עזרה דרוש אייפד לילד שאיבד יכולת דיבור

תמר ה.

משתמש מקצוען
תחשבו על זה. ילד בן עשר שלא יכול לדבר.
מדובר במשפחה במצוקה קשה מאד.
והם לא יכולים לקבל מהרווחה את האייפד.
כל עזרה תתקבל בברכה.

ככה כותבת האמא, ואנא פנו אליה במייל המצורף:

בעקבות מחלה קשה מאוד, בננו איבד
זמנית את יכולת הדיבור,
המליצו לנו לרכוש אייפד עם מערכת הפעלה IOS 11
שיש בה תוכנות תקשורת המותאמות עבורו.

מייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

תמר ה.

משתמש מקצוען
עזר מציון משאילים לתקופת ההסתגלות וההכרות.
למרבה הצער הם זקוקים לקנות.

ש"ש

משתמש פעיל
בגלל שאני מכירה את המשפחה
ויודעת כמה שהם עדיני נפש וצדיקים
ואם הן הגיעו למצב של לבקש... כנראה שאין להם ברירה
אני רוצה לרכוש את זה "חצי-חצי" עם עוד מישהו.
זה יוצא לכ"א מאיתנו פחות מ-50 ש"ח לחודש (במשך שנה)
אלה מעשרות מהודרות ביותר.
אם יש כאן מישהו שמוכן, בתמורה למסמכים הן מרופאים והן מרבנים ועסקנים אמינים,
לתרום כ- 45 ש"ח בחודש-
שיפנה אלי או לתמר ה'.

נער מתוק ומשפחה אצילית. הלב כואב שהם מתנסים בכזה ניסיון.

שםמשתמש

משתמש פעיל
עזר מציון משאילים לתקופת ההסתגלות וההכרות.
למרבה הצער הם זקוקים לקנות.

עזר מציון משאילים לתקופה של עד חצי שנה.
יתכן שהם לא יכולים לבקש כרגע מהרווחה בשל שינויים בתהליך ההגשה.
עד ינואר לא ניתן להגיש בקשות לאייפדים/ מחשבי תקשורת ולאח"כ הבקשה תעשה ע"י ההורים ולא ע"י הצוות החינוכי/ הרווחה והזכאות תתממש תוך חודשיים ( זה הצפי).

בגדול, תמיד כדאי קודם להשאיל ולראות למידה והסתגלות לפני שמוציאים את הסכום הלא קטן הזה.

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הם יכולים לבקש בהשאלה מעזר מציון, כמובן שצריך המלצה של קלינאית,
במקביל אפשר לפנות לווראייטי לבקשת מימון לאייפד,
או לאקים,

ששל

משתמש מקצוען
אני חושבת שזה קשור למשרד החינוך, הם יכולים לבקש עזרה מצוות בית הספר והנחיה איך להגיש בקשה.

להודות ולהלל!

משתמש מקצוען
לתרום כ- 45 ש"ח בחודש-
שיפנה אלי או לתמר ה'.

כל הכבוד לך!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
לתרום כ- 45 ש"ח בחודש-
שיפנה אלי או לתמר ה'.

עדיין רלוונטי?
אשמח להצטרף לתרומה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קז

א הֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב יֹאמְרוּ גְּאוּלֵי יי אֲשֶׁר גְּאָלָם מִיַּד צָר:ג וּמֵאֲרָצוֹת קִבְּצָם מִמִּזְרָח וּמִמַּעֲרָב מִצָּפוֹן וּמִיָּם:ד תָּעוּ בַמִּדְבָּר בִּישִׁימוֹן דָּרֶךְ עִיר מוֹשָׁב לֹא מָצָאוּ:ה רְעֵבִים גַּם צְמֵאִים נַפְשָׁם בָּהֶם תִּתְעַטָּף:ו וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצוּקוֹתֵיהֶם יַצִּילֵם:ז וַיַּדְרִיכֵם בְּדֶרֶךְ יְשָׁרָה לָלֶכֶת אֶל עִיר מוֹשָׁב:ח יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:ט כִּי הִשְׂבִּיעַ נֶפֶשׁ שֹׁקֵקָה וְנֶפֶשׁ רְעֵבָה מִלֵּא טוֹב:י יֹשְׁבֵי חֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת אֲסִירֵי עֳנִי וּבַרְזֶל:יא כִּי הִמְרוּ אִמְרֵי אֵל וַעֲצַת עֶלְיוֹן נָאָצוּ:יב וַיַּכְנַע בֶּעָמָל לִבָּם כָּשְׁלוּ וְאֵין עֹזֵר:יג וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:יד יוֹצִיאֵם מֵחֹשֶׁךְ וְצַלְמָוֶת וּמוֹסְרוֹתֵיהֶם יְנַתֵּק:טו יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:טז כִּי שִׁבַּר דַּלְתוֹת נְחֹשֶׁת וּבְרִיחֵי בַרְזֶל גִּדֵּעַ:יז אֱוִלִים מִדֶּרֶךְ פִּשְׁעָם וּמֵעֲוֹנֹתֵיהֶם יִתְעַנּוּ:יח כָּל אֹכֶל תְּתַעֵב נַפְשָׁם וַיַּגִּיעוּ עַד שַׁעֲרֵי מָוֶת:יט וַיִּזְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם מִמְּצֻקוֹתֵיהֶם יוֹשִׁיעֵם:כ יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיִרְפָּאֵם וִימַלֵּט מִשְּׁחִיתוֹתָם:כא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:כב וְיִזְבְּחוּ זִבְחֵי תוֹדָה וִיסַפְּרוּ מַעֲשָׂיו בְּרִנָּה:כג יוֹרְדֵי הַיָּם בָּאֳנִיּוֹת עֹשֵׂי מְלָאכָה בְּמַיִם רַבִּים:כד הֵמָּה רָאוּ מַעֲשֵׂי יי וְנִפְלְאוֹתָיו בִּמְצוּלָה:כה וַיֹּאמֶר וַיַּעֲמֵד רוּחַ סְעָרָה וַתְּרוֹמֵם גַּלָּיו:כו יַעֲלוּ שָׁמַיִם יֵרְדוּ תְהוֹמוֹת נַפְשָׁם בְּרָעָה תִתְמוֹגָג:כז יָחוֹגּוּ וְיָנוּעוּ כַּשִּׁכּוֹר וְכָל חָכְמָתָם תִּתְבַּלָּע:כח וַיִּצְעֲקוּ אֶל יי בַּצַּר לָהֶם וּמִמְּצוּקֹתֵיהֶם יוֹצִיאֵם:כט יָקֵם סְעָרָה לִדְמָמָה וַיֶּחֱשׁוּ גַּלֵּיהֶם:ל וַיִּשְׂמְחוּ כִי יִשְׁתֹּקוּ וַיַּנְחֵם אֶל מְחוֹז חֶפְצָם:לא יוֹדוּ לַיי חַסְדּוֹ וְנִפְלְאוֹתָיו לִבְנֵי אָדָם:לב וִירֹמְמוּהוּ בִּקְהַל עָם וּבְמוֹשַׁב זְקֵנִים יְהַלְלוּהוּ:לג יָשֵׂם נְהָרוֹת לְמִדְבָּר וּמֹצָאֵי מַיִם לְצִמָּאוֹן:לד אֶרֶץ פְּרִי לִמְלֵחָה מֵרָעַת יֹשְׁבֵי בָהּ:לה יָשֵׂם מִדְבָּר לַאֲגַם מַיִם וְאֶרֶץ צִיָּה לְמֹצָאֵי מָיִם:לו וַיּוֹשֶׁב שָׁם רְעֵבִים וַיְכוֹנְנוּ עִיר מוֹשָׁב:לז וַיִּזְרְעוּ שָׂדוֹת וַיִּטְּעוּ כְרָמִים וַיַּעֲשׂוּ פְּרִי תְבוּאָה:לח וַיְבָרֲכֵם וַיִּרְבּוּ מְאֹד וּבְהֶמְתָּם לֹא יַמְעִיט:לט וַיִּמְעֲטוּ וַיָּשֹׁחוּ מֵעֹצֶר רָעָה וְיָגוֹן:מ שֹׁפֵךְ בּוּז עַל נְדִיבִים וַיַּתְעֵם בְּתֹהוּ לֹא דָרֶךְ:מא וַיְשַׂגֵּב אֶבְיוֹן מֵעוֹנִי וַיָּשֶׂם כַּצֹּאן מִשְׁפָּחוֹת:מב יִרְאוּ יְשָׁרִים וְיִשְׂמָחוּ וְכָל עַוְלָה קָפְצָה פִּיהָ:מג מִי חָכָם וְיִשְׁמָר אֵלֶּה וְיִתְבּוֹנְנוּ חַסְדֵי יי:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה