דרכון

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני צריכה לטוס בעוד שבוע וחצי איפה אני יכולה לעשות דרכון חוץ מהשדה תעופה?
תודה רבה!

A052

משתמש סופר מקצוען
אין שום אפשרות נוספת מלבד שדה התעופה, היות וגם אם הייתם היום בלשכה והזמנתם דרכון, זה לוקח לו כשלושה שבועות להגיע בדואר, היות ומדובר בדרכון ביומטרי.

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה!
יש לכם מושג כמה עולה אז בשדה תעופה ומה זה דורש?

יהודי קטן

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יתכן ובנתב"ג אפשר להגיע רק אם הזמנת מראש במשרד הפנים היה בזה מס' אשכולות בעבר וגם שינוים כדאי לברר טוב המס' שלהם בנתב"ג 039751744

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני צריכה לטוס בעוד שבוע וחצי איפה אני יכולה לעשות דרכון חוץ מהשדה תעופה?
תודה רבה!
הזמנתם דרכון, זה לוקח לו כשלושה שבועות להגיע בדואר, היות ומדובר בדרכון ביומטרי.
מקסימום שלוש שבועות, מינימום שבוע וחצי.
אם את גרה בירושלים, זה יגיע יותר מהר, ויש לך סיכוי גדול יותר.
עכ"פ אפשר לבקש מס' מעקב, ולדעת מתי זה מגיע לסניף הדואר.
בכולופן, במידה ולא קיבלת אפשר לגשת למנהל הסניף במשרד הפנים, ביומיים (או שלוש) שלפני הטיסה, והוא יכול לסדר את העניין.

very nice

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מקסימום שלוש שבועות, מינימום שבוע וחצי.
אם את גרה בירושלים, זה יגיע יותר מהר, ויש לך סיכוי גדול יותר.
עכ"פ אפשר לבקש מס' מעקב, ולדעת מתי זה מגיע לסניף הדואר.
בכולופן, במידה ולא קיבלת אפשר לגשת למנהל הסניף במשרד הפנים, ביומיים (או שלוש) שלפני הטיסה, והוא יכול לסדר את העניין.
אני לא גרה בירושלים, אבל הזמנתי תור באתר זה רק לעוד שבוע ננסה ללכת בראשון לסניף בלי תור השאלה תוך כמה זמן יגיע הדרכון והאם אין שום אפשרות לקבל אותו במקום?

לקח טוב

משתמש מקצוען
אני הזמנתי דרכון לראשונה עשרה ימים לפני טיסה, הגעתי למשרד הפנים ברמלה, להמלצת חבר שטען מידיעה שהתהליך שם הכי מזורז.(לא בדקתי) וביקשתי שהדרכון יגיע לבני ברק לכתובת שנתתי (אני גר במודיעין עילית והדואר כאן הוא לא מהמהירים בארץ..)

לאחר מכן התקשרתי כל יום למשרד הפנים לבקש שיזרזו את התהליך אחרת אפסיד את הטיסה. (במידת הצורך אפשר גם כמה פעמים ביום..:))

ב"ה הגיע תוך שבוע.

נאמר לי שבחורף התהליך מהיר יותר היות ויש פחות לחץ.

הייתי ממליץ לך ללכת על זה, השאלה היא האם במקרה הכי גרוע והדרכון לא הגיע ישנה אפשרות להוציא בשדה התעופה או שאחרי שהזמנת במשרד הפנים לא ניתן להוציא שוב. ההיגיון אומר שזה אפשרי...

בהצלחה!

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בל הזמנתי תור באתר זה רק לעוד שבוע
ההזמנת תור זה המלצה בלבד, אין שום עניין מגיעים ומקבלים פתק לתור זה המתנה בדר כלל של 20 דקות חצי שעה... ואין אפשרות לקבל אותו במקום, אבל יומיים שלוש לפני הטיסה יש איזה שהוא פורצידורה שונה, אם פונים למנהל.

abc321

משתמש פעיל
דרכון ביומטרי אין סיכוי שיגיע תוך שבוע וחצי,
אני הזמנת דרכון ביומטרי ושבוע לפני הטיסה הגעתי לסניף ולחצתי על המנהלת וכו' והסכימו לי להוציא דרכון זמני (לא ביומטרי) וקיבלתי אותו למחרת בחצי מחיר משדה התעופה ב 405 שח, אך צריך להגיע עם הכרטיס טיסה למקום וגם ללחוץ אותם כי הם ממש לא ששים לזה

יום אביב

משתמש מקצוען
האם היום חייבים להוציא דרכון ביומטרי או אפשר להנפיק גם דרכון רגיל?

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חייבים ביומטרי, ויש אפשרות לשמור את הטביעת אצבע רק לחמש שנים במקום עשר שנים, אבל לא מציע בכלל.

מלאך טוב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
חייבים ביומטרי, ויש אפשרות לשמור את הטביעת אצבע רק לחמש שנים במקום עשר שנים, אבל לא מציע בכלל.
א. כי אחרי 5 שנים צריכים לחדש את הדרכון ולשלם הכל מחדש.
ב. בכל רגע נתון אפשר לבקש את מחיקת הטביעת אצבע מהמאגר של משרד הפנים, כך שאפשר לעשות את זה בעוד 5 שנים יום לפני פקיעת הדרכון.

יום אביב

משתמש מקצוען
גם לתינוק? ועוד שאלה: כמה עולה דרכון חדש לתינוק בלשכה? מה הדרך הכי מהירה להנפקתו?

יום אביב

משתמש מקצוען
שלוומי, האם יש הבדל אם התהליך נעשה דרך האתר או בלשכה- כשצריך את זה כמה שיותר מהר?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה