דרופשיפינג, איביי, אמזון וכו'

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
לגבי אתרי קאשבאק- איך אני עובדת אתם כשאני רוצה למכור מוצר (לא לקנות) איך אני צקבלת את הכסף -כלומר איך אני גורמת לקונה לקנות ממני דרך אתר קאשבאק?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י שביט;2319153:
לגבי אתרי קאשבאק- איך אני עובדת אתם כשאני רוצה למכור מוצר (לא לקנות) איך אני צקבלת את הכסף -כלומר איך אני גורמת לקונה לקנות ממני דרך אתר קאשבאק?

לא הבנתי מה זה מעניין אותך אם הוא יקנה דרך אתר קשבק או לא. אם הוא רוצה לשלם 100$ ולא רוצה לקבל בחזרה את ה1$ שאיביי מחזירים למי שקונה דרך קשבק - מה זה עניינך???

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י שביט;2319150:
golan art אתה קונה תמונות דיגיטליות או מוכר? לא הבנתי

הוא גם קונה וגם מוכר - כדי לצבור הרבה פידבקים
ניסיתי למכור - ואיביי טען שאני מנסה לעשות את זה בשביל פידבקים ולכן פסלו לי את המוצר...

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
נכתב ע"י חושם;2319194:
לא הבנתי מה זה מעניין אותך אם הוא יקנה דרך אתר קשבק או לא. אם הוא רוצה לשלם 100$ ולא רוצה לקבל בחזרה את ה1$ שאיביי מחזירים למי שקונה דרך קשבק - מה זה עניינך???

אכן לא ענייני:rolleyes: אני מתכוונת לשאול באיזה אופן אני מוכרת מוצר ומקבלת כסף מאתר קאשבאק

ועוד שאלות:
1. באיביי - רק על 50 המודעות הראשונות אין לי עמלה? ועל השאר יש גם אם יש לי 5000 מודעות למכירה?
2. יש לי כבר סביב 90 מודעות למכירה זה מספיק בשביל להתחיל להעלות מוצרים שווים?או להמשיך למכור שטויות עד שאגיע לכמות מודעות מכובדת (כמה)
3. מה זה אתר וולמרט- מעולם לא שמעתי עליו

תוה רבה!

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י שביט;2319266:
אכן לא ענייני:rolleyes: אני מתכוונת לשאול באיזה אופן אני מוכרת מוצר ומקבלת כסף מאתר קאשבאק

ועוד שאלות:
1. באיביי - רק על 50 המודעות הראשונות אין לי עמלה? ועל השאר יש גם אם יש לי 5000 מודעות למכירה?
2. יש לי כבר סביב 90 מודעות למכירה זה מספיק בשביל להתחיל להעלות מוצרים שווים?או להמשיך למכור שטויות עד שאגיע לכמות מודעות מכובדת (כמה)

תוה רבה!

לא הבנת, את מקבלת קאשבק כשאת קונה לא כשאת מוכרת (לא קשור לדרופשיפינג בעצם, גם כשאת עושה קניות לעצמך)

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אאססתתרר;2319321:
לא הבנת, את מקבלת קאשבק כשאת קונה לא כשאת מוכרת (לא קשור לדרופשיפינג בעצם, גם כשאת עושה קניות לעצמך)

נכתב ע"י אאססתתרר;2319321:

בהחלט קשור גם לדרופשיפינג.
כשלקוח הזמין ממך מוצר שעדיין לא קיים ברשותך, הוא משלם על זה x+y+z.
x - זה המחיר שאת משלמת עליו באתר המקור (אמזון/וולמרט וכו'), y זה ה Break Even - סכום של עמלות שאתה תצטרך לשלם על המכירה הזו (מס, עמלה לאיביי, עמלה לפייפל) - מומלץ לעבוד עם 20%, ו-z- זה הרווח שאתה רוצה להרוויח מהמכירה.

עכשיו - הוא שילם על זה x+y+z שמגיע אליך לפייפל, ואתה צריך לקנות את המוצר במחיר x ולשלוח לו.
כשאתה קונה את המוצר אתה עובר לפני כן באתר קשבק ומגדיל את הרווח שלך.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י שביט;2319266:

ועוד שאלות:

תוה רבה!

1. באיביי ארה"ב (לכל זירה חוקים משלה) - רק על 50 הראשונות אין עמלה אם לא נמכר. מעבר לזה אתה משלם עמלה מסויימת קטנה על כל מודעה, בין אם נמכר ובין אם לא נמכר.
אבל נראה לי שאם יש לך 50 מודעות בלבד, וכל מודעה יש בה מלאי, את לא משלמת על כל פריט שבמלאי, אלא רק על המודעה. (למרות שהפריטים במלאי כן נספרים לך מבחינת המגבלות)
ז"א שיכול להיות שיהיה לך מגבלה של 100 אבל תשימי מכל פריט מלאי של 4, ואז תוכלי להעלות רק 25 מודעות
2. את יכולה לשים גם מוצרים שווים וגם פיצ'יפקעס - רק צריך לזכור שככל שיש יותר פידבקים חיוביים הסיכויים שיקנו ממך הם גדולים יותר, וכן אם אתה מדורג כ Top Rated Seller (מוכר מומלץ) זה מאד מגדיל את הסיכויים שיקנו ממך אבל כדי להגיע לשם אתה חייב למכור 100 מוצרים בשנה בסכום של 1000$, וכמובן לקבל ציונים טובים. אני עדיין לא שם אבל תכלס זה לא נראה לי קשה להגיע לשם, אני מתקרב לשם ואני די חדש בתחום.

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
תודה רבה! על ההסברים המפורטים.
יש לך כבר מוצר שאתה עובד עליו? או שסתם פצ'פקס

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני מוכר כל מיני דברים
כסאות משרדיים, ציוד לאופניים, צייני לייזר, נייר טואלט, קורקינטים, מחשבים ניידים, כלי חשמל ועוד

ועוד כל מיני דברים שאפילו אין לי מושג מה הם...

שביט

משתמש פעיל
פרסום וקופי
נכתב ע"י חושם;2320152:
אני מוכר כל מיני דברים
כסאות משרדיים, ציוד לאופניים, צייני לייזר, נייר טואלט, קורקינטים, מחשבים ניידים, כלי חשמל ועוד

ועוד כל מיני דברים שאפילו אין לי מושג מה הם...

וכל זה דרך דרופשיפינג בלבד?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י שביט;2320456:
וכל זה דרך דרופשיפינג בלבד?

אך ורק דרופשיפינג
כרגע עוד אין לי תקציב לרכוש מוצרים מיבואנים ויצרנים

bekki

משתמש מקצוען
לגבי מצלמות ביתיות טובות, מישהו נתקל במחירים שווים בבלאק פריידי? אני לא ראיתי.

בכללי, הבלאק לא אמור להיות ב28.11 ? כי חלקם נותנים מ24-26

אשמח לדיוק בפרטים

ישראל123

משתמש פעיל
ציטוט: 'באמזון אפשר להגדיר את המוצר כ gift, זה אומר שלא תישלח חשבונית ביחד עם המוצר'
לא מצאתי היכן לסמן זאת, לפני ההזמנה, או לאחר ההזמנה, והיכן, אפשרי בבקשה להעלות תמונה וכדו'?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י ישראל123;2322198:
ציטוט: 'באמזון אפשר להגדיר את המוצר כ gift, זה אומר שלא תישלח חשבונית ביחד עם המוצר'
לא מצאתי היכן לסמן זאת, לפני ההזמנה, או לאחר ההזמנה, והיכן, אפשרי בבקשה להעלות תמונה וכדו'?

האמת שדי הרבה זמן לא שלחתי משהו מאמזון (בגלל שהם לא מקבלים פייפל ואני לא רוצה לשלם מהכרטיס אשראי) אז אני לא זוכר. אבל זכורה לי שיש אפשרות כזו.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י bekki;2320878:
לגבי מצלמות ביתיות טובות, מישהו נתקל במחירים שווים בבלאק פריידי? אני לא ראיתי.

בכללי, הבלאק לא אמור להיות ב28.11 ? כי חלקם נותנים מ24-26

אשמח לדיוק בפרטים

הבלאק פריידי, זה יום שישי האחרון
מה שאת מתכוונת זה הסייבר מונדיי

יש חנויות שעושים הנחות מהבלק פריידי עד הסייבר מנדיי

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חושם;2322251:
הבלאק פריידי, זה יום שישי האחרון
מה שאת מתכוונת זה הסייבר מונדיי

יש חנויות שעושים הנחות מהבלק פריידי עד הסייבר מנדיי

רציתי בשישי אבל לא הייתה תגובה:(
בכל אופן אני לא מצאתי הנחות למצלמות קנון ביתיות ,אתה יודע על כאלה?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י ישראל123;2322198:

יש תיבת סימון "this is a gift" בצד ימין למעלה מתחת לכפתורים של ההזמנה. כנראה שזה המדובר

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י חושם;2322249:
האמת שדי הרבה זמן לא שלחתי משהו מאמזון (בגלל שהם לא מקבלים פייפל ואני לא רוצה לשלם מהכרטיס אשראי) אז אני לא זוכר. אבל זכורה לי שיש אפשרות כזו.

העליתי כמה מוצרים מאמזון. גם אני לא אוהבת שיוצא לי מהבנק, השאלה: תוך כמה זמן הכסף ששילם לי הקונה באיביי נהיה זמין ואפשר להכניס אותו לבנק? והאם העמלות של איביי מתקזזות מיד מהתשלום או שיגבו אותם אח"כ בנפרד?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה