Elementor דף לא נטען באלמנטור כנראה בגלל עידכון תבנית

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני מנסה לטעון דף כל שהוא באלמנטור
יש לי אלמנטור פרו לא מעודכן (שילמתי עליו לפני שנה וחצי ולא עידכנתי אותו) אבל גם אח"כ הוא המשיך לעבוד ולהיטען יפה

היתה לי תבנית של ורדפרס ולפני כמה ימים לחצתי בטעות על עידכון תבנית למרות שזה לא אמור לתת לי כלום כי האתר מעוצב באלמנטור

תכל'ס כעת אלמנטור לא נטענת לי גם אחרי כיבוי תוספים וגם אחרי בחירה במצב בטוח
אני כמעט בטוחה שזה בגלל התבנית הזאת

שאלתי ובקשתי היא
האם ניתן במצב הנוכחי לבטל את התבנית הנוכחית ולהחליף אותה לתבנית קלילה יותר
מה עדיף לעשות כדי שהדף יטען בצורה הכי נכונה וטובה ועם כמה שפחות בעיות

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

נערך לאחרונה ב:

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
טוב אני רק מעדכנת שהבעיה היא לא בתבנית
כי שיניתי לתבני HELLO ועדין הבעיה נמשכת
גם עידכתי גירסת PHP כמו שהציעו פה למישהי אחרת
ועדיין
בייאושי עשיתי כיבוי רק לאלמנטור פרו
וזה אכן נטען
אבל אני לא רואה את החלק המרכזי של העמוד שאותו אני רוצה לשנות (הוא נבנה באלמנטור פרו כאמור)
מצד שני אלמנטור מבטיחים שגם אם אני לא מחדשת רשיון כל שנה אני יכולה להמשיך להשתמש במה שכבר קיים אצלי
אז איפה הבאג?

אשמח לעזרתכם

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

רוני רביץ

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מאמין שהבעיה זה בגלל (אם) שעדבנת את אלמנטור הרגיל,
אם את רוצה אני יכול להתקין לך באתר פרו מעודכן (מאמין שזה בסדר מבחינת תנאי רישיון)

שקדיה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תודה יש לי אלמנטור פרו עם רישיון פעיל באתר השני
אנסה קודם להעביר את הרישיון ולבדוק אם זה עובד
לגבי העתיד ההמלצה היא לא לעדכן את אלמנטור הרגיל ג"כ?

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מאמין שהבעיה זה בגלל (אם) שעדבנת את אלמנטור הרגיל,
אם את רוצה אני יכול להתקין לך באתר פרו מעודכן (מאמין שזה בסדר מבחינת תנאי רישיון)
יש אפשרות להתקין פרו מעודכן, אם הרשיון נרכש לפני יותר משנה? כי גם לי יש בעיות בגלל כזה מצב.

צביזון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי כמה בעיות באתר, אני חושב בגלל שאלמנטור לא מעודכן, אם כי האלמנטור גם הרגיל וגם הפרו עובדים בסדר.
יש מישהו שיש לו יתרת אתרים באלמנטור שיכול לתת/למכור לי בשביל אתר אחד?

דוגמה לבעיה:
אני מנסה לשנות סמל הלוגו של האתר, אני בוחר תמונה, אח"כ זה עובר למסך של החיתוך תמונה, אבל שם זה מציג מסך לבן ריק, ואין לי אפשרות להתקדם עם השלב הזה, ולכן אין לי אפשרות להחליף הלוגו של האתר. (זה לא בעיה של חסימה, כי אתר אחר על אותו שרת באותו מחשב זה כן טוב). וכך זה נראה:

ששש.gif

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה