פרטית/דרך הוצאות?
אשמח לכל מידע.
תודה רבה ותזכו למצוות.

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אכן, בתור השלמת הכנסה עריכת לשון זה מצוין.
בעיקרון צריך שיהיה תואר ראשון בשביל ללמוד, והלימודים נמשכים שנה או שנתיים (יום בשבוע, בעיקרון).
לא יודעת לומר איפה אפשר ללמוד, כי התוכנית במקום שבו אני למדתי (לנשים בלבד) כבר נסגרה...
(יש במכללת ליפשיץ, שזה מקום דתי, אבל הלימודים מעורבים בעיקרון).

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מעניין לעשות כאן סקר בפורום, האם אלו שעובדים בזה (מלא או חלקי), האם למדו את זה פעם, או פשוט 'יש להם את זה'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה