דרופשיפינג, איביי, אמזון וכו'

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

bekki

משתמש מקצוען
לי יש מוצרים בתוצרת עצמית, אני מבינה שזה רלוונטי גם בשבילי... הייתי רוצה למכור את הדברים באיביי /אמזון והשאר.

ניתן להתייעל דרך זה?

אשמח לשמוע.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בוודאי שזה רלוונטי
לא שיטת הדרופשיפינג אבל כן מכירה ישירה

דבר ראשון לפתוח חשבון איביי, דבר שני לפתוח חשבון פייפל ולקשר ביניהם...

אחרי זה אפשר להתחיל

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לגבי מכירות באמזון זה קצת יותר מסובך ואין לי נסיון עם זה עדיין
אבל בגדול את צריכה לשלוח למחסנים שלהם את המוצרים שלך, וכשיש מכירה הם מתעסקים עם זה ולא את - את רק מקבלת את הכסף

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
רק אני מרגישה שזה לא אחראי? אני מתחייבת ללקוח שמשלם לי, ואין לי שליטה לא על המוצר, לא על המשלוח... אני נתונה לחסדיו של מוכר שאני אפילו לא מכירה. זה נשמע לי לא הוגן כלפי הלקוח.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אאססתתרר;2306882:
רק אני מרגישה שזה לא אחראי? אני מתחייבת ללקוח שמשלם לי, ואין לי שליטה לא על המוצר, לא על המשלוח... אני נתונה לחסדיו של מוכר שאני אפילו לא מכירה. זה נשמע לי לא הוגן כלפי הלקוח.

לא הבנתי ממה את חוששת

שוולמרט לא ישלחו את המוצר?
שישלחו באיחור?
לא מדובר פה על מוכרים סינים עלומים מעליאקספרס, אלא מאתרים עם אחריות כמו אמזון וולמרט

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י חושם;2306898:
לא הבנתי ממה את חוששת

שוולמרט לא ישלחו את המוצר?
שישלחו באיחור?
לא מדובר פה על מוכרים סינים עלומים מעליאקספרס, אלא מאתרים עם אחריות כמו אמזון וולמרט

אה, חשבתי שזה מוכרים מסין וכאלה...
אבל עדיין, אם המוצר נראה טוב בתמונה והוא דפוק? אני הרי לא הולכת לנסות את המוצרים על עצמי לפני שאני מוכרת.

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אאססתתרר;2306913:
אה, חשבתי שזה מוכרים מסין וכאלה...
אבל עדיין, אם המוצר נראה טוב בתמונה והוא דפוק? אני הרי לא הולכת לנסות את המוצרים על עצמי לפני שאני מוכרת.

לא רק שאני לא מנסה את המוצרים, אפילו יש מוצרים שאני בכלל לא יודע מה הם עושים ומה אני מוכר...

אבל חלק מהקריטריונים לבחירת מוצר למכירה, הוא שיהיה לו דירוג גבוה.
אם יש למוצר 4 כוכבים מתוך 5 זה אומר שרוב האנשים חושבים שהוא מוצר מצויין ומעט אנשים התאכזבו. ק"ו אם יש 4.5 כוכבים או 5 כוכבים.

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חושם;2306562:
בוודאי שזה רלוונטי
לא שיטת הדרופשיפינג אבל כן מכירה ישירה

דבר ראשון לפתוח חשבון איביי, דבר שני לפתוח חשבון פייפל ולקשר ביניהם...

אחרי זה אפשר להתחיל

אוקי, פתוח .
מה הלאה???

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י bekki;2307150:
אוקי, פתוח .
מה הלאה???

מחר אני יעלה בעז"ה הדרכה מפורטת יותר אבל בגדול כדאי להתחיל לעשות קניות של דברים קטנים בחצי שקל, כל יום 4-5 דברים. ככה מתחילים לצבור פידבקים.

קיבלתי אימייל שיש תכף (הערב ב9 ) וובינר בנושא אייבי
אני לא יודע אם פתוח בסינונים השונים אבל אפשר לנסות
אני לא יכול לראות את זה אז אם מישהו יכול לסכם מה הלך שם ועל מה דיברו אני ישמח לדעת
זה הקישור: http://bit.ly/2eGyRCD

cofix

משתמש פעיל
שלחתי לך כתובת מייל אשמח לקבל במייל כי אני חסום תודה

veredb

עיצוב ועריכה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
תהיה הדרכה גם מחר בשעה 21:00

ישראל123

משתמש פעיל
שמעתי את ההדרכה, הוא הביא כמה כלים מאד חשובים.

למשל הכלי הזה

http://www.watchcount.com/

מכניסים בשדה הצהוב שם של מוצר (באנגלית), ורואים כמה אנשים עוקבים אחריו באיביי, וכמה קניות נעשו, לפי דירוג מהמוצר הגבוה לנמוך

הוא הביא עוד אתר שאם קונים באיביי או אמזון דרכו, מקבלים הנחה של אחוזים.

לא יודעת איפה האתר.

מי יודע?

מאד כדאי לשמוע את ההדרכה שלו

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
נכתב ע"י אברהם;2305986:
ג. כי המחיר באמזון לא כולל משלוח, והמחיר שלך כולל משלוח (ואתה מקבל משלוח חינם מאמזון כי אתה מנוי לאמזון פריים)
מהר מאוד תקבל מהם אימייל שהשירות לא מיועד לעסקים..

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י חושם;2307256:
מחר אני יעלה בעז"ה הדרכה מפורטת יותר אבל בגדול כדאי להתחיל לעשות קניות של דברים קטנים בחצי שקל, כל יום 4-5 דברים. ככה מתחילים לצבור פידבקים.

קיבלתי אימייל שיש תכף (הערב ב9 ) וובינר בנושא אייבי
אני לא יודע אם פתוח בסינונים השונים אבל אפשר לנסות
אני לא יכול לראות את זה אז אם מישהו יכול לסכם מה הלך שם ועל מה דיברו אני ישמח לדעת
זה הקישור: http://bit.ly/2eGyRCD

מה?
להתחיל לעשות קניות בחצי שקל? איזה פידבקים? סורי שלא הבנתי. מקווה שמחר תעלה הדרכה ברורה

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ישראל123;2307583:
לא יודעת איפה האתר.
מי יודע?

לא היתה לי אפשרות לצפות בוובינר
ואני לא יודע למה אתה מתכוון אבל אני מניח שהכוונה לאתר קשבק שאתה מקבל בחזרה אחוז מסויים מהקנייה
אני אישית עובד עם TopCashBack, שההחזר שלו משתנה בין אתר לאתר אבל ב walmart כרגע הוא מחזיר 6% (אתמול החזיר 4.2%).
דרך אגב - גם למי שקונה באליאקספרס עדיף לעבוד עם האתר הזה מאשר עם האתר cashback.co.il
כי קשבק הישראלי מחזיר 5% אחוז באלי אקספרס, וטופקשבק מחזיר 8%.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אהרן2;2307651:
מהר מאוד תקבל מהם אימייל שהשירות לא מיועד לעסקים..

נחיה ונראה...
מה ההגדרה של מהר מאוד?
כבר כמה חודשים אני עושה את זה...

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י ישראל123;2307583:
שמעתי את ההדרכה, הוא הביא כמה כלים מאד חשובים.

למשל הכלי הזה

http://www.watchcount.com/

מכניסים בשדה הצהוב שם של מוצר (באנגלית), ורואים כמה אנשים עוקבים אחריו באיביי, וכמה קניות נעשו, לפי דירוג מהמוצר הגבוה לנמוך

לא יודעת איפה האתר.

מי יודע?

מאד כדאי לשמוע את ההדרכה שלו

הבנתי שהוא גם הביא שם אתר שנותן אפשרות לעשות דרופשיפינג על מוצרים בהזמנה אישית כמו ספלים, חולצות ועוד - מישהו יודע על מה מדובר?
אם מישהו יכול איך שהוא להקליט הערב את הוובינר הזה (http://bit.ly/2eGyRCD) ולשלוח לי אני ישמח מאד, כי לא מתאפשר לי לראות את זה הערב

ניוזמן

משתמש פעיל
לא מצליח להגיב שם בפורום של חושם אז אשאל פה
לפי הטריק של נסיון של חודש במשלוח חינם עד כמה גודל המשלוח אם אני רוצה לשלוח אופניים לארץ אם זה גם יהיה חינם לא מסתבר לי אך חוות דעתכם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה