ב.ד.ה. האברך הצעיר, אב לששה ילדים קטנים! ר' יחיאל יהושע ועקנין ז"ל

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

ישראל סגל

משתמש פעיל
תודה בשורות טובות
מביהמ"ד לעלוב רחוב רבי עקיבא,
בשורות טובות,
עריכה: אני רואה שכאן כתוב:
מסע הלוויה מחר בשעה 11:00 בבוקר מבית המדרש ביאלא בני ברק ברחוב ירושלים 34 בעיר ולאחר מכן בצפת בשעות הצהריים, שעה מדוייקת נעדכן בהמשך.

דוד ליברמן

משתמש צעיר
מודעת האבל המצמררת.

הותיר אחריו ששה יתומים
הגדול בן 9!!
והקטן בן שנה וחצי בלבד!!

קבצים מצורפים

• IMG-20220810-WA0005.jpg
    IMG-20220810-WA0005.jpg
    KB 79.5 · צפיות: 46

N.O

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מביהמ"ד לעלוב רחוב רבי עקיבא,
בשורות טובות,
עריכה: אני רואה שכאן כתוב:
מסע הלוויה מחר בשעה 11:00 בבוקר מבית המדרש ביאלא בני ברק ברחוב ירושלים 34 בעיר ולאחר מכן בצפת בשעות הצהריים, שעה מדוייקת נעדכן בהמשך.
יש עדכונים?

יענקי R

ספר יהלום - עימוד נוצץ ברמה אחרת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
עריכה תורנית
עריכה והפקת סרטים
יהודי מיוחד ונדיר, מאיר פנים וטוב לב.
זכיתי ללמוד איתו תקופה קצרה, לפני כעשר שנים.
תנצב"ה.
בעל הנחמות ינחם את המשפחה האבלה ויבשרנו בשורות טובות, בגאולה במהרה!

ודבק ליבנו

משתמש פעיל
עריכה תורנית
יש הרבה טרגדיות, ועדיין לפי התיאור ששמעתי מקרוב משפחה של הנפטר, זה טרגדיה עצומה. יש כאן 6 ילדים קטנים וצפופים על כל המשתמע מכך, ללא כל מקור כלכלי, וללא הורים וכדומה בעלי יכולת אלא ההיפך.
אני תרמתי. ומצרף את הלינק שצירפו למעלה.
טרגדיה מזעזעת! 6 יתומי הרב יחיאל וואקנין ז"ל (30) נשארו לבד!

איכות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש לי את הפרטים שלהם.
השאלה אם מותר לי לפרסם
ואין לי מושג למי לפנות.

דוּבי

משתמש מקצוען
יש לי את הפרטים שלהם.
השאלה אם מותר לי לפרסם
ואין לי מושג למי לפנות.
לדעתי עדיף דרך הקופה זה יותר מכבד את האלמנה
והם מתחייבים שזה מגיע 100% לאלמנה
1660211269631.png

אם אתם עדיין לא סומכים אולי אני יכול לברר לכם אם זה בסדר.

בר כוכבא

משתמש מקצוען
לדעתי עדיף דרך הקופה זה יותר מכבד את האלמנה
והם מתחייבים שזה מגיע 100% לאלמנה
צפה בקובץ המצורף 1187456
אם אתם עדיין לא סומכים אולי אני יכול לברר לכם אם זה בסדר.
תשאלו אותה...
ברור שהיא מעדיפה שהכסף יגיע אליה וליתומים ישירות .
נראה לכם שקופת הצדקה מעבירה לה את הכסף ישר ? בחלומות ...יסבירו לה שהם שומרים את זה לחתונות של היתומים .ויתנו לה 2000 שקל בחודש .
אני לא מזלזל בשיקול דעתם אבל ברור שהצדקה המהודרת והעוזרת זה כמה שיותר ישיר בלי שהיא תצטרך להתחנן מהם לכסף שתרמו לה...
באם משהו מוכן לתרום רק דרך קופה בשביל קבלה .פטור מס וכו אז ברור שעדיף מאשר כלום.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
תשאלו אותה...
נראה לכם שקופת הצדקה מעבירה לה את הכסף ישר ? בחלומות ...יסבירו לה שהם שומרים את זה לחתונות של היתומים .ויתנו לה 2000 שקל בחודש .
אני לא מזלזל בשיקול דעתם אבל ברור שהצדקה המהודרת והעוזרת זה כמה שיותר ישיר בלי שהיא תצטרך להתחנן מהם לכסף שתרמו לה...
באם משהו מוכן לתרום רק דרך קופה בשביל קבלה .פטור מס וכו אז ברור שעדיף מאשר כלום.
ברור שהם לא יתנו לאלמנה הכל בבת אחת, יש להם אחריות לדאוג לזה שיישאר משהו מהכסף.

אמנם אני יודע שהם יתנו לה הרבה יותר מ-2000 ש"ח בחודש, וגם הוצאות חריגות בכפוף לחשבונית שתוצג להם.

שמחהלה

משתמש פעיל
כאחד שמכיר מקרוב משפחה במצב דומה,
להוצאות שוטפות יש את הקצבה ליתומים של הביטוח לאומי, פלוס התשלום החודשי של הקופת צדקה, ועוד ועוד ארגוני חסד ואנשים נפלאים שתומכים ומסייעים בכל תחום וענין,
ואת הכסף שנאסף לאותה משפחה הקופה שומרת לחתונות של היתומים, זה התפקיד של הקופה ושלנו, לדאוג שיהיה להם בעתיד כסף לנישואיהם (אותה משפחה כבר התחילה לחתן, וכל חתונה היא מקבלת מאתיים אלף מהקרן)

כמובן שהטרגדיה היא נוראית, אין צורך להסביר מה זה אלמנה ו6 יתומים שכעת נשארו בלי אבא, שרופא כל שבורי לב, יהיה בעזרתם, ולא נדע עוד צער,

tzivya7

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תשאלו אותה...
למה להשמיץ? מישהו שאתם מכירים נפתח בעבורו קופת צדקה שאתם יודעים את ההליך?

קופות הצדקה נותנות את כל הכסף שנאסף לבעלי הקרן ,לפעמים זה בהתאם לנהלי הקופה.

אני מכירה לצערי כמה משפחות שנאספו להם כספים, ומזה הם חיים.
(ועוד יותר מזה כשהקרן הגיעה לסכום היעד הפסיקו לחייב את הו"ק )

ולחשוב שאנשים כותבים דברים שיכולים אח"כ להזיק...
לא מתאים לך אל תתרום, אבל למה ללכלך?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
ולחשוב שאנשים כותבים דברים שיכולים אח"כ להזיק...
לא מתאים לך אל תתרום, אבל למה ללכלך?
מי שכותב כך, זה בשביל להרגיע את מצפונו.
ומי שלצערינו מכיר טרגדיות מקרוב (גיסי ז"ל, וגיסתי ע"ה) יודע שהמצב שונה לחלוטין (לטובה!)

דוּבי

משתמש מקצוען
כאחד שמכיר מקרוב משפחה במצב דומה,
להוצאות שוטפות יש את הקצבה ליתומים של הביטוח לאומי, פלוס התשלום החודשי של הקופת צדקה, ועוד ועוד ארגוני חסד ואנשים נפלאים שתומכים ומסייעים בכל תחום וענין,
ואת הכסף שנאסף לאותה משפחה הקופה שומרת לחתונות של היתומים, זה התפקיד של הקופה ושלנו, לדאוג שיהיה להם בעתיד כסף לנישואיהם (אותה משפחה כבר התחילה לחתן, וכל חתונה היא מקבלת מאתיים אלף מהקרן)

כמובן שהטרגדיה היא נוראית, אין צורך להסביר מה זה אלמנה ו6 יתומים שכעת נשארו בלי אבא, שרופא כל שבורי לב, יהיה בעזרתם, ולא נדע עוד צער,
אז זהו שממש לא כך
התמיכה שמגיעה מקצבאות ומהקופה עדיין לא מספיקים אפי' לא בצחוק לגדל 6 ילדים קטנים שהגדול בן 8 והקטן בן שנה. (יש הוצאות הרבה יותר גדלות למשפחה עם יתומים קטנים. אם תרצו אני יפרט לכם רק חלק ותבינו.)
כמובן שהאמא לא יכולה לעבוד בעבודה שלה (היא לא יכולה לחזור ב4 בצהריים.)
חוץ מזה בשלב הראשוני הם צריכים שיקום רציני (כל המשפחה) ואכמ"ל ואני מכיר מקרוב את המקרה
שיבינו מה קורה פה אמא שהייתה צמודה לבעלה (היא כבר לא עובדת הרבה זמן.)שהיה חולה במשך שנה וכמה חודשים ילדים שהיו בלי אבא שהוא המפרנס של הבית
ומישהו יכול להעלות בדעתו שקצבאות יספיקו ואני לא מדבר על הוצאות חריגות אלא על היום יום.
הקרן הזאת ספציפית הוקמה נטו להוצאות אלו!!!
אלא אם כן מישהו יוכל להסביר לי איך משפחה של שבעה נפשות עם הוצאות הרבה יותר גדולות ממשפחה שלא עברה כמוהם תוכל להתקיים מקצבה. (של 748 ש"ח לילד. כשיש ילדים נוספים כמו כאן זה יורד מ 992ש"ח ל- 748 ש"ח)

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה