עזרה דלתות פרפקט(?)ליין שהם ממש לא פרפקט

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
רכשנו לפני כמה שנים דלתות פנים של פרפקטליין בעלות של 1000 ש"ח בערך לדלת (כולל הובלה והתקנה) ואחרי כמה חודשים בודדים חלק מהדלתות התחילו להתקלף ולהתנפח בחלקם התחתון מחמת מים של הספונז'ה כנראה עד שחלק מהדלתות לא יכלו להיסגר עד הסוף. בפנייתיינו לחברה נתקלנו בקיר אטום (ששום מים לא יצליחו לחדור אליהם). האם יש מה לעשות בנידון?????כי בתנאי אחריות לא מופיע משהו ברור לגבי נזק ממים. זה הפסד כספי של אלפי שקלים ועגמת נפש מרובה. הבו עיצה הלום.

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
ה' ימלא חסרונכם.
יש לי קרובי משפחה שנפלו באותו פח.

נערך לאחרונה ב:

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אני גם מכיר ממשפחה בקוממיות שיש להם בית הארחה גדול של איזה 8 /10 חדרים שבכולם התקינו אותן דלתות וגם נפלו. נראה לי ששווה ללכת על תביעה ייצוגית, כי אני מעריך שהיקף הנפגעים מפרפקטליין גדול. רק ראוי לציין שבחדרים קטנים דוגמת שירותים שלא גורפים הרבה מים דרך הדלתות האלו הם נשארות שלימות לאורך יותר זמן

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אם עברה יותר משנה, למה שעדיין תהיה אחריות?
וחוץ מזה, הם יכולים לטעון שהשתמשו שימוש לא זהיר במוצר.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
מוזר , מדובר על דלת מיועדת לחדרים רטובים?
ההורים שלי רכשו עכשיו וכמעט הכל היה נראה עשוי PVC

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
שימוש לא זהיר.... מה זה אומר? שהדלת צריכה להיות בויטרינה??? אם רואים שלא דלת אחת ולא שניים ואצל הרבה אנשים מתנפחת כך, זה אומר שהדלת הזאת זבל וגם אם אין אחריות זה עדיין הונאה לקחת על כזו דלת 650 ש"ח. דבר נוסף, גם היום הם מפרסמים על דלתות במחיר דומה והם מציינים שזה עמיד בפני מים ואולי גם אז פרסמו, איני זוכר, מה שאני זוכר אך לא בודאות שבטלפון הם אמרו לנו שזה נגד מים.

חלוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שאני זוכר אך לא בודאות שבטלפון הם אמרו לנו שזה נגד מים.

לנו הם אמרו שיש שני סוגים אחד עמיד יותר ואחד פחות. ושניהם לא עמידים במאה אחוז.
בשביל להוכיח שזו הונאה, לדעתי הקטנה, אתה צריך הוכחה שכך נאמר לך.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אמנם אני לא בקיא בדיני מכר אבל לדעתי עצם זה שיש הרבה רוכשים שטוענים שהדלתות התקלקלו בתוך זמן קצר יחסית מהרכישה זה הוכחה שיש כאן דלתות מזן גרוע ביותר ואין שום הצדקה לדרוש עליו כזה סכום ובמילה אחת זה הונאה

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
נו הם אמרו שיש שני סוגים אחד עמיד יותר ואחד פחות. ושניהם לא עמידים במאה אחוז.
נכון, זה מה שאמרו להם כשרכשו
יכול להיות שהמתלוננים קנו דלת עם עמידות "רגילה" ושם יכול להיות עץ בחלק התחתון שסופח מים ומתנפח
וזה קיים לא רק בפרפקט ליין גם בחברות ידועות , צריך להתאים את הדלת לשימוש ולמיקום בבית!
מה זה אומר PVC? שזה טוב יותר?
PVC זה חומר פלסטי 100% שלא סופח מים בכלל מה שהם עושים בד"כ בדלתות עמידות למים
הדלת עצמה
-יש בה עץ מצופה בפורמיקה או צבע וכל החלק התחתון עשוי מPVC
וכנל גם המסגרת וההלבשות PVC
דלת לא עמידה -חלקי העץ התחתון יקבלו ציפוי שמגן אבל ממש לא מונע ב100% ספיגה של מים
ואז יש להזהר יותר בספונגה שמים לא יעמדו הרבה זמן סביב הדלת

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
הענין הוא שהדלתות שלהם עשויים מקרטון דחוס שמצופה בפורימקה דקה או משהו בדומה אבל המים מצליחים לחדור דרך הזויות והפינות בדלת ומנפחים את הקרטון שבפנים

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
על כגון דא נאמר אין לי מספיק כסף לקנות בזול... בדלתות שלנו השקענו מעל 2000שח,והן בקרוב חוגגת שנתיים כמו חדשות!!! בבית עם ילדים והרבה מים...

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
הדלתות שלהם עשויים מקרטון דחוס שמצופה בפורימקה
כך אצל רב החברות לצערי
זה דיקט מצופה וממולא
ההלבשות הם בד"כ MDF עם צפוי כמו פורמיקה דקה יותר -זה מה שאת קוראת "קרטון דחוס"
אגב -זה החומר הכי רגיש למים יותר מהדלת עצמה
תבדקו איפה התנפח במסגרת וההלבשות או בכנף הדלת?

נערך לאחרונה ב:
שימוש לא זהיר.... מה זה אומר? שהדלת צריכה להיות בויטרינה??? אם רואים שלא דלת אחת ולא שניים ואצל הרבה אנשים מתנפחת כך, זה אומר שהדלת הזאת זבל וגם אם אין אחריות זה עדיין הונאה לקחת על כזו דלת 650 ש"ח. דבר נוסף, גם היום הם מפרסמים על דלתות במחיר דומה והם מציינים שזה עמיד בפני מים ואולי גם אז פרסמו, איני זוכר, מה שאני זוכר אך לא בודאות שבטלפון הם אמרו לנו שזה נגד מים.
מקפיצה!!
אני עכשיו לפני קניית דלתות פנים
דחוףף!!
איפה ממליצים לי לקנות?
המליצו לי על פרפקט ליין
אבל לפי התגובות כאן אני מבינה שכדאי לי לברוח מהם....
אז איפה כן כדאי לקנות דלתות פנים איכותיות לאורך שנים?

smiley

משתמש מקצוען
D I G I T A L

אני עכשיו לפני קניית דלתות פנים
דחוףף!!
איפה ממליצים לי לקנות?
המליצו לי על פרפקט ליין
אבל לפי התגובות כאן אני מבינה שכדאי לי לברוח מהם....
אז איפה כן כדאי לקנות דלתות פנים איכותיות לאורך שנים?
אשמח לשמוע אם מצאת משהו מומלץ

אמרו לי שהדלתות של היום עשויות מפולימר והן לא מתנפחות
האם זה נכון?

מעניינת

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
אנחנו קנינו אצלם דלתות מלפני 3 שנים
וב"ה נראות כמו חדשות
אפילו באמבטיה שזה מקום עם הרבה מים

עמ"י

משתמש צעיר
מניסיון. עניים קונים פעמיים.
אנחנו קנינו לפני 12 שנים בערך דלתות באזור האלף שקל דאז, שהמליצו לנו מאוד.
אחרי שנה הן נראו מרוטות, הכל התנפח למטה, והחברה טרקה לנו דלת, כפשוטו.
אחרי שנתיים היה נראה שאנחנו גרים בדיר מוזנח רק בגלל הדלתות שהתקלפו, קיבלו מכות מפולשות ומה לא.
ואני לא מגדלת חבורת נינג'ות. הרבע'ס מתלוננים שהם מידי טובים.
לא אלאה אתכם. אחרי חמש שנים שהכל התפורר ונהרס סופית, לא הייתה לנו ברירה. החלטנו ללכת על פנדור או חמדיה.
בחרנו בשני, כי היה מבצע מטורף ופיגרנו לעצמנו רק ארבע דלתות עיקריות לבית. היתר עדיין מצפות לישועה.
תכף חוגגים לדלתות שלנו שבע שנים עמו"ש. כמו חדשות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה