עוגות/עוגיות דרושים מתכונים לעוגות ועוגיות שלא מלכלכות-ושילדים אוהבים

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עוגות בחושות במאפינס אישיים
ובנות השנתיים והחמש לא יפילו פירורים לרצפה?
אולי זה רעיון לקחת איתנו שיאכלו בדרכים וכד'

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

פלמונה

משתמש פעיל
עוגה מעולה ועשירה!
לא מתפוררת... ומעולה!!
1000000391.jpg

יש לי מתכון ממש מוצלח של עוגיות רעידת אדמה כלום מצרכים ו10 דקות בתנור
(האמת שכן קצת מלכלך יש אבקת סוכר...אבל ממש שווה
וטעים ברמותתתת)
תגידי אם זה רלוונטי.
ניסתי להעלות תמונה לא ממש הצלחתי אשמח אם מישהו יוכל להסביר לי איך עושים את זה.

פלמונה

משתמש פעיל
יש מישהי שניסתה את המתכון הזה עם תחליף לטעמי החלווה? והטחינה? אני ממש לא אוהבת את הטעם...

הייתי מנסה להחליף את הטחינה בחמאת בוטנים, משמיטה את החלבה
ושמה ש. ציפס מריר
אם כי אני לא יודעת כמה משמעותי יהיה הטעם של החמאת בוטנים

חיה בד

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר מתכון?
בוודאי
לבצק
5 כוסות קמח
1.5 כוס שמן
2 א.אפיה
1 כוס מיץ תפוזים
4 סוכר וניל

לערבב ולחלק ל5 פסים כמו שמרים
לחתוך לפני האפיה לפרוסות (וצריך לחזור על החיתוך גם לאחר האפיה)
למרוח ממרח תמרים קופסא מספיקה לכל הכמות(אני שוקלת וכך מחלקת את הגרמים לכל פס)
ואפשר למרוח ממרח שוקולד עם חלוה או בלי
בהצלחה ובתאבון!!!

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לא מתפורר מאד?
יש לי עוגת קפה שאוהבים פה
מלכלכת לא פחות מעוגת שוקולד
אני חושבת שכל טורט מלכלך, כי זה מתפורר
אולי טורט בהירה פחות מלכלכת
כי לא רואים כ"כ את הפירורים...
לא יודעת באיזה שלב הגעתי, ואולי כבר כתבו.
אבל טורט טובה עם ביצים מופרדות לא מתפוררת בכללל!
היא רכה וספוגית.
יש לי מתכון עם את מעוניינת.

ואצלנו עוגות מתפוררות או מקוצפות אני מביאה רק עם צלחת וכפית וכמובן הוראה לא לזוז עד לסיומה.
ואם בסוף התפורר והיא נמרחת כשמטאטאים אותה, אז אני מפזרת עליה מלח כדי שתאסף טוב עם המטטא.
אז מתכונים לא הבאתי, אבל פתרונות אולי...

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
צודקת.
אבל לילדים שהם לא בובת חרסינה בדר"כ "מתפלקים" פרורים על הרצפה והסביבה.
גם שלי, אולי הפוך. :devilish:
טורט זו העוגה היחידה שאוכלים בלי צלחת, ורשאים לאכול איפה שמתחשק.
גם כשמתפורר זה ממש מעט.
ומה שאני אוהבת בטורט שהיא עוגה ולא עוגיה :)

(:keep smiling

משתמש פעיל
דובשניות
הכנה ממש מהירה
4 כוסות קמח
1 כוס סוכר
1/2 כוס שמן
קורט מלח
1/2 כפית סודה לשתיה
1/2 כפית אבקת אפיה
3 כפות דבש
3 ביצים
קינמון - לפי הטעם, לא חובה.
לערבב לבצק
ליצור בידיים משומנות כדורים קטנים
להניח במרווחים על נייר אפיה
לאפות על 180 מעלות כעשר דקות - רבע שעה עד להזהבה והתייצבות.
לפדר באבקת סוכר
מה הכמות שיוצאת מזה?
והנראות שלהן יפה?
תודה

**Moko**

משתמש מקצוען
האמת שפגשתי את אותה התלבטות בדיוק אתמול בלילה והגעתי למסקנה ששוקולד מומס (כמו במתכונים של פצפוצי אורז, ציפויים של עוגות וכד') הוא הרבה יותר מלכלך מאשר נטו קקאו, כמו למשל כדורי שוקולד. אז זאת המסקנה שלי ואכן ראיתי כי טוב :)
ולכל אלו שנותנות הוראות מדוייקות איך אוכלים את העוגה ואיפה להניח את הכפית (וגם אני ביניהן) ומה לגבי התנועה הבלתי נמנעת שמנגבים את האצבעות בחולצה ? עוד לא הומצא הסינר הארוך שימנע את זה באופן מוחלט :cry:
פשוט פעם קניתי להם סינר שעשוי מחומר דמוי ניילון כי חשבתי שיהיה קל יותר לנקות אותו ככה.אז הם פשוט חיפשו נקודה חשופה בבגדים שעליה אפשר לנגב את השאריות..!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה