דרוש מידע דרגת רווחה למעון תמ"ת

גיטרה

משתמש סופר מקצוען
מישהו יודע מהם הקריטריונים הרשמיים לקבלת אישור רווחה עבור המעון?

אשמח למידע. תודה.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
כל אחד והעניין שלו..
את צריכה להיות מטופלת ברווחה:
ילד בסיכון
אימא חולה
נכות
מצב כלכלי
הורים/משפחה שלא מתפקדת
ויש עוד הרבה

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
גם אם יש לך ילד בגן שפה ואת רשומה ברווחה את זכאית לדרגות רווחה עבור כל הילדים

Aאילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בנוסף למה שאות לי כתבה
את צריכה לעבוד מקסימום 22 ש"ש

גיטרה

משתמש סופר מקצוען
אני מבררת היות ושמעתי מכמה וכמה מקומות שמשפחה עם שלושה ילדים במעון זכאית לאישור רווחה.
מעניין אותי אם זה נכון?
יש שוני בין עיר לעיר?

קול דממה

משתמש פעיל
גם ילדים עם אלרגיות ברמה מסכנת חיים יכולים להכניס אותך תחת המטריה של הרווחה

סיגל א

משתמש מקצוען
בשביל לקבל דרגת רווחה צריך לעבור ועדת זכאות בלשכת הרווחה שאליהם את משוייכת.
(ז"א צריך להיות משפחת רווחה כדי לקבל דרגת רווחה, 3 ילדים במעון זה לא מספיק).
יש עיריות שנותנות יותר בקלות מאחרות.
בירושלים צריך סיבה אמיתית כדי להצליח לעבור את הוועדה.
הוועדה פשוט מגדירה את הילד כ"ילד בסיכון" שלא יכול לשהות בבית בשעות הבוקר, וצריך להוכיח להם את זה.
ולכן לא מספיק להיות עם ילד בגן שפה כדי להצליח. (שמעתי שבבני ברק אפשר יותר בקלות להשיג).

וכן - כמו שכתבו מעליי, האמא מוגבלת בשעות העבודה השבועיות שלה.

רוטב שום

משתמש מקצוען
חברה שלי היתה בשמירה ופנתה לרווחה בבקשת זכאות למעון - וקיבלה
גם משפחה עם 3 ילדים בגילאי מעון יכולים לנסות לבקש זכאות, הטענה צריכה להיות על קושי בלצאת לעבוד אם לא יהיה מעון מסודר. ומוען ל-3 זה יקר מאוד
גם ילד עם מכשיר שמיעה בבית יכול להוות סיבה לזכאות
השאל הגדולה היא איפה את גרה?
במודיעין עילית קל מוד לקבל זכאות (יחסית מערים אחרות)

גיטרה

משתמש סופר מקצוען
חברה שלי היתה בשמירה ופנתה לרווחה בבקשת זכאות למעון - וקיבלה
גם משפחה עם 3 ילדים בגילאי מעון יכולים לנסות לבקש זכאות, הטענה צריכה להיות על קושי בלצאת לעבוד אם לא יהיה מעון מסודר. ומוען ל-3 זה יקר מאוד
גם ילד עם מכשיר שמיעה בבית יכול להוות סיבה לזכאות
השאל הגדולה היא איפה את גרה?
במודיעין עילית קל מוד לקבל זכאות (יחסית מערים אחרות)

אני מב"ב, אבל אם יש מוגבלות על כמות שעות עבודה - לא יעזור לי, אני עובדת משרה מלאה...

רוטב שום

משתמש מקצוען
אני מב"ב, אבל אם יש מוגבלות על כמות שעות עבודה - לא יעזור לי, אני עובדת משרה מלאה...
לגבי שעות באמת יש מוגבלות, יש לי חברה גרושה שביקשה עזרה מהרווחה כמפרנסת יחידה,
ואמרו לה שיכולה לעבוד עד 24 ש"ש.
אבל אולי משנה גם הבעיה עצמה

סיגל א

משתמש מקצוען
הבעיה עצמה לא משנה.
בכל מקרה צריך שיהיו רשומות רק 24 שעות עבודה.

וב"ב באמת קל יותר להשיג.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
3 ילדים במעון יכולים לקבל דרגה 14/15
אבל זו דרגה של משרד העבודה ולא הרווחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה