דרופשיפינג, איביי, אמזון וכו'

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י cofix;2332861:
לא התקפה אלא ברגע שאנשים מציעים הצעות יותר גבוהות אחרי שהצעתם הצעה, אתם מקבלים התראה למייל כל פעם שמתקבלת הצעה

אם אתם מציעים הצעה ומיד אתם נזרקים ונאמר לכם שיש מישהו שהציע יותר מכם - כנראה המוכר הגדיר סכום מינימום שהוא מוכן למכור בו, וזה לא הסכום ההתחלתי למכירה (שהוא נמוך יותר)

במקרה כזה אני אישית מעדיף לא לעבוד עם אותו מוכר ולא לקנות ממנו כלל

ניוזמן

משתמש פעיל
נכתב ע"י חושם;2326966:
תודה, לא הכרתי
אני הייתי בודק באתר UPC ועושה השוואות אבל המידע שם לא תמיד מעודכן וצריך להיכנס לכל אתר בפני עצמו לראות אם זה עדיין המחיר
חסום בנ"פ

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
איפה אני רואה את הניקוד שלי באיביי?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י g2035;2339951:
איפה אני רואה את הניקוד שלי באיביי?

אתה מתכוון לפידבקים?

כשאתה נכנס כתוב למעלה משמאל השם שלך (!Hi, g2035). תלחץ על השם שלך

הילה פ.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
שיטה מטורפת שגורמת למאות ישראלים להתעורר כל בוקר עם יותר כסף בארנק
מערכת חדשנית אוטומטית בישראל ליצירת הכנסה פסיבית חודשית
בכל יום שעובר עוד אנשים מצטרפים למערכת ומנצלים את היכולות הפנומנליות שלה
לרווחים פסיבים מהאינטרנט, יש שם כמה עשרות קורסים בנושאים שונים ביניהם: איביי, אמזון וכו'...
שווה כל שקל!!
לכניסה למערכת:כסף באינטרנט

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י הישול;2352551:
שיטה מטורפת שגורמת למאות ישראלים להתעורר כל בוקר עם יותר כסף בארנק
מערכת חדשנית אוטומטית בישראל ליצירת הכנסה פסיבית חודשית
בכל יום שעובר עוד אנשים מצטרפים למערכת ומנצלים את היכולות הפנומנליות שלה
לרווחים פסיבים מהאינטרנט, יש שם כמה עשרות קורסים בנושאים שונים ביניהם: איביי, אמזון וכו'...
שווה כל שקל!!
לכניסה למערכת:כסף באינטרנט

אין לי בעיה שתפרסם באשכול כאן קישור אפילייאט שלך ושתרוויח קצת כסף אבל לא בצורה שאתה כותב משהו עמום. תפרט בבקשה בדיוק על מה מדובר, מה התנאים, מה עושים וכו'

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
מתוך הסרטון

כמה משפטים מתוך הסרטון שלהם

קבצים מצורפים

• AVODABAEINAIM.pdf
    KB 259.6 · צפיות: 18

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י veredb;2353015:
כמה משפטים מתוך הסרטון שלהם

אקיצר, אני מבין כמה דברים:

א. שזה לא קשור בכלל למכירות באינטרנט איביי אמזון וכו' אלא לתכניות שותפים, ולכן זה בכלל לא רלוונטי לאשכול הזה
ב. בשביל שיווק שותפים למה אני צריך לשלם 600 ש"ח בחודש אם אפשר לעשות את זה בחינם
ג. שיווק שותפים זה יכול להיות הכנסה מצויינת בשלושה מקרים:
1. אם יש לך אתר עם טראפיק מעולה (ואתה יכול לשים פרסומות של מה שאתה רוצה)
2. אם יש לך רשימת תפוצה של לפחות 5000 כתובות מייל שמותר לך לשלוח אליהם פרסומות בלי לחשוש שיתבעו אותך על ספאם
3. אם אין לך את הנ"ל - אז יש שיטה מצויינת וזה פרסום בפייסבוק. אמנם אתה משלם על מודעות אבל זה מפולח לקהל יעד רלונטי ובסכום של כמה עשרות שקלים אתה מגיע לתפוצה של עשרות אלפים אנשים, שמספיק שאחד מהם יקנה אתה כבר ברווח ומכסה את הסכום ששילמת, אבל זה רק למי שיש פייסבוק ופה בפורום מדובר בחרדים, שב"ה לרובם ככולם אין פייסבוק ולכן זה לא רלוונטי, וחבל אפילו על המאמץ והכסף ללמוד את התחום.

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
נכתב ע"י ישראל123;2326813:
תוסף מדהים לדפדפן כרום עבור דרופשיפינג
www.priceblink.com
נותן לך את כל המחירים שיש למוצר זה באתרים אחרים, וגם חוות דעת שיש באתרים אחרים

תודה
איך אני מתקינה אותו?

הילה פ.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י חושם;2353042:
אקיצר, אני מבין כמה דברים:

א. שזה לא קשור בכלל למכירות באינטרנט איביי אמזון וכו' אלא לתכניות שותפים, ולכן זה בכלל לא רלוונטי לאשכול הזה
ב. בשביל שיווק שותפים למה אני צריך לשלם 600 ש"ח בחודש אם אפשר לעשות את זה בחינם
ג. שיווק שותפים זה יכול להיות הכנסה מצויינת בשלושה מקרים:
1. אם יש לך אתר עם טראפיק מעולה (ואתה יכול לשים פרסומות של מה שאתה רוצה)
2. אם יש לך רשימת תפוצה של לפחות 5000 כתובות מייל שמותר לך לשלוח אליהם פרסומות בלי לחשוש שיתבעו אותך על ספאם
3. אם אין לך את הנ"ל - אז יש שיטה מצויינת וזה פרסום בפייסבוק. אמנם אתה משלם על מודעות אבל זה מפולח לקהל יעד רלונטי ובסכום של כמה עשרות שקלים אתה מגיע לתפוצה של עשרות אלפים אנשים, שמספיק שאחד מהם יקנה אתה כבר ברווח ומכסה את הסכום ששילמת, אבל זה רק למי שיש פייסבוק ופה בפורום מדובר בחרדים, שב"ה לרובם ככולם אין פייסבוק ולכן זה לא רלוונטי, וחבל אפילו על המאמץ והכסף ללמוד את התחום.

קודם כל, זה כן קשור למכירות באינטרנט, יש שם קורסים של איביי ואמזון.
ונכון, שזה אתר שמתעסק גם עם שיווק שותפים ולא חייב שיהיה פייסבוק כדי לעבוד בזה ולהרוויח כסף, לי אישית אין, ואני מרוויחה יפה מאד מהשיטה בדרכים אחרות.
מי שרוצה לדעת עוד מוזמן לבדוק...
כסף באינטרנט
בהצלחה לכולנו!!:):)

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י הישול;2353907:
קודם כל, זה כן קשור למכירות באינטרנט, יש שם קורסים של איביי ואמזון.
ונכון, שזה אתר שמתעסק גם עם שיווק שותפים ולא חייב שיהיה פייסבוק כדי לעבוד בזה ולהרוויח כסף, לי אישית אין, ואני מרוויחה יפה מאד מהשיטה בדרכים אחרות.
מי שרוצה לדעת עוד מוזמן לבדוק...
כסף באינטרנט
בהצלחה לכולנו!!:):)

נכנסתי
זה קשור לצחי רוזנטל
ילד שכל כמה חודשים מקים אתר חדש ובו הוא מעלה כתבות על כך שהשיטה שלו גרמה לו להיות מיליונר ושכל מי שישלם לו כך וכך הוא ילמד אותו איך לעשות כסף

מזכיר לי את הסיפור הידוע על ההוא שפירסם מודעה בעיתון - "לרכישת המדריך "איך להיות מיליונר בקלות", שלח 10$ לכתובת כך וכך, ותוך שבוע תקבל את המדריך אצלך בדואר. אחד שלח לשם 10$ והוא קיבל בחזרה דף שכתוב עליו "עשה כמוני..."

מתנאל

משתמש רשום
בס"ד

למה בימים האחרונים המכירות שלי ירדו לאפס ואף אחד לא קונה כלום?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אל דאגה זה בגלל החג של הנוצרים
תמיד בימים האחרונים לפני החג ובחג עצמו יש ירידה
(כי מה שרצה לקנות בשביל החג כבר קנה ומי שעוד לא קנה יעדיף לקנות בחנות כדי שזה לא יגיע אחרי הזמן)

g2035

משתמש פעיל
D I G I T A L
ראיתי באחד הפירסומות מישהו בשם אסי צור שעושה קורסים איך למכור ולעשות כסף באינטרנט.

מישהו מכיר? הם שווה משהו?

הילה פ.

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י חושם;2354353:
נכנסתי
זה קשור לצחי רוזנטל
ילד שכל כמה חודשים מקים אתר חדש ובו הוא מעלה כתבות על כך שהשיטה שלו גרמה לו להיות מיליונר ושכל מי שישלם לו כך וכך הוא ילמד אותו איך לעשות כסף

מזכיר לי את הסיפור הידוע על ההוא שפירסם מודעה בעיתון - "לרכישת המדריך "איך להיות מיליונר בקלות", שלח 10$ לכתובת כך וכך, ותוך שבוע תקבל את המדריך אצלך בדואר. אחד שלח לשם 10$ והוא קיבל בחזרה דף שכתוב עליו "עשה כמוני..."

לדעתי, גם כל אלו שעושים קורסים לאיביי, לא באמת מרוויחים שם כסף,
כל הכסף שלהם מגיע מהקורסים שהם מוכרים!!!

זהבהלה

כל מה ששווה באליאקספרס !!!
מנוי פרימיום
נכתב ע"י חושם;2298700:
פתחתי פורום בשבילנו
http://dropshipping.forumhebrew.com

מוזמנים להיכנס, לשאול, להדריך וכו'

בע"ה שבוע הבא אתחיל לכתוב הדרכות ראשוניות למעוניינים

גם באתרוג חסוםםםם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה