דרוש נקדן/נית

גאולונת

משתמש מקצוען
דרוש נקדן או נקדנית,
לספר עם דקלומי ילדים.
הניקוד נדרש לכ 20 עמודים, שבכל עמוד בין 6-10 שורות.

אשמח לקבל הצעות מחיר ודוגמאות לתיבה האישית.

תודה!
=)

NAKDAN

משתמש חדש
אם זה עדיין אקטואלי, המחיר שלי הוא 36 שקלים ל - 10,000 סימנים.

NAKDAN

משתמש חדש
נקדנית

המחיר שלי הוא 36 שקלים ל - 10,000 סימנים.

יש לי ניסיון של 14 שנה בניקוד ספרי קודש גם בארמית עם הרבה הוצאות לאור וכן ניקוד סיפורים ושירים לכמה עיתונים ובתי ספר.
עבודה מקצועית ומדיוקת לפי כללי הדקדוק.

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

NAKDAN

משתמש חדש
המחיר שלי הוא 36 שקלים ל - 10,000 סימנים.

יש לי ניסיון של 14 שנה בניקוד ספרי קודש גם בארמית עם הרבה הוצאות לאור וכן ניקוד סיפורים ושירים לכמה עיתונים ובתי ספר.
עבודה מקצועית ומדיוקת לפי כללי הדקדוק.

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

NAKDAN

משתמש חדש
המחיר שלי הוא או לפי סימנים שזה 36 שקלים ל-10,000 סימנים. או 60 שקלים לשעה. בדרך כלל בעבודות מסוג זה, לוקחים לפי שעות, כי זה לא הרבה עבודה. וכמובן, שירים קצרים וכדו', יש להם מחיר מינימום של 20 שקלים.
ניתן ליצור איתי קשר <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
לקבלת דוגמאות, צרי קשר איתי, כי אינני מצליחה להכנס לאישי (אני חדשה פה).

NAKDAN

משתמש חדש
נכתב ע"י גאולונת;941343:
דרוש נקדן או נקדנית,
לספר עם דקלומי ילדים.
הניקוד נדרש לכ 20 עמודים, שבכל עמוד בין 6-10 שורות.

אשמח לקבל הצעות מחיר ודוגמאות לתיבה האישית.

תודה!
=)

לא יודעת איך ליצור קשר באישי. צרי איתי קשר בכתובת: <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיב

א הַלְלוּיָהּ אַשְׁרֵי אִישׁ יָרֵא אֶת יי בְּמִצְוֹתָיו חָפֵץ מְאֹד:ב גִּבּוֹר בָּאָרֶץ יִהְיֶה זַרְעוֹ דּוֹר יְשָׁרִים יְבֹרָךְ:ג הוֹן וָעֹשֶׁר בְּבֵיתוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זָרַח בַּחֹשֶׁךְ אוֹר לַיְשָׁרִים חַנּוּן וְרַחוּם וְצַדִּיק:ה טוֹב אִישׁ חוֹנֵן וּמַלְוֶה יְכַלְכֵּל דְּבָרָיו בְּמִשְׁפָּט:ו כִּי לְעוֹלָם לֹא יִמּוֹט לְזֵכֶר עוֹלָם יִהְיֶה צַדִּיק:ז מִשְּׁמוּעָה רָעָה לֹא יִירָא נָכוֹן לִבּוֹ בָּטֻחַ בַּיהוָה:ח סָמוּךְ לִבּוֹ לֹא יִירָא עַד אֲשֶׁר יִרְאֶה בְצָרָיו:ט פִּזַּר נָתַן לָאֶבְיוֹנִים צִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד קַרְנוֹ תָּרוּם בְּכָבוֹד:י רָשָׁע יִרְאֶה וְכָעָס שִׁנָּיו יַחֲרֹק וְנָמָס תַּאֲוַת רְשָׁעִים תֹּאבֵד:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

דף חדש • אתגר 121

לוח מודעות

למעלה