עזרה דרוש שם עט

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
זה מאוד תלוי מה רוצים להביע בשם...
בכל אופן, אומרים שרוח הקודש ניתנת בהורים כשבאים לקרוא שם לילדיהם. אני חושבת שזה יכול לקרות גם כשאדם בא להעניק לעצמו שם חדש, ולו יהא זה שם עט. אז עדיף לבחור לבד, ולא לתת לזרים שאינם מכירים באמת להציע רעיונות...

המכחול והנפש

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
רעיון:
בחר חפץ/אלמנט שמבטא את התחושה שלך בעניין הכתיבה.
תתרגם לאידיש.
קיבלת את שם המשפחה של שם העט.
תוסיף את האות האחרונה של שמך הפרטי, והנה לך שם עט חרדי.
(נניח, ז. פישר.)
אין לי את זה באידיש.. ערבית גם תופס?

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית

דיונון

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
ראשי תיבות כבר לא תופס היום, אז 'א"ב יהושע' לא טוב.
אם נאפיין דמות של כותב שירה בסגנון שלך היא צריכה להיות דמות עם שם מקורי, אי אפשר לקרוא לה סתם 'משה', סאיז נישט.
הייתי מציע שם ארוך שמורכב מכמה הברות כמו אבינעם, אבימלך + שם משפחה קלאסי אבל לא יותר מדי כמו 'שוורץ' שזה ה'כהן' של ימינו.
אופציית הגשה:
אבינעם פרייס.
'אבינעם' כנ"ל, ו'פרייס' על שם אדם פרייס.

המכחול והנפש

מהמשתמשים המובילים!
כתיבה ספרותית
ראשי תיבות כבר לא תופס היום, אז 'א"ב יהושע' לא טוב.
אם נאפיין דמות של כותב שירה בסגנון שלך היא צריכה להיות דמות עם שם מקורי, אי אפשר לקרוא לה סתם 'משה', סאיז נישט.
הייתי מציע שם ארוך שמורכב מכמה הברות כמו אבינעם, אבימלך + שם משפחה קלאסי אבל לא יותר מדי כמו 'שוורץ' שזה ה'כהן' של ימינו.
אופציית הגשה:
אבינעם פרייס.
'אבינעם' כנ"ל, ו'פרייס' על שם אדם פרייס.
ואם כבר דיברת על איפיון דמותי וסגנון כתיבה אשמח לשמוע יותר.. מעננין אותי איך זה מתקבל

נועה לבין (Tamar)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
לדעתי פשוט תיקח את השם שאתה, באופן אישי, הכי אוהב. אם אתה הולך להשתמש בשם הזה מעכשיו תתיחס אליו כאל שם שני שהולך להיות מוצמד לך.
והאמת שלתרגם מילה לשם משפחה - גם אנגלית יכולה לעבוד.

נ. גל

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
כמדומני שפירושו הוא לשון פטפוט חרצובות הלשון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה