עזרה בוורד דרוש סרגל ניקוד חינמי שמתלבש על הוורד

השידוך

משתמש רשום
עריכה תורנית
ניסיתי לנקד בוורד 2013 והלאה ולא הצלחתי.
היכן יש סרגל ניקוד חינמי ופשוט, שמתלבש על הוורד?

מאל"ף ועד תג

עריכה | הגהה | עימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
תוסף ניקוד קל ופשוט

קבצים מצורפים

• TextStudio_Nikud2010.rar
    KB 454.9 · צפיות: 73
  • הוראות הפעלה - סרגל ניקוד 2010.pdf
    KB 414.3 · צפיות: 77

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ניסיתי לנקד בוורד 2013 והלאה ולא הצלחתי.
היכן יש סרגל ניקוד חינמי ופשוט, שמתלבש על הוורד?
אגב, זה לא בגלל הוורד אלא בגלל הוינדוס. מגרסה 8 ומעלה הם שינו את שיטת ברירת המחדל. כעת יש להקיש Alt ימני יחד עם האות הראשונה של שם הניקוד. לדוגמה, לקמץ יש ללחוץ ק' יחד עם אלט ימני.

עט

משתמש מקצוען

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
בוורד 2013 יש בעיה עם הניקוד, הוא מופיע אחרי האות ולא על האות
(החלפתי ל2010 ועובד מצוין, (עם אותו ווינדוס ......)
אני עובד שנים עם וורד 2013 ולא היה דבר כזה. או שהקדמת ניקוד לדגש, או שניסית להוסיף ניקוד לא מודגש לאות מודגשת או הפוך וכדומה.

עט

משתמש מקצוען
אני עובד שנים עם וורד 2013 ולא היה דבר כזה. או שהקדמת ניקוד לדגש, או שניסית להוסיף ניקוד לא מודגש לאות מודגשת או הפוך וכדומה.

לא הוספתי ולא ניקדתי
רק פתחתי קובץ מנוקד שעובד מצוין בכל גרסה אחרת של אופיס (גם במחשב הזה)

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ממש לא קשיא, בחיפוש זריז בגוגל התגלה שזאת בעיה ידועה באופיס 2013 ולכן התקנתי מיד אופיס 2010 והכל הסתדר.....
קשיא קשיא. כשש שנים ניקדתי (עד עצם היום הזה) עשרות מליוני מילים בוורד 2013, ולא קפצו לי ניקודים.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
זה תלוי בפונט

עט

משתמש מקצוען
קשיא קשיא. כשש שנים ניקדתי (עד עצם היום הזה) עשרות מליוני מילים בוורד 2013, ולא קפצו לי ניקודים.

כנראה שמה שמנקדים בוורד 2013 עובד, אבל אם מנקדים במקום אחר ופותחים בוורד 2013 זה לא טוב.

לא מאוחר

משתמש מקצוען
אצלי הסרגל עובד טוב
אבל בכל פעם שאני פותח קובץ וורד, אני שוב צריך להיכנס ללשונית 'מפתחים' ואז לפתוח משם את לשונית 'ניקוד'. זה לא יכול להישאר שם לתמיד?

xl3391

משתמש מקצוען
אצלי הסרגל עובד טוב
אבל בכל פעם שאני פותח קובץ וורד, אני שוב צריך להיכנס ללשונית 'מפתחים' ואז לפתוח משם את לשונית 'ניקוד'. זה לא יכול להישאר שם לתמיד?

תלוי איפה קובץ התוסף של הסרגל נמצא.
צריך לגשת ל:
קובץ> אפשרויות> מתקדם> לגלול למטה עד 'כללי'> ללחוץ על 'מיקומי קבצים' ולראות מה הנתיב שרשום ב'הפעלה'.
בכדי שישאר מסומן תמיד - קובץ התוסף של הסרגל צריך להיות שמור בנתיב זה.

xl3391

משתמש מקצוען
כעת זה על שולחן העבודה שלי, לאיפה להעביר אותו?

צריך לגשת ל:
קובץ> אפשרויות> מתקדם> לגלול למטה עד 'כללי'> ללחוץ על 'מיקומי קבצים' ולראות מה הנתיב שרשום ב'הפעלה'.

1611518812137.png

xl3391

משתמש מקצוען
כן.
לשים לב - אח"כ בוורד לגשת שוב למפתחים ואם נמצא ברשימה לא לסמן בV אלא לבחור בעיון את התוסף מהמיקום החדש ואותו לסמן.

shirsh

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
נסה את נקדת
כולל סרגל ניקוד חינם וניקוד אוטומטי למשך חודש נסיון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה