עזרה דרכון זר- יציאה מהארץ

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מישהו יודע אם אפשר לצאת עם דרכון אמריקאי מהארץ, בלי דרכון ישראלי בכלל?
(לא דרכון ישראלי שבלי תוקף , את זה אני יודעת שאפשר, רק צריך להראות להם)
אני רוצה לדעת אם מישהו בכלל בלי דרכון ישראלי יכול לצאת ---
תודהה

משנ'ס

משתמש פעיל
מישהו יודע אם אפשר לצאת עם דרכון אמריקאי מהארץ, בלי דרכון ישראלי בכלל?
(לא דרכון ישראלי שבלי תוקף , את זה אני יודעת שאפשר, רק צריך להראות להם)
אני רוצה לדעת אם מישהו בכלל בלי דרכון ישראלי יכול לצאת ---
תודהה
אמא שלי הפסידה טיסה לפני כמה שנים בגלל שהביאה רק את הדרכון הזר

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
אמא שלי הפסידה טיסה לפני כמה שנים בגלל שהביאה רק את הדרכון הזר
כרגע המצב שונה.
יש הודעה כזו.
ואני יצאתי ככה וגם אח שלי עם דרכונים ישראלים לא בתוקף. אבל אני רוצה לדעת על מי שאין בכלל אם זה גם אפשרי.
אם מישהו יודע,
תוודהה

לתשומת לבכם, לאור הביקוש הרב לתורים עבור חידוש דרכונים, ישראלים המחזיקים בדרכון זר, יורשו לצאת עם דרכונם הזר. בתקופה זו אין צורך להגיע לחדש הדרכון. הנחיה זו תהא בתוקף עד 31.12.2023​

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
תודה, אני אקבע תור, שיהיה לי ליתר בטחון
היה באלי לחסוך על העלות של הדרכונים .... אם יש אופציה.
איפה אפשר לשאול כאלה שאלות?

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
תודה, אני אקבע תור, שיהיה לי ליתר בטחון
היה באלי לחסוך על העלות של הדרכונים .... אם יש אופציה.
איפה אפשר לשאול כאלה שאלות?
באתר הרשמי של רשות האוכלוסין וההגירה אכן כתוב שאפשר לצאת עם דרכון זר

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תתקשרו למשטרת הגבולות בשדה התעופה,
074-7083450
לכאורה אם זה ישראלי שלא הנפיק מעולם דרכון ישראלי ולא מעודכן במחשבים כבעל אזרחות כפולה זה נשמע בעייתי
שכן הוא בעצם מנסה לצאת עם דרכון זר ללא שיופיע תאריך כניסה לארץ וזה חשוד
קרה לי עם הבן שלי הפוך, שנכנס לארץ עם תעודת מעבר ישראלית שהנפקתי בחול ועדיין לא התעדכן עצם קיומו במחשבים בארץ, (אותו יום הצהרנו על לידה הנפקנו תעודת מעבר וטסנו) ונלקחנו אחר כבוד לבדיקה בחדרי משטרת הגבולות.

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בטלפון שאני מחייגת (אני ממתינה כרגע על הקו)
אבל הם אומרים תושבי ישראל שיש להם דרכון זר יכולים לצאת ולהכנס... לא אמרו את ענין החידוש. ז"א שאפשר
בכל אופן אני מחכה לנציג, לשמוע את זה באמיתי ---

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
הגיע 4. ולא ענו... 21 דק' על הקו :cry: שעות המענה עד 4..
נחכה למחר
אני יעדכן על תשובה שיהיה לי
אם מישהו יודע מידע על זה
זה יעזור לי
תודה

mklj

משתמש פעיל
יש אפשרות להנפיק דרכון זמני בשדה תעופה ( בעלות די גבוהה אם אני זוכרת נכון 4-8 שעות לפני הטיסה) כך שהכי גרוע- לא נראה לי שתתקעו בארץ, רק כמובן כדאי לנסות להנפיק מראש.
ולי המענה הטלפוני לא עזר, הנציג רק ידע לצטט לי מה שכתוב באתר (לפני שנה וחצי).

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש אפשרות להנפיק דרכון זמני בשדה תעופה ( בעלות די גבוהה אם אני זוכרת נכון 4-8 שעות לפני הטיסה) כך שהכי גרוע- לא נראה לי שתתקעו בארץ, רק כמובן כדאי לנסות להנפיק מראש.
ולי המענה הטלפוני לא עזר, הנציג רק ידע לצטט לי מה שכתוב באתר (לפני שנה וחצי).

כרגע זה סוג של צ'ופר כזה להוסיף כמה נוסעים נוספים לטיסה ,כי יש כרטיס זול..
מנסה לברוח מזה שצריך גם להוציא דרכון :) לא מדובר רק על נוסע אחד...
אם לא תיהיה ברירה. נעשה מה שצריך . אם באמת צריך:)
תודה~!

Rivka_t

משתמש פעיל
כרגע המצב שונה.
יש הודעה כזו.
ואני יצאתי ככה וגם אח שלי עם דרכונים ישראלים לא בתוקף. אבל אני רוצה לדעת על מי שאין בכלל אם זה גם אפשרי.
אם מישהו יודע,
תוודהה

לתשומת לבכם, לאור הביקוש הרב לתורים עבור חידוש דרכונים, ישראלים המחזיקים בדרכון זר, יורשו לצאת עם דרכונם הזר. בתקופה זו אין צורך להגיע לחדש הדרכון. הנחיה זו תהא בתוקף עד 31.12.2023​

הכוונה עם דרכון ישראלי שלא בתוקף
לא בלי דרכון בכלל
אין אפשרות לאזרח תושב ישראלי לצאת מהארץ ללא דרכון ישראלי

בעניינים - אסתי צין

בעלת עיתון בעניינים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בקו טלפון אומרים:
ישראלים רשאים לצאת ולהכנס מישראל בדרכון זר עד ל 12.2023

בלי קשר לחידוש...

ואחת סיפרה לי שכן עשתה את זה, בלי בעיות

אני עדיין מחכה מחר לדבר עם נציג
אבל זה לא לגמרי ברור

דחוף!
אני מנסה לחדש את הדרכון באינטרנט (בעיקר בגלל המחיר) אבל לא מצליח - זה צילומי מסך מה'תסביך' מי יכול לעזור לי
צפה בקובץ המצורף 1545116צפה בקובץ המצורף 1545118
צפה בקובץ המצורף 1545119
בתמונה השלישית סימנת שיש לך דרכון בתוקף ( ל5 שנים)
במידה ואין לכם דרכון בתוקף תסמנו: לא.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קה

א הוֹדוּ לַיי קִרְאוּ בִּשְׁמוֹ הוֹדִיעוּ בָעַמִּים עֲלִילוֹתָיו:ב שִׁירוּ לוֹ זַמְּרוּ לוֹ שִׂיחוּ בְּכָל נִפְלְאוֹתָיו:ג הִתְהַלְלוּ בְּשֵׁם קָדְשׁוֹ יִשְׂמַח לֵב מְבַקְשֵׁי יי:ד דִּרְשׁוּ יי וְעֻזּוֹ בַּקְּשׁוּ פָנָיו תָּמִיד:ה זִכְרוּ נִפְלְאוֹתָיו אֲשֶׁר עָשָׂה מֹפְתָיו וּמִשְׁפְּטֵי פִיו:ו זֶרַע אַבְרָהָם עַבְדּוֹ בְּנֵי יַעֲקֹב בְּחִירָיו:ז הוּא יי אֱלֹהֵינוּ בְּכָל הָאָרֶץ מִשְׁפָּטָיו:ח זָכַר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ דָּבָר צִוָּה לְאֶלֶף דּוֹר:ט אֲשֶׁר כָּרַת אֶת אַבְרָהָם וּשְׁבוּעָתוֹ לְיִשְׂחָק:י וַיַּעֲמִידֶהָ לְיַעֲקֹב לְחֹק לְיִשְׂרָאֵל בְּרִית עוֹלָם:יא לֵאמֹר לְךָ אֶתֵּן אֶת אֶרֶץ כְּנָעַן חֶבֶל נַחֲלַתְכֶם:יב בִּהְיוֹתָם מְתֵי מִסְפָּר כִּמְעַט וְגָרִים בָּהּ:יג וַיִּתְהַלְּכוּ מִגּוֹי אֶל גּוֹי מִמַּמְלָכָה אֶל עַם אַחֵר:יד לֹא הִנִּיחַ אָדָם לְעָשְׁקָם וַיּוֹכַח עֲלֵיהֶם מְלָכִים:טו אַל תִּגְּעוּ בִמְשִׁיחָי וְלִנְבִיאַי אַל תָּרֵעוּ:טז וַיִּקְרָא רָעָב עַל הָאָרֶץ כָּל מַטֵּה לֶחֶם שָׁבָר:יז שָׁלַח לִפְנֵיהֶם אִישׁ לְעֶבֶד נִמְכַּר יוֹסֵף:יח עִנּוּ בַכֶּבֶל (רגליו) רַגְלוֹ בַּרְזֶל בָּאָה נַפְשׁוֹ:יט עַד עֵת בֹּא דְבָרוֹ אִמְרַת יי צְרָפָתְהוּ:כ שָׁלַח מֶלֶךְ וַיַּתִּירֵהוּ מֹשֵׁל עַמִּים וַיְפַתְּחֵהוּ:כא שָׂמוֹ אָדוֹן לְבֵיתוֹ וּמֹשֵׁל בְּכָל קִנְיָנוֹ:כב לֶאְסֹר שָׂרָיו בְּנַפְשׁוֹ וּזְקֵנָיו יְחַכֵּם:כג וַיָּבֹא יִשְׂרָאֵל מִצְרָיִם וְיַעֲקֹב גָּר בְּאֶרֶץ חָם:כד וַיֶּפֶר אֶת עַמּוֹ מְאֹד וַיַּעֲצִמֵהוּ מִצָּרָיו:כה הָפַךְ לִבָּם לִשְׂנֹא עַמּוֹ לְהִתְנַכֵּל בַּעֲבָדָיו:כו שָׁלַח מֹשֶׁה עַבְדּוֹ אַהֲרֹן אֲשֶׁר בָּחַר בּוֹ:כז שָׂמוּ בָם דִּבְרֵי אֹתוֹתָיו וּמֹפְתִים בְּאֶרֶץ חָם:כח שָׁלַח חֹשֶׁךְ וַיַּחְשִׁךְ וְלֹא מָרוּ אֶת (דבריו) דְּבָרוֹ:כט הָפַךְ אֶת מֵימֵיהֶם לְדָם וַיָּמֶת אֶת דְּגָתָם:ל שָׁרַץ אַרְצָם צְפַרְדְּעִים בְּחַדְרֵי מַלְכֵיהֶם:לא אָמַר וַיָּבֹא עָרֹב כִּנִּים בְּכָל גְּבוּלָם:לב נָתַן גִּשְׁמֵיהֶם בָּרָד אֵשׁ לֶהָבוֹת בְּאַרְצָם:לג וַיַּךְ גַּפְנָם וּתְאֵנָתָם וַיְשַׁבֵּר עֵץ גְּבוּלָם:לד אָמַר וַיָּבֹא אַרְבֶּה וְיֶלֶק וְאֵין מִסְפָּר:לה וַיֹּאכַל כָּל עֵשֶׂב בְּאַרְצָם וַיֹּאכַל פְּרִי אַדְמָתָם:לו וַיַּךְ כָּל בְּכוֹר בְּאַרְצָם רֵאשִׁית לְכָל אוֹנָם:לז וַיּוֹצִיאֵם בְּכֶסֶף וְזָהָב וְאֵין בִּשְׁבָטָיו כּוֹשֵׁל:לח שָׂמַח מִצְרַיִם בְּצֵאתָם כִּי נָפַל פַּחְדָּם עֲלֵיהֶם:לט פָּרַשׂ עָנָן לְמָסָךְ וְאֵשׁ לְהָאִיר לָיְלָה:מ שָׁאַל וַיָּבֵא שְׂלָו וְלֶחֶם שָׁמַיִם יַשְׂבִּיעֵם:מא פָּתַח צוּר וַיָּזוּבוּ מָיִם הָלְכוּ בַּצִּיּוֹת נָהָר:מב כִּי זָכַר אֶת דְּבַר קָדְשׁוֹ אֶת אַבְרָהָם עַבְדּוֹ:מג וַיּוֹצִא עַמּוֹ בְשָׂשׂוֹן בְּרִנָּה אֶת בְּחִירָיו:מד וַיִּתֵּן לָהֶם אַרְצוֹת גּוֹיִם וַעֲמַל לְאֻמִּים יִירָשׁוּ:מה בַּעֲבוּר יִשְׁמְרוּ חֻקָּיו וְתוֹרֹתָיו יִנְצֹרוּ הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה