דרופשיפינג, איביי, אמזון וכו'

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י זהבהלה;2365107:
האם יש הגדרות מסוימות שאני צריכה להגדחר לחשבון שלי באמזון- במקרה והוא הsource שלי?

כמו"כ- איפה באמזון עושים את המנוי לחודש חינם על הזמנות ?

1. לגבי אתרי source - אין שום צורך בהגדרות בDSM מלבד להכניס את הלינק התקין של המוצר ב Rapid Lister. חוץ מניטור של הלינק הזה, אין קשר בין אמזון וולמרט וכו' לDSM ולא צריך שיהיה לך חשבון שם בשביל לפרסם משם מוצרים. ברגע שמוצר נקנה צריך לקנות אותו אבל זה לא דרך הDSM.

2. חפשי כפתור Try Prime
נכתב ע"י זהבהלה;2365110:
עוד שאלה - במקרה ואני מחוברת על אמזון במחשב ממשתמש מסוים ואני רוצה להחליף משתמש איפה עושיםזאת?
פשוט מתנתקים - sign out או משהו כזה.
נכתב ע"י זהבהלה;2365242:
מה ההודעה הזו אומרת : (בDSMTOOL לאחר שאני עושה publish למוצר):
Validation result: Error and Warning

Total eBay Fee: $0

eBay Errors:
Your PayPal email address was not found.

Warnings:
Invalid PayPal email address.
Funds from your sales will be unavailable and show as pending in your PayPal account for a period of time.

שהחשבון פייפל שלך לא מאומת או משהו כזה. הוא מחובר באיביי כמו שצריך? מאפשר לקנות ולמכור?

זהבהלה

כל מה ששווה באליאקספרס !!!
מנוי פרימיום
נכתב ע"י חושם;2366007:
1. לגבי אתרי source - אין שום צורך בהגדרות בDSM מלבד להכניס את הלינק התקין של המוצר ב Rapid Lister. חוץ מניטור של הלינק הזה, אין קשר בין אמזון וולמרט וכו' לDSM ולא צריך שיהיה לך חשבון שם בשביל לפרסם משם מוצרים. ברגע שמוצר נקנה צריך לקנות אותו אבל זה לא דרך הDSM.

2. חפשי כפתור Try Prime

פשוט מתנתקים - sign out או משהו כזה.

שהחשבון פייפל שלך לא מאומת או משהו כזה. הוא מחובר באיביי כמו שצריך? מאפשר לקנות ולמכור?

תודה, עזר לי מאד !
לגבי מה שכתבת שלבצע רכישה זה לא דרך הDSM- דוקא ראיתי בסרטון הדרכה שלהם שכן רוכשים מאמזון דרך התוכנה- אתה ממליץ לעשות זאת ידנית ? סתומרת אחרי שאני מקבלת מייל מהקונה עם הכתובת להכנס ידנית לאמזון ולבצע רכישה לכתובת זו?

דוקא נכנסתי לפייפל דרך איביי וכאילו אימתתי את החשבון - אולי החשבון פייפל שלי לא מוגדר כחשבון מכירה של קבלת תשלומים?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא יודע איזה סרטון ראית
אני לא מכיר שרוכשים דרך ה DSM אלא דרך ה DSM עוברים לאתר המקור ושם קונים

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בשורה משמחת
בקרוב DSMTOOL גם מבצעת עבורכם באופן אוטומט את ההזמנות באמזון וולמרט, לפי המכירות שקנו מכם באיביי.
כלומר הכל קורה בזמן שאתם ישנים.
רק צריך להעלות מוצרים למוניטור...

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נו, מישהו התקדם משהו? הגיע כבר להיות Top Rated Seller?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לא יודע אם זה עוזר פה למישהו אבל בכל זאת אני יכתוב את זה:

וולמרט ביטלו את האפשרות של שיפינג פאס למנויים, ועכשיו כל מוצר שהיה שיפינג פס יש לו משלוח מהיר (Two Days Shipping) אבל ברכישות מתחת 35$ זה בתוספת תשלום של 6$ אז אם למישו יש מוצרים כאלה כדאי שיעדכן את המשלוח כדי שלא יצא בהפסד

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L

וולמרט ביטלו את האפשרות של שיפינג פאס למנויים, ועכשיו כל מוצר שהיה שיפינג פס יש לו משלוח מהיר (Two Days Shipping) אבל ברכישות מתחת 35$ זה בתוספת תשלום של 6$ אז אם למישו יש מוצרים כאלה כדאי שיעדכן את המשלוח כדי שלא יצא בהפסד

sdavid

משתמש חדש
שלום לכולם! מה עושים עם כל ענין העתקת התמונות והמלל מהאתרים אמזון וולמרט וכד' הרי יש להם זכויות יוצרים ואתה מסתכן פה, לא?שמעתי שאיביי מורידים ליסטים כאלה לפעמים האם יש חשש גם לתביעות? ומבחינה הלכתית מישהו יודע אם יש בזה בעיה?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2504586:
שלום לכולם! מה עושים עם כל ענין העתקת התמונות והמלל מהאתרים אמזון וולמרט וכד' הרי יש להם זכויות יוצרים ואתה מסתכן פה, לא?שמעתי שאיביי מורידים ליסטים כאלה לפעמים האם יש חשש גם לתביעות? ומבחינה הלכתית מישהו יודע אם יש בזה בעיה?

אין בעיה בזה. לרוב אלו תמונות של היצרן שמביא אותם לספקים בכדי שהמוצר יימכר.
אם הספק או המוכר מצלם את המוצר בעצמו, או שם איזה סימן מים או לוגו של החנות שלו - אל תשתמשו בתמונה הזו. זה המקרים שאיביי מסירה ליסטים.

עוד דבר זה שיש מוצרים שהם Vero שזה אומר שאסור למכור אותם באיביי בצורה מסחרית כי יש להם בלעדיות. זה בדרך כלל מותגים גדולים מסויימים. רוב המוניטורים יודעים לא להעלות מוצרי Vero.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י חושם;2421696:

לגבי מה שכתבת, למי שעובד עם DSMtool זה מוסיף לבד את ה-6 דולר למחיר.
ואם יש משהו שעולה 34$, שווה לך להוסיף מתנה ללקוח בדולר ולהרוויח עוד 6$...

sdavid

משתמש חדש
איך אפשר לדעת אם התמונה מהספק או עצמאית? איך מזהים סימן מים על תמונה?

sdavid

משתמש חדש
שאלה נוספת! אני מבין שהחיסרון הגדול של וולמרט זה הקבלה של המוצר עם המחיר מהם שמגיע ללקוח. מהנסיון שלך קיבלת תלונות על כך? אם כן - מה עונים?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2504634:
שאלה נוספת! אני מבין שהחיסרון הגדול של וולמרט זה הקבלה של המוצר עם המחיר מהם שמגיע ללקוח. מהנסיון שלך קיבלת תלונות על כך? אם כן - מה עונים?

בוולמרט אין אפשרות לסמן כמתנה, אבל יש דבר שנקרא רשימות (list) שזה אמור להיות רשימות של מתנות וכו'. אתה יוצר רשימה למשל For Kitchen וכשאתה בוחר מוצר שאתה רוצה למכור באיביי, אתה לא קונה אותו בוולמרט באופן רגיל אלא בפעם הראשונה אתה מוסיף אותו לרשימה (add to list), וכשאתה רוצה לבצע רכישה אתה נכנס לרשימות, בוחר את הרשימה שלך ומשם עושה צ'ק אאוט. בעגלה תראה שרשום מתחת למוצר Item from list, וזה אמור להישלח בלי קבלה.
בפועל - היום פעם ראשונה קיבלתי תלונה מלקוח על כך ששילם על מוצר 52$ ובקבלה המצורפת רשום שהמוצר עולה 40.5$ והוא שאל מה עם ה-11.5 הנוספים.
עניתי לו את האמת - נעשתה טעות והמחיר בקבלה שקיבלת הוא המחיר שאני משלם על המוצר לספק. 12 הדולר מתחלקים כך: 3.5 דולר לפייפל, 4 לאיביי ו 3.5 זה הרווח שלי.

בכל אופן מבחינת איביי זה לא סיבה לתת פידבק שלילי, ואם הוא יתן - אני אפנה לאיביי והם יבטלו את זה.
המוצר כפי שתואר - כן, נשלח בזמן - כן, המחיר שהוא שילם זה מה שרשום בליסט באיביי - כן. בעיה שלו שלא עשה סקר שוק לפני שקנה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2504622:
איך אפשר לדעת אם התמונה מהספק או עצמאית? איך מזהים סימן מים על תמונה?

אם התמונה מוולמרט אין בעיה, אבל אל תיקח תמונות של מוכרים שהעלו את המוצר באיביי והוסיפו לתמונה דברים כמו לוגו של משלוח מהיר או Made in USA וכו'.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י sdavid;2504756:
תודה רבה ! ואם המוצר מאמזון ג"כ בד"כ אין בעיה?

באמזון יש אופציה לסמן את המוצר כמתנה (mark as gift או משהו כזה) ואז זה נשלח ללא הקבלה.

אבל באמזון התחרות יותר גדולה, יותר קשה להרוויח משהו על המוצרים וחוצמזה שאתה צריך לשלם בכסף משלך בכרטיס אשראי, ולא מה שקיבלת בפייפאל.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
הי
רק עכשיו נחשפתי לאשכול הזה
ואני מוכרת באמזון תקופה של מעל חצי שנה,
ולפני כן מכרתי באיביי זמן רב, ואוכל לעזור פה למי שצריך

לגבי קורסים - תובנה שלי, קשה למצוא מוכרי קורסים שבאמת מרוויחים מהשיטה שהם מלמדים, כי הרווח שלהם הוא הקורס.
למרות שאני מכירה קורס כזה, שהמרצים בו מרוויחים נחמד מאד, לא כ"כ ממליצה, כי הקורס בד"כ יקר מאד (באיזור 7000 שח!)
וגם, עיקר התמיכה היא בקבוצת פייסבוק..
מצטרפת לבקשה לפתוח פורום לעזרה הדדית בנושא, אני הראשונה לעזור

sdavid

משתמש חדש
וסתם שאלה על הדוגמה שהבאת- ידעת מראש שלא יהיו מסים? אם היו לא היית מרויח לא? אז למה תימחרת כך? וגם העמלות שרשמת זה לא מדוייק לא? רק אינפורמציה ללקוח?

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
ואני אישית הייתי מוכרת הרבה באיביי - וקניתי את המוצר באליאקספרס, וכמעט שלא היו בעיות!!
והייתי גם עושה דרופ מאיביי ל.. איביי!
ואגב, הרווחים שלי היו הכי גדולים מזה ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה