האם המודעות יגרמו לנשים לבוא?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ליקי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני ראיתי את זה ומשום מה אפילו לא המשכתי לקרוא את כל המלל.
לי זה היה ארוך מידי ולא מושך.
רק עכשיו אני רואה ומבינה מה הנושא.

ותאמת לא הייתי הולכת. (אולי בגלל הנושא שאני לא חושבת שראוי לערבי שירה וגיבוש)

עדיאל

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כדי לשווק ערב כזה, צריך לשלב המון מחשבה, רגש, עדינות ורגישות.
הייתי משנה את הסיסמא של "לו היה לי" שמביע ספקנות, למשהו שמביע תקווה איתנה יותר, כמו "עוד יהיו לי" או משהו כזה.
בניגוד לאלו שאמרו תינוק בן יומו, הייתי הולך הפוך, על ילד מבוגר יותר או מספר ילדים בגילאים שונים.
בכללות, צריך להדגיש יותר את התקוה האיתנה, שבין השורות תבצבץ האומללות והקושי. לא לפרוס את האומללות באגרסיביות.

העיצוב מרשים ומתאים מאד .

אות ומופת

משתמש פעיל
גם לי לא מסתדר התוכן עם העיצוב העליז והתינוק הצוחק.

ובכלל...
בתחילה חשבתי שמדובר במופע, כמו של בוני עולם (לא הייתי בו, רק קראתי עליו). אחר כך ראיתי את הפירוט, ו... אני לא יודעת... "ערב שכולו חוויה מרתקת ומהנה"? "הצצה קלה לסדר יומה במיצג אורקולי", "אחת מבפנים", "22 שנות ציפיה בסיפור אישי"... סליחה על הבוטות, אולי אני היחידה כאן, אבל אני מרגישה כאילו מזמינים אותי לרקוד על גוויות מדממות.

קאפירייטער

משתמש רשום
לכל המגיבים ראשית כל תודה, הפרגון מאוד מעודד.
לאלו ששואלים על הבוטות, אסביר:
למודעה זו צריך היה לשלב ת'רגש וההפניג יחד כאשר הרגש קוראת להשתתפות לבוא ולהזדהות. אך היות ונשים לא יוצאות מהבית אם זה לא מופע/ ערב שירה/ הפניג/ בילויים (מחק את המיותר) לכן באין ברירה נאלצנו לשלב את שני הדברים יחד, וד"ל.
לכל המתלבטות, היציאה מהבית כדאית גם במחיר הפסד עבודה זה יהיה בע"ה ערב מעניין סוחף ומרגש. צאו לדרך!

פינחס

משתמש חדש
לדעתי הכיתוב קצת מיותר ואפילו קצת בוטה ...
ניסיתי לדמיין את המודעה ללא הכיתוב והיא משדרת את אותו המסר בלי הבוטות

פינחס

משתמש חדש
לדעתי הכיתוב קצת מיותר ואפילו קצת בוטה ...
ניסיתי לדמיין את המודעה ללא הכיתוב והיא משדרת את אותו המסר בברור ובעדינות (וכמו שכל הנושא עדין)

obyektiv

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
D I G I T A L
בעז"ה עוד נזכה---
זה נשמע יותר חיובי

בנים

משתמש צעיר
עיצוב נחמד.

קשה לי להניח שמודעה זו יכולה למלא אולם. היא לא מספיק ברורה ונדרש המון מאמץ, יחסי כמובן, כדי להבין מה בדיוק היא אומרת.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
נשים שמחפשות בילוי וכיף, לא יבואו לעשות את זה עם דמעות. לכל תחום יש את קהל היעד שלו.
קהל הנשים שאליהם אמורה לדבר המודעה לא יכול להיות 'אישה עמוסה המחפשת ערב בילוי להפגת המתח'.
מפריע לי גם חוסר הפרופורציה בין תינוק גדול וידיים קטנות המושטות אליו.

tamar

משתמש מקצוען
העיצוב באמת מושלם.
המשפט: "הסרת הלוט מ-7 ...
העלה בי גיחוך- כאילו על מי אתם בדיוק מנסים לעבוד? עד עכשיו הייתם צדיקים בסתר? לכן לא פרסמתם עד היום??
ואם כן מה קרה שעכשיו החלטתם לעשות זאת בגלוי??
לא יודעת להגדיר בדיוק אבל זה נתן תחושה של צביעות.

דניאל נ

משתמש מקצוען
נכתב ע"י tamar;589245:
העיצוב באמת מושלם.
המשפט: "הסרת הלוט מ-7 ...
העלה בי גיחוך- כאילו על מי אתם בדיוק מנסים לעבוד? עד עכשיו הייתם צדיקים בסתר? לכן לא פרסמתם עד היום??
ואם כן מה קרה שעכשיו החלטתם לעשות זאת בגלוי??
לא יודעת להגדיר בדיוק אבל זה נתן תחושה של צביעות.

לא מסכים
עד עכשיו הם עבדו בסתר כי כל נכון לעשות וכך ראוי ורצוי אולם בגלל שיש סכנה קיומית להמשך פעילות הארגון עקב מצבו הכלכלי הקשה החליטו בלית ברירה לפנות לציבור
יש רצוי ויש מצוי והמצב כרגע לא מאפשר להם להמשיך לעבוד כך
הווי דן את כל האדם לכף זכות ..

יעל.ו.

משתמש רשום
העיצוב ממש יפה! ובתור אחת שציפתה הרבה שנים (ונושעה ב"ה) היא ריגשה אותי מאד. נכון שיש כאלה שמרגישים פגועים כשמדברים על זה כ"כ בפתיחות אבל זה באמת מבטא את כל שאיפתנו. בקרוב אצל כולן בעז"ה.

tamar

משתמש מקצוען
נכתב ע"י דניאל נ;589265:
לא מסכים
עד עכשיו הם עבדו בסתר כי כל נכון לעשות וכך ראוי ורצוי אולם בגלל שיש סכנה קיומית להמשך פעילות הארגון עקב מצבו הכלכלי הקשה החליטו בלית ברירה לפנות לציבור
יש רצוי ויש מצוי והמצב כרגע לא מאפשר להם להמשיך לעבוד כך
הווי דן את כל האדם לכף זכות ..

אחרי שאני מנתחת שכלית אני אכן יודעת שהוי דן וכו'.
אני מדברת על התחושות שעולות אוטומטית עם הצפיה במודעה- לפעמים זה יכול להיות אפילו בתת מודע.

לצערנו- (וחלילה אני מעריכה מאד את ארגוני החסד) נוצר מצב אבסורדי ומוזר במשהו בצורות גיוס הכספים כיום. ולא צריך לפרט.
ויש לזה השלכות, מה לעשות?
העולם לא גולם.

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כשראיתי את המודעה בעיתונות סננתי אותה כ"עוד ערב. אם היה זול יותר אולי הייתי שוקלת".
במחיר כזה לערב (ויש רבים הנוהגים, כמונו, בכל זאת לא לממנו מכספי מעשר) יש צורך בפרסום מאסיבי וארוך מסוג בוני עולם ועזר מציון.
לגבי התוכן בהחלט שדר שיש להם שם תוכנית מושקעת ומענינת. ובכל זאת זה לא מנע את השיקול דלעיל שלי.

אות ומופת

משתמש פעיל
זה כל כך הציק לי, עד שאני מוכרחה לתת את האלטרנטיבה שלי לטקסט:

להרגיש, להזדהות, להבין
מפגש מעצים ומחזק עם נשים גיבורות

קאפירייטער

משתמש רשום
אכן טקסטים יפים

מאחר ולא הולך ליהיות שם שום מפגש זה לא רלוונטי
והיות שנשים באות רק לערב אומנתי הטקסטים שכתבת עלולים רק לגרוע, ולכן השתמשנו בכותר שנותן איזשהו צביטה רגשית ומשם ואילך זה על האופי המקצועי.

אות ומופת

משתמש פעיל
נכתב ע"י קאפירייטער;590269:
מאחר ולא הולך ליהיות שם שום מפגש זה לא רלוונטי
והיות שנשים באות רק לערב אומנתי הטקסטים שכתבת עלולים רק לגרוע, ולכן השתמשנו בכותר שנותן איזשהו צביטה רגשית ומשם ואילך זה על האופי המקצועי.

לפי התכניה, נראה שעיקר הערב הוא מפגש של חשיפה עם "כלות השמחה".
מה שהציק לי זה פחות הצביטה הרגשית ויותר ה"חוויה המרתקת והמהנה" - חוויה של צפיה בסבל של הזולת. ושוב סליחה על הבוטות.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אז רק אני נרתעתי מה"לו היה לי..."???? אולי אלו שלושת הנקודות שנתנו ל'לו היה לי' טון כל כך אופורי, חלומי וקליל?... בתור מי שחיכתה הרבה זמן לילדים, ובשם חברות שעדיין מחכות-
הסלוגן (כך לענ"ד) מלביש תלבושת קלילה לנושא כאוב, כאילו מתיחס לכל הנושא בהומור שופע... ליד מילים כמו "לו היה לי" אני לא רוצה לראות תינוק. זה הרבה מעבר לשאיפה גופא!!!!

אם הבנתי נכון (לא התעמקתי באותיות הזעירות, סורי-) מדובר בערב תמיכה מטעם ארגון שעוסק בכך. מן הסתם תבאנה גם נשים מזדהות (אלא אם כן זה עובד כמו "בוני עולם" ששולחים הזמנה אישית לערב תמיכה סגור-) צריך להסביר את התחושה בסלוגן כואב אך נותן תקווה- יום אחד הוא יגיע...! או משהו דומה.
שיהיה בהצלחות!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  23  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה