האירוע בראבו היום בבני ברק בוטל..!!!

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רציתי לעדכן שכמובן האירוע התבטל,
ירושלים, ביתר וחולון האירועים לא בוטלו.

בני ברק- עכבו אחרי הפרסומים מחכה לכם משהו ענק פי 2 אחרי חנוכה בעז"ה
תודה על העדכון.
בדיוק באתי לשאול כי תכננתי ללכת...

תעדכני כשיהיה שוב.
בשורות טובות!

999 ריצ'ל

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
רגע באיזה יום זה בחולון?

במה 10000

משתמש רשום
לדעתי המשפט הזה לא מתאים היום...
אני חושבת שנסחפת...
הכאב נשאר כאב,
ובהחלט גם אם יפצו אחרי חנוכה זה יהיה הגיוני.
את לא עומדת במקום הזה שביטלו לך אירוע ענק שעומד מאחורה השקעה ענקית.
אז במקום להוכיח תביני...

בתוכנית-מרחב אונליין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אכן. כולם שבורים. עצובים ולא מסוגלים לשמוע מוזיקה
עדין צריך לתת תשובה לציבור שקנה כרטיסים, ולכן כנראה רחלי ציינה זאת.
המפיקים של האירועים מקבלים דרישות להחזרת הכסף וכו,
אז צריך לתת לציבור תשובה מסודרת.

קריאת כיוון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לפעמים, מעוצמת הכאב קשה לנו להתחבר ודווקא דרך הדברים שבדרך
מופע שמתבטל, מסיבות שמשתנות, עבודה פרטית שלא מתממשת
אנו זוכים להרגיש, להיות חלק ולקחת קל וחומר.
מצטערת על האבידה הגדולה וגם על אלו שבדרך [לגאולה].

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
יישר כח!
לא פשוט..

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
עדכון נוסף עכשיו קבלתי הוראה שגם האירוע מחר בירושלים בוטל,

וגם אמרו לי לציין שיהיה אירוע גדול בעז"ה אחרי חנוכה,
האירוע לא בוטל הוא נדחה.
שמחה לבשר ב"ה שהמופע בירושלים עבר ליום רביעי הבא ב' בטבת

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רק תעדכני כבר מתי בבני ברק
כי אני רוצה לשריין מראש את התאריך, יהיה לי לא נחמד בכלל אם בסוף אני לא אוכל בתאריך החדש.....
וזה מחמאה בשביל המופע ובשביל מי שהפיקה אותו:)

בהצלחה!

במת ההפקות

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
רק תעדכני כבר מתי בבני ברק
כי אני רוצה לשריין מראש את התאריך, יהיה לי לא נחמד בכלל אם בסוף אני לא אוכל בתאריך החדש.....
וזה מחמאה בשביל המופע ובשביל מי שהפיקה אותו:)

בהצלחה!
תודה רבה!

בעז"ה אעדכן שיהיה לי מה,
עובדים על זה חזק...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה