דעתי על יועצי משכנתאות. גילוי נאות אני גם יועץ

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לפני שנה וחצי הייתי צריך משכנתא קצת מורכבת. דרגה שניה. סכום גבוה. תלושים ללא וותק. לקחתי יועץ שנקרא תותח.. אכן עזר לי ועשה את העבודה. אממה? 16000 לפני מעמ.. לזמנו הייתי בטוח שזה הצדיק את הכסף.
מאחר שכבר הייתי בענינים לא מעט אחרי הריביות שהוא סידר לי הצלחתי לשנות עוד קצת לבד מול הפקיד. מה שנקרא הוא לא ממש התאמץ על הריביות אלא הסתפק בעיקר שהשיג לי.. החלטתי אם זה ככה אני לקחתי קורס במשכנתאות . התחלתי לעבוד תחת יועץ וגיליתי את העולם הזה עד כאב.. יש יועצים מעולים ויש כאלה שבעים שרואים רק כסף מול העינים .. פשוט לא הייתי מסוגל לראות את זה.. אני התחלתי לעזור לחברים שלקחו משכנתאות וחסכתי להם הרבה מאוד כסף. תפסתי לי את הקשרים שלי והתחלתי לעבוד עצמאית. ושוב גילוי נאות אני עובד בזה..
אם יש לכם זמן ללמוד את הנושא קצת. להסתובב בין הבנקים ופשוט להתמקח על הריביות אתם יכולים לעשות את זה לבד. אבל כדאי כן לקחת יעוץ ראשוני רק לקבל תמונה מה להגיש מה לא להגיד . איך לסדר את ההגשה שיהיה מקסימאלית מבחינת הבנק.. עדיף כמה חודשים לפני להתחיל לסדר את חשבונות הבנק..
לקחת ביעוץ את התמהיל הכי מתאים לכם . לכל ההחזר שלכם. עם הצפי של אולי לפרוע בהמשך אם יש צפי לכניסת כסף..
ותמיד בואו לפה בסוף לשמוע אם קיבלתם הצעה הוגנת..
תצליחו כולם.. אם קראתם עד לפה כנראה זה באמת חשוב לכם

פסגות

משתמש מקצוען
לפני שנה וחצי הייתי צריך משכנתא קצת מורכבת. דרגה שניה. סכום גבוה. תלושים ללא וותק. לקחתי יועץ שנקרא תותח.. אכן עזר לי ועשה את העבודה. אממה? 16000 לפני מעמ.. לזמנו הייתי בטוח שזה הצדיק את הכסף.
מאחר שכבר הייתי בענינים לא מעט אחרי הריביות שהוא סידר לי הצלחתי לשנות עוד קצת לבד מול הפקיד. מה שנקרא הוא לא ממש התאמץ על הריביות אלא הסתפק בעיקר שהשיג לי.. החלטתי אם זה ככה אני לקחתי קורס במשכנתאות . התחלתי לעבוד תחת יועץ וגיליתי את העולם הזה עד כאב.. יש יועצים מעולים ויש כאלה שבעים שרואים רק כסף מול העינים .. פשוט לא הייתי מסוגל לראות את זה.. אני התחלתי לעזור לחברים שלקחו משכנתאות וחסכתי להם הרבה מאוד כסף. תפסתי לי את הקשרים שלי והתחלתי לעבוד עצמאית. ושוב גילוי נאות אני עובד בזה..
אם יש לכם זמן ללמוד את הנושא קצת. להסתובב בין הבנקים ופשוט להתמקח על הריביות אתם יכולים לעשות את זה לבד. אבל כדאי כן לקחת יעוץ ראשוני רק לקבל תמונה מה להגיש מה לא להגיד . איך לסדר את ההגשה שיהיה מקסימאלית מבחינת הבנק.. עדיף כמה חודשים לפני להתחיל לסדר את חשבונות הבנק..
לקחת ביעוץ את התמהיל הכי מתאים לכם . לכל ההחזר שלכם. עם הצפי של אולי לפרוע בהמשך אם יש צפי לכניסת כסף..
ותמיד בואו לפה בסוף לשמוע אם קיבלתם הצעה הוגנת..
תצליחו כולם.. אם קראתם עד לפה כנראה זה באמת חשוב לכם
כל מילה פנינה
כל הכבוד על הכנות
ד''א לקחתי משכנתא לבד

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
כל מילה פנינה
כל הכבוד על הכנות
ד''א לקחתי משכנתא לבד
לפי איך שנראה אתה לגמרי יכול להיות יועץ לא פחות טוב מאחרים..
אני מאמין באמונה שלמה שפרנסה משמים לכן אני שמח לתת את הטיפים שאני יכול לעזור. והוא שולח את מי שצריך אלי

פסגות

משתמש מקצוען
לפי איך שנראה אתה לגמרי יכול להיות יועץ לא פחות טוב מאחרים..
אני מאמין באמונה שלמה שפרנסה משמים לכן אני שמח לתת את הטיפים שאני יכול לעזור. והוא שולח את מי שצריך אלי
תודה
ותתחדש על הפרימיום...

חני/ה

משתמש פעיל
@ari1980
אנחנו לפני נטילת משכנתא קצת מורכבת.
אפשר לקבל שמות לכאלו שהם כן מומלצים? אפשרי גם באישי

D

Deleted member 63178

אורח

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
לא כל מה שנראה מורכב הוא באמת מורכב. ספרו פה מה הסיפור מלמעלה. בעיות הכנסה? נכס בעייתי? חיווי אשראי? וגם אם זה אכן בעייתי אולי תקבלו המלצות פה מאחרים שבדיוק על אותו בעיה סידרו להם דברים טובים. ותשועה ברוב יועץ
אם כי יש כאלה מומלצים פה על ידי עצמם ...

D

Deleted member 63178

אורח
לא כל מה שנראה מורכב הוא באמת מורכב. ספרו פה מה הסיפור מלמעלה. בעיות הכנסה? נכס בעייתי? חיווי אשראי? וגם אם זה אכן בעייתי אולי תקבלו המלצות פה מאחרים שבדיוק על אותו בעיה סידרו להם דברים טובים. ותשועה ברוב יועץ
אם כי יש כאלה מומלצים פה על ידי עצמם ...
אין לי בעיות ב"ה, רק רציתי לברר איפה אפשר לקבל הכי הרבה בהלוואה על נכס קיים, במינימום ריבית.
ואיזה יועץ יעשה לי טוב את השירות

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אין לי בעיות ב"ה, רק רציתי לברר איפה אפשר לקבל הכי הרבה בהלוואה על נכס קיים, במינימום ריבית.
ואיזה יועץ יעשה לי טוב את השירות
בגדול בגלל הקורונה אפשר לקבל עד 70 אחוז מהנכס הקיים. רק שלא יהיה לצורך נכס אחר. לצורך נכס אחר אפשר עד 50 אחוז.
אחוזי ריביות? יש לך זמן וסבלנות להתחיל להתרוצץ בין הבנקים? הכנסות טובות?
יועץ עם שירות טוב? לך רק על פי המלצות של אנשים שאתה מכיר... המלצות טובות פה זה מאוד יפה אבל גם אני יכול להמליץ על עצמי.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה