שיתוף דלת לעתיקה

ורד10

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
זוכרים את הסיור שלי בצפת?

אז ממשיכים הלאה בסיור הגעגועים עם הציור החדש בצבעי מים
דלת לעתיקה - דלת קסומה בחצר צפתית קסומה

תהנו!

דלת לעתיקה.jpg

שלומי ארט

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
איזה דיוק שליטה!!
והמשחקים העדינים עם הגוונים... בתוך כל אבן, בתוך כל פרט, מעברים עדינים מגוון לגוון, זה נותן חיים ו feel לכל הציור!!

צפר | דעה

משתמש רשום
שלום!
יצירה נאה, מפרגן ברמות, ומחזק בכוח!

בגלל שבאינסטינקט חשבתי שזה AI, ואחרי התפכחות קלה הבנתי שזו יצירה אנושית, אז על הדרך מבקש לברר....
כי אני בעצמי "חולה" אומנות, ויוצר בעיקר בכתיבה ובלחן, אך יצירה חזותית אכן מעוררת בי עניין וודאי, אז איך באמת אפשר "להתגבר" כביכול על הזילות וירידת הערך נפילת המניות וריסוק ההשקעה, שה-AI גרם.

מצד אחד אני אישית לא יודע כל כך לצייר, ועם ה-AI הגעתי להתפוצצות יצירה ברמה הכי גבוהה שיש ואפשר.
מצד שני אני מבין ויודע שזה מאתגר ביותר את כל שוק היצירה החזותית (מציירים ועד לפרסומאים).
ומצד שלישי כבר ברור ומוכרז שמי שרוצה לשמור על רלוונטיות, חייב להשתמש בגם וגם, כלומר גם במכחול וגם ב-AI.
עוד נקודה שראיתי והיא ברובה נכונה, "AI לא יחליף אותך, יחליף אותך מי שמשתמש ב-AI".

מה דעתכם על העניין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה