דרופשיפינג, איביי, אמזון וכו'

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אאססתתרר;2322731:
העליתי כמה מוצרים מאמזון. גם אני לא אוהבת שיוצא לי מהבנק, השאלה: תוך כמה זמן הכסף ששילם לי הקונה באיביי נהיה זמין ואפשר להכניס אותו לבנק? והאם העמלות של איביי מתקזזות מיד מהתשלום או שיגבו אותם אח"כ בנפרד?
1. בפעמים הראשונות לוקח זמן ארוך עד שהכסף זמין כי פעיל רוצים לראות שאתה מתפקד כמו שצריך מבחינת המשלוח, מס' מעקב וכו'. בהמשך (חודש חודשיים) הכסף זמין מיידית בפייפל אבל לא שוה להעביר לבנק כל הזמן.רק כשמצטבר סכום משמעותי
2. העמלה של פיייפל מתקזזת מיד ושל איביי פעם בחודש

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אברהם;2322875:
1. בפעמים הראשונות לוקח זמן ארוך עד שהכסף זמין כי פעיל רוצים לראות שאתה מתפקד כמו שצריך מבחינת המשלוח, מס' מעקב וכו'. בהמשך (חודש חודשיים) הכסף זמין מיידית בפייפל אבל לא שוה להעביר לבנק כל הזמן.רק כשמצטבר סכום משמעותי
2. העמלה של פיייפל מתקזזת מיד ושל איביי פעם בחודש

אז זאת אומרת שאם אני עובדת עם אמזון, אני אמורה להיות מליונרית? כל הכסף יורד מחשבון הבנק וההכנסות תקועות בפייפאל?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אאססתתרר;2323077:
אז זאת אומרת שאם אני עובדת עם אמזון, אני אמורה להיות מליונרית? כל הכסף יורד מחשבון הבנק וההכנסות תקועות בפייפאל?

לא מיליונרית אבל כן להשאיר לך סכומים בצד, לפחות בהתחלה כשהכסף בפייפל לא כ"כ זמין.
אבל באמת זו סיבה בהחלט טובה להשתמש באתרים שמקבלים פייפל, כמו Kmart, וולמרט, Sears וכו'

יוסק

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
האם יש מי שיכול להעלות וובינרים בנושא דרופשיפינג וכל השאר
תודה רבה

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ב DSMtool יש סרטוני הסברה בעברית/באנגלית כמעט בכל שלב.
פשוט צריך להירשם קודם (אל דאגה זה בחינם)

ישראל123

משתמש פעיל
אם רוצים להרויח את הקאשבק לכאורה א"א להשתמש עם התוכנה DSMTOOL שתעלה לך את ההזמנה אוטומטית? כי היא פותחת ישירות את אמזון?
או שאולי יש לזה פתרון?

ישראל123

משתמש פעיל
שאלה נוספת:
כל מוצר פריים באמזון יש לו משלוח מהיר בארצות הברית, או רק מוצר שהמשלח מארצות הברית?
או שאולי אין בכלל מוצר פריים אם המשלח לא מארצות הברית?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י ישראל123;2325031:
אם רוצים להרויח את הקאשבק לכאורה א"א להשתמש עם התוכנה DSMTOOL שתעלה לך את ההזמנה אוטומטית? כי היא פותחת ישירות את אמזון?
או שאולי יש לזה פתרון?
א. אפשר להשתמש עם התוכנה לצורך מעקב ושמירה על המחיר והמלאי, ואת ההזמנות לבצע ידנית.
ב. אפשר להשתמש באתרי קשבק שיש להם תוסף לדפדפן כרום שאחרי שהאתר נפתח אתה לוחץ על הכפתור ואז זה נצבר לקשבק. אתרים כאלה שאני מכיר הם: Ebates
ו-Giving Assistant
נכתב ע"י ישראל123;2325061:
שאלה נוספת:
כל מוצר פריים באמזון יש לו משלוח מהיר בארצות הברית, או רק מוצר שהמשלח מארצות הברית?
או שאולי אין בכלל מוצר פריים אם המשלח לא מארצות הברית?

באמזון אין דבר כזה משלוח לא מארה"ב. מוכרים מאמזון צריכים לשלוח את המוצר למחסני אמזון, ורק אז הם יכולים לפרסם את המוצר למכירה.

דינה די

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר הסבר על מכירות פומביות באיביי?
ניסיתי להתמודד על מוצר מסוים וקיבלתי התקפות מיילים מאיבייי. מה הכללים? עשה ואל תעשה?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י דינה די;2325352:
ניסיתי להתמודד על מוצר מסוים וקיבלתי התקפות מיילים מאיבייי. מה הכללים? עשה ואל תעשה?

לא יודע על איזה התקפה את מדברת אבל בגדול, ככל שמציעים הצעה גבוהה יותר, וככל שמתקרב מועד הסגירה, הסיכוי שלך לזכות גדל...

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י ישראל123;2326813:
תוסף מדהים לדפדפן כרום עבור דרופשיפינג
www.priceblink.com
נותן לך את כל המחירים שיש למוצר זה באתרים אחרים, וגם חוות דעת שיש באתרים אחרים

תודה, לא הכרתי
אני הייתי בודק באתר UPC ועושה השוואות אבל המידע שם לא תמיד מעודכן וצריך להיכנס לכל אתר בפני עצמו לראות אם זה עדיין המחיר

ישראל123

משתמש פעיל
נכתב ע"י חושם;2326966:
תודה, לא הכרתי
אני הייתי בודק באתר UPC ועושה השוואות אבל המידע שם לא תמיד מעודכן וצריך להיכנס לכל אתר בפני עצמו לראות אם זה עדיין המחיר

גם זה לא 100% מעודכן.

ישראל123

משתמש פעיל
http://www.droppicker.com/

עוד אתר שימושי מאד, למצוא מוצרי דרופשיפינג לפי שם המוכרים (אם מצאת מוצר אחד שהוא בדרופשיפינג אתה מכניס את שם המוכר, ומחפש, והוא מביא לך את כל המוצרים שלו שיש בהם דרופשיפינג

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
קיבלתי במייל:

ביום שישי הבא (9/12) אסי צור עורך שוב פעם את כנס "Ebay Powerseller"

בו הוא ועוד סוחרים מצליחים

יגלו לך את סודות עולם המסחר הדיגיטלי

יראו לך הלכה למעשה איך בונים אימפריות של מסחר דיגיטלי

וכל זאת במקביל לכל מה שאתה עושה כרגע

פה כל הפרטים על כנס Ebay PowerSeller
(וקופון הנחה משמעותי לזריזים)

בכנס:

מבחר הרצאות של אסי צור ושל סוחרים ומשווקי אינטרנט מצליחים
פאנל סוחרים וסיפורי הצלחה שיענו לך על כל שאלה
כיבוד קל ושתייה חמה
ודלת לעולם חדש ורווחי במיוחד

פה כל הפרטים על כנס Ebay PowerSeller
(וקופון הנחה משמעותי לזריזים)

cofix

משתמש פעיל
נכתב ע"י דינה די;2325352:

לא התקפה אלא ברגע שאנשים מציעים הצעות יותר גבוהות אחרי שהצעתם הצעה, אתם מקבלים התראה למייל כל פעם שמתקבלת הצעה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה