כללי דעתכם: לוגו למעמד תורתי.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מהמם. אין מילים. פשוט עבודה מקסימה.

משה יאקאב

משתמש צעיר
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שיחקת אותה ובגדול.

וקסברגר קטן עליך.

גרפוטו

משתמש מקצוען
מ-י-ו-ח-ד!-!-!
אני סרקנית מאוד מאוד האם הכתר הוא עבודה עצמית או תמונה? ואם עשית לבד איך? באיזה תוכנה?

yrzys

משתמש רשום
עבודה חסידית, מקסימה ויפה
בכל אופן הייתי משנה 2 דברים קטנים:
להכהות החלק התחתון
ולהוריד את העיגולים הגסים מהבאנרים

אולי כך (כמובן שלא מדויק וכו')
צפה בקובץ המצורף 3773

קבצים מצורפים

• attachment.jpg
    KB 163.2 · צפיות: 13

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
WOW!!!
WOW!!!
WOW!!!

koShir

משתמש צעיר
בניגוד לדברי קארעל8:
מה לעשות?
  • פשוט, כתרים וכו' זה מה שהולך.
דוקא השאלה היא:
  • איך?
  • איך?
  • איך?
איך לוקחים ת'רעיון והופכים אותה לכ"כ מוחשי?
להפוך את הדמיון למציאות בעצמה?????????
לדעת איפה לשים הבלטה - כמה bevel - כמה צל - ואיפה...

היצירתיות מתבטאת באיך לבצע
ממש גאונות, יצירה, אומנות,
כאשר אגיע לכזו דרגה אולי אז תשקוט נפשי!

ועכשיו אחרי הדרשה:
lpk
מחר בבוקר מתחיל השיעור... או לפחות קצת טיפים וכו,,

יעקב קנפלר

משתמש צעיר
נכתב ע"י koShir;56796:
בניגוד לדברי קארעל8:
מה לעשות?
  • פשוט, כתרים וכו' זה מה שהולך.
דוקא השאלה היא:
  • איך?
  • איך?
  • איך?
איך לוקחים ת'רעיון והופכים אותה לכ"כ מוחשי?
להפוך את הדמיון למציאות בעצמה?????????
לדעת איפה לשים הבלטה - כמה bevel - כמה צל - ואיפה...

היצירתיות מתבטאת באיך לבצע
ממש גאונות, יצירה, אומנות,
כאשר אגיע לכזו דרגה אולי אז תשקוט נפשי!

ועכשיו אחרי הדרשה:
lpk
מחר בבוקר מתחיל השיעור... או לפחות קצת טיפים וכו,,

בל"נ השיעור יתחיל, אבל אני לא יודע מתי בדיוק יהיה לי זמן לכך, אולי עוד חודש...

אביגדורית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
כמה גרושים יעזר במקרה דנן?:)

יעקב קנפלר

משתמש צעיר
הלוואי.

אני כעת עמוס עם כמה פרוייקטים, ואני לא רואה סוף לזה.
כשאני יסיים, בעז"ה אני יעלה מדריך בל"נ.

(אגב, יש כאן מישהו שיוכל לעזור לי בשבוע הקרוב, בירושלים???)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה