התייעצות דרגה במעון אחרי שלא עבדתי מתחילת שנה

גברת חוקרת

משתמש פעיל
אז סוף סוף קיבלתי תשובה מוועדת קבלה שהבת שלי התקבלה למעון בעדיפות הראשונה (נזכרתי במקרה לבדוק את זה היום וראיתי שהתשובה היא מה 18.6. הבנתי שצריך להתקשר עכשיו למנהלת לרשום אותה בפועל? זה לא יהיה מאוחר מדי להתקשר למנהלת ביום ראשון - חמישה ימים אחרי, נכון?)
בכל מקרה, לפני שאני רושמת אותה לשם סופית, אני רוצה להיות בטוחה שתהיה לי דרגה, אחרת אין לי עניין לשלוח למעון.
הבעיה היא כזו - מיד אחרי תחילת המלחמה הוציאו אותי לחלת ואז פיטרו אותי, ככה שהתלוש האחרון שלי הוא מה 10.23. קיבלתי דמי אבטלה עד ל12.23 ואז כל החודשים שאחרי לא עבדתי ולא היו לי הכנסות ובטח לא תלושים מסודרים.
החודש הזה אני כן עובדת, ככה שיהיה לי בעז"ה תלוש לחודש 06.24 ואולי גם תלוש קטן חלקי של 07.24 (אני צריכה ללדת במהלך יולי).
בעלי אברך.
האם יש לי בכלל סיכוי לקבל דרגה כלשהי או שזה יהיה מחיר מלא?
כמובן, כל זה בתקווה שאני אמצא עבודה לאחר הלידה.
אני אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר!
@המוכשר !!! אולי אתה תדע לומר?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אז סוף סוף קיבלתי תשובה מוועדת קבלה שהבת שלי התקבלה למעון בעדיפות הראשונה (נזכרתי במקרה לבדוק את זה היום וראיתי שהתשובה היא מה 18.6. הבנתי שצריך להתקשר עכשיו למנהלת לרשום אותה בפועל? זה לא יהיה מאוחר מדי להתקשר למנהלת ביום ראשון - חמישה ימים אחרי, נכון?)
בכל מקרה, לפני שאני רושמת אותה לשם סופית, אני רוצה להיות בטוחה שתהיה לי דרגה, אחרת אין לי עניין לשלוח למעון.
הבעיה היא כזו - מיד אחרי תחילת המלחמה הוציאו אותי לחלת ואז פיטרו אותי, ככה שהתלוש האחרון שלי הוא מה 10.23. קיבלתי דמי אבטלה עד ל12.23 ואז כל החודשים שאחרי לא עבדתי ולא היו לי הכנסות ובטח לא תלושים מסודרים.
החודש הזה אני כן עובדת, ככה שיהיה לי בעז"ה תלוש לחודש 06.24 ואולי גם תלוש קטן חלקי של 07.24 (אני צריכה ללדת במהלך יולי).
בעלי אברך.
האם יש לי בכלל סיכוי לקבל דרגה כלשהי או שזה יהיה מחיר מלא?
כמובן, כל זה בתקווה שאני אמצא עבודה לאחר הלידה.
אני אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר!
@המוכשר !!! אולי אתה תדע לומר?
על תקופת האבטלה בעיקרון מקבלים דרגה
אבל פה על פניו (בעז"ה שכן) לא תהיה לך עבודה בכלל שנה הבאה והם לא יתנו דרגה
אבל עדיין לא פורסם מדויק פרטי הדרגות שנה הבאה וכדאי לחכות לראות מה יהיו התנאים המדוייקים
ובכל אופן לא כדאי לא לוותר על המעון ועד שיתפרסמו כבר תראי מה קורה

גברת חוקרת

משתמש פעיל
על תקופת האבטלה בעיקרון מקבלים דרגה
אבל פה על פניו (בעז"ה שכן) לא תהיה לך עבודה בכלל שנה הבאה והם לא יתנו דרגה
אבל עדיין לא פורסם מדויק פרטי הדרגות שנה הבאה וכדאי לחכות לראות מה יהיו התנאים המדוייקים
ובכל אופן לא כדאי לא לוותר על המעון ועד שיתפרסמו כבר תראי מה קורה
תודה.
מנהלת המעון אמרה לי כשהתקשרתי לרשום שבהתחלה אני לא אקבל דרגה כי סיימתי לקבל אבטלה ב12.06 ואין לי 3 חודשים רצופים של תלושים,
אבל אם בעז"ה אני אתחיל לעבוד באוקטובר או בנובמבר ויהיו לי 3 תלושים רצופים, אני אוכל להגיש שוב בקשה ולקבל דרגה רטרואקטיבית מתחילת שנה ולקבל החזר של ההפרש .
היא אמרה גם שאם אני אתעקש אני אוכל אחרי חודש אחד של עבודה כבר לקבל דרגה זמנית.
זה נכון?

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
תודה.
מנהלת המעון אמרה לי כשהתקשרתי לרשום שבהתחלה אני לא אקבל דרגה כי סיימתי לקבל אבטלה ב12.06 ואין לי 3 חודשים רצופים של תלושים,
אבל אם בעז"ה אני אתחיל לעבוד באוקטובר או בנובמבר ויהיו לי 3 תלושים רצופים, אני אוכל להגיש שוב בקשה ולקבל דרגה רטרואקטיבית מתחילת שנה ולקבל החזר של ההפרש .
היא אמרה גם שאם אני אתעקש אני אוכל אחרי חודש אחד של עבודה כבר לקבל דרגה זמנית.
זה נכון?
גם בלי להתעקש תוכלי לקבל דרגה זמנית...
ולכן כתבתי שלא כדאי לוותר כל כך מהר על המקום במעון

אמא לשלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
את זכאית בכלל האבטלה
אחרת לא היית מתקבלת למעון בעדיפות ראשונה

נשנושים

משתמש פעיל
קופצאת על האשכול
האם כששולחים מסמכים לוועדת קבלה אני צריכה לשלוח את אותם מסמכים כמו של לדרגה
למשל עם הצרתי שבעלי הוא אברך ובפעול הוא עובד אז מה יש סנכרון משהי יודעת להגיד?

שווה שווה

משתמש פעיל
לא צריך להתחיל לעבוד לפני ה1 לספטמבר אשמח לדעת ?
או שרק בגלל שתחזרי מחופשת לידה
(אני צריכה ללדת במהלך יולי).

מתי מתחילים להגיש בקשה לדרגות ועד מתי אפשר אם אני רוצה לחכות לתלושים של 9 10 11 כדי שיהיה לי דרגה טובה יותר
אשמח לעזרתכם

אילה מינה

משתמש מקצוען
יש לי שאלה גם
אם יש לי תלושים לכל החודשים חוץ מאפריל ובמרץ יש לי תלוש עם משכורת כפולה
האם זה יפריע לי לדרגה?

חני חנה

משתמש חדש
מרץ הוא כפול בגלל שאין לך מאפריל.
אם כן את יכול להגיד להם שזאת הסיבה
הם יבקשו שתביאי אישור מהמעסיק שזה נכון ואז לא אמור להיות בעיה....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה