דרוש- רעיונות לתעסוקה בתחום האומנות...

קדימה צעד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עימוד ספרים
צריבה על עץ - עשיתי חיפוש בגוגל וכתבתי 'צריבה על עץ פרוג' יש שפע של תוצאות כאן מהפורום....
תוכלי למצוא את זה כאן. הייתרון הגדול של האומנות הזו היא שעם קצת הסבר ומכשיר מתאים אפשר לעשות המון דברים בלי להזדקק לעזרה, כמעט כמו עם עיפרון ודף...

בשונה מהרבה סוגי אומנויות אחרות... למשל, סריגת בובות - יש גם דוגמאות של סריגה בפורום, יש את הקורס של 'קרושה סקול' שהומלץ בעבר, נראה לי אפשר גם להתרשם שם מ'מה זה בובות סרוגות'
אבל זה משהו שצריך ללמוד אותו, למרות שיש מוכשרות שבטח יכולות בלי... :)

קווילינג זו אומנות מקסימה, חומרים זמינים וקלים להשגה ותוצרים יפיפיים, החסרון, צריך סבלנות... התוצאות לא מהירות. מצד שני אם יש זמן, אז למה לא?
תוכלי ללמוד על זה כאן: https://www.hakoltov.com/2016/06/blog-pos-2.html
וגם בחיפוש בפורום. יש הרבה מידע.

בעז"ה אם תרצי אעלה לך עוד דברים בהמשך. תכווני אותי עם שאלות, כי זה לוקח זמן, ויש לי קצת עומס.....

• תודה
Reactions: ו8

כיסופים-סאונד ונגינה

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
שמעתי על עיסת ניר שאפשר ליצור איתה המון דברים
ויש גם ספר הדרכה איך בדיוק.
מי שרוצה עוד פרטים
ואית שם הספר שתפנה אלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה