האינטרנט עובד מצויין אבל ל GMAIL אין כניסה???

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

FishAir

משתמש רשום
משהו מוזר, אני יכול לגלוש רגיל אבל הGMAIL סגור לי, הוא נותן הודעת שגיאה בכל הדפדפנים שאי אפשר לטעון את הדף כי יש לי חיבור לא מאובטח או משהו כזה
יש למשהו רעיון?

שיר770

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תתקשר לשרת שלך. אולי יש לך חסימה לאתרים מאובטחים או משהו בסגנון.

FishAir

משתמש רשום
זאת הודעת השגיאה משהו מכיר?
שגיאה 107(net::ERR_SSL_PROTOCOL_ERROR): שגיאת פרוטוקול SSL.

eli lev

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
תבדקי אם אין איזה ווי באחד מהשלושה (תמונה מצ"ב)ואם כן אז תורידי הכל
שלושתם צריכים להיות בלי שום ווי (אצלי פעם לא יכלתי לא היה לי גישה לאמיל של ג'ימל ו-וואלה בגלל הבעיה הנ"ל)

קבצים מצורפים

• nnn.jpg
    KB 75.3 · צפיות: 18

TIP X

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אם את/ה באתרוג כנראה זה בעיה בגלל התוכנה החדשה שהם מריצים
למעשה יש בתחתית העמוד או בחלק אחר [אולי קצת לגלול] שורה שכתוב html בסיסי זה כן יכול לעבוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה