רשתות האם אפשר להתחבר לסטיק עם סים של נטפרי עם חסימה של נתיב?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

יעקב ארץ-צבי

משתמש מקצוען
לכאורה אם תתקינו תעודת אבטחה של נטפרי על המחשב זה אמור לעבוד, בלי אחריות, לא ניסיתי
ניסיתי רק הפוך, מחשב עם וויפרי ו VPN של נטפרי על רשת של אתרוג, התקנת תעודת אבטחה של אתרוג והכל היה חלק.

צמצמ

משתמש חדש
פעם נסתי על מחשב שהתקינו עליו סינון של נתיב להשתמש בסים עם נטפרי וטכנאי מרמות הצליח להתקין כך שעבד לי

מסוגלת

משתמש צעיר
אני הצלחתי השבוע.
כשאת מנסה להתחבר לסטיק הוא מבקש ממך להתקין תעודת אבטחה של נטפרי. תתקיני לפי ההוראות וזה עובד מצויין.

שולחנית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני הצלחתי השבוע.
כשאת מנסה להתחבר לסטיק הוא מבקש ממך להתקין תעודת אבטחה של נטפרי. תתקיני לפי ההוראות וזה עובד מצויין.
לא מבקש
רק נכתב לי כשאני מנסה לפתןח אתרים- החיבור שלך אינו פרטי

בבושקלה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מישהו מיכם יכול להוריד לי ולהביא קישור?
אין לי עוד מחשב באזור
אני מודה לכם שאתם מקדישים לי זמן
אני ממש במצוקה
מתכוונת לתעודת אבטחה על המחשב עצמו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה