דרופשיפינג, איביי, אמזון וכו'

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מעוניין

sdavid

משתמש חדש
שלום לכולם! אם אני לא רוצה להתעסק באיביי בימי הפסח הבעל"ט יש דרך לעשות זאת בלי שיש לי חנות שאותה אפשר להוציא לחופשה? פשוט להוריד את הדפים? אמנם אין לי הרבה.. אבל בהמשך בע"ה מה עושים? תודה למגיבים..

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י sdavid;2510870:
שלום לכולם! אם אני לא רוצה להתעסק באיביי בימי הפסח הבעל"ט יש דרך לעשות זאת בלי שיש לי חנות שאותה אפשר להוציא לחופשה? פשוט להוריד את הדפים? אמנם אין לי הרבה.. אבל בהמשך בע"ה מה עושים? תודה למגיבים..

כשיש חנות אפשר להוציא אותה לחופשה
כשאין חנות - הפתרון הנכון הוא לא להוריד את הדפים, אלא לעבור דף דף ולשנות את המלאי ל-0. אחרי פסח תעלה את המלאי בחזרה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י אובמה;n4869221:
מישהו מכם באמת מרוויח מזה כסף? או שאתם בינתיים סתם מנסים?

ב"ה כן, אפשר להרוויח מזה אבל זה לא שתוך שבועיים נהיים מליונרים...
צריך להשקיע אבל אפשר להרוויח יפה

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
אבל בכל ההדרכות שראיתי מרוויחים דולר על מוצר ויש כאלה שמרוויחים סנטים בודדים
אז מה הקטע

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
א. גם מדולר בודד למוצר אפשר לעשות כסף. אם יש לך מערכת אוטומטית שמבצעת את הקניות והמכירות, ומכרת ממוצר מסויים 100 פעמים, הרווחת 100 דולר. גם אם אין לך מערכת שמבצעת את הקניות אוטומטית, קניה של מוצר באמזון/וולמרט וכו' היא עניין של דקות בודדות ולמנוסים זה לוקח פחות מדקה. מכרת מוצר ברווח של דולר, הרווחת 4 שקל בדקה. מכרת 60 מוצרים כאלה ביממה, הרווחת 240 ש"ח בשעה.
ב. ממש לא חייבים למכור רק מוצרים עם רווח נמוך. יש מוצרים שאני מוכר ואני מרוויח עליהם 30$ ויש מוצרים שאני מרוויח עליהם 20$. (יש לי בחנות גם מוצרים עם רווח של 200$ אבל לבינתיים אף פעם עוד לא קנו אותם...)
ג. בנוסף להנ"ל אפשר גם להרוויח מהקשבק כפי שכבר כתבו כאן. יש מוכרים שזה הרווח העיקרי שלהם. (למשל מוצר שהמחיר שלו בוולמרט הוא 1000$, צריך למכור באיביי בערך ב-1200$ בלי להרוויח כלום (עמלות איביי, פייפל ומסים), מכרת אותו ב-1210? הרווחת פחות מ-10$ על המוצר עצמו אך אם קנית אותו עם קשבק של 4% הרווחת 40$ על הקשבק. בכל מקרה אני לא ממליץ למכור עם רווח נמוך. כי יכולים להיות שינויים במחיר ואז אתה בהפסד.

sdavid

משתמש חדש
אברהם, אתה עוסק בדרופשיפינג כשיטה יחידה שלך? וכשאתה אומר למכור עם רווח לא נמוך כוונתך בחירת מוצרים יקרים או הגדרת אחוז רווחיות גבוה? על פניו נראה כמו שאמרו כאן רווחים יחסית קטנים עם המון לקוחות על הראש..לא?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני מוכר באיביי כמעט רק בדרופשיפינג כשיטה, אבל אם יש לי דברים מהבית שאין לי מה לעשות איתם, אני לפעמים מעלה אותם למכירה
אני שם על כל מוצר לפחות 10% רווח מלבד הברייק איוון של 20%-21%. אני שם מוצרים גם זולים וגם יקרים, על הזולים הרווח יכול להיות בין דולר ל-4, ועל היקרים הכי הרבה שהרווחתי בינתיים זה 30$ למוצר. יש כאלה שמרוויחים גם יותר מזה

הקיפוד המיקרוביוטי

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עימוד ספרים
איך אתם מוצאים מוצרים טובים?
ניסיתי להעלות כמה דברים אבל יש מלא שמוכרים אותם במחיר יותר זול ממני בהרבה, ואם אני אמכור במחירים שלהם אני בהפסד..

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
עושים מחקר שוק
הכלי הכי עוצמתי לדעתי בשביל זה הוא זיק אנליטיקס:

https://goo.gl/tsvbqD

מירי חן

משתמש פעיל
אני מתעניינת מאד בתחום של הדרופשיפינג מה עלי לעשות כדי ללמוד איך עושים את זה???

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י neomi ss;n4880373:
יש תוכנה יותר עוצמתית שמכניסה את כולם בכיס, עוצמתית וכו' תצפו בוובינרים שם,
https://www.chili-hunter.com/

ניסיתי אותה.
מאד התאכזבתי

לעומת זאת יש להם גם תוכנה אחרת בשם צ'ילי טראקר לעדכון אוטומטי של מספרי מעקב והיא שולחת ללקוחות הודעות לתת פידבקים. זה מגדיל משמעותית את כמות הפידבקים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;n4880162:
עדיף לדעתך על טרהפיק? למה? וכמה הוא עולה?

לא כ"כ מכיר את טרהפיק.
זיק מאד נוחה לשימוש
30$ לחודש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה