דרכון לאחר החתונה?

• פותח הנושא szn
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
יש לי דרכון מלפני החתונה,
האם לאחר החתונה כשיש לי שם משפחה חדש אני צריכה להחליף אותו לשם החדש כדי שאוכל לצאת מהארץ??

רבקה123

משתמש חדש
כן אני הלכתי לשם אחרי החתונה והדביקו לי מדבקה עם השינוי של המשפחה בהצלחה

esw

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא
כל עוד הדרכון בתוקף את לא צריכה לעשות חדש
אבל כשאת מזמינה כרטיס טיסה את צריכה להרשם בשם של הדרכון כמובן, ולא בשם החדש

מללי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא צריכה דרכון חדש אלא לעדכן שם משפחה במשרד הפנים החליפו לי במקום תבואי עם ת.ז מעודכנת שאת נשואה וידביקו לך בהמשך הדרכון עדכון משפחה בהצלחה!

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
האם כל זה תקף גם היום שכל הדרכונים זה רק ביומטרי?
האם משהו עשה את זה גם בתקופה האחרונה ממש?

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
??

לילה טוב

משתמש סופר מקצוען
אני באתי בתקופה האחרונה כדי לשנות תעודת זהות אחרי החתונה וחייבו אותי לעשות דרכון ביומטרי חדש כי אי אפשר כיום לעדכן דרכון שהוא לא ביומטרי

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
נכתב ע"י לילה טוב;n5049757:
אני באתי בתקופה האחרונה כדי לשנות תעודת זהות אחרי החתונה וחייבו אותי לעשות דרכון ביומטרי חדש כי אי אפשר כיום לעדכן דרכון שהוא לא ביומטרי

האם חייבו אותך בתשלום??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה