דרוש מידע דירת 3 חד' להשכרה בירושלים- איפה אפשר לחפש?

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחפשת דירת 3 חדרים להשכרה בעיקר באזור רמות, יש לכם מושג איפה לחפש משהו באזור 4,200 כולל ארנונה
פליזזז אשמח לעזרה, זה דחוףףף

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מחפשת דירת 3 חד' בירושלים להשכרה לאחרי החגים משהו יודע, או מכיר, או איפה מומלץ לחפש?
דחוףףף

פרוגפרוגנדה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
יש ברמות עיתונים שכונתיים "לוח קיר" ו"קהילות ברמות "
ויש שם מדור של דירות להשכרה ללא תיווך
תנסי שם

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
יש את קהילות ברמות דיגיטלי כי אני לא ירושלמית ואין לי אותם, לוח קיר ניסיתי אבל המדור האחרון הוא מג' אלול ואין שם משהו..

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
התקציב הוא 4300 כולל ארנונה( אם יש)
זוג צעיר ללא ילדים
עבודה לא משנה לי...

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מחפשת דירת 3 חדרים להשכרה בעיקר באזור רמות, יש לכם מושג איפה לחפש משהו באזור 4,200 כולל ארנונה
פליזזז אשמח לעזרה, זה דחוףףף
מרוהטת?
כי אני שוכרת עכשיו דירה 2 חדרים, גדולה, מרוהטת כולל ארנונה ב 4000, אז אני לא יודעת אם המחיר שכתבת הגיוני....

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
האמת שאני לא ירושלמית אז אני גם תוך כדי מחפשת עבודה, ככה שעדין אין לי משהו ..
ולכן אני מעדיפה ברמות..

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
ברמות יש במחיר הזה, לפי מה שהבנתי אבל עדין לא מצאתי משהו

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
זהו , אני מחפשת לא מרוהטת שזה מוריד את המחיר

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כי יש לי ריהוט ואני לא רוצה למכור אותו שזה בעיה כי יש הרבה דירות מרוהטות או שזה עם תיווך ואז זה גם מעלה את המחיר בשיכלול הסופי

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בדקתי בלוח קיר ולא מצאתי יש עוד מקום לחפש?

s.cohen

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כל כמה זמן הם מוציאים גליון? כל שבוע? כי אם כן היום אמור לצאת חדש ?

סתם מישהו 5

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
כי יש לי ריהוט ואני לא רוצה למכור אותו שזה בעיה כי יש הרבה דירות מרוהטות או שזה עם תיווך ואז זה גם מעלה את המחיר בשיכלול הסופי
3 חדרים ברמות מרוהטת?
דווקא חיפשתי הרבה לאחרונה, לא מצאתי
בדקתי בלוח קיר ולא מצאתי יש עוד מקום לחפש?
קהילות רמות, לא יודעת אם יש להם מהדורה דיגיטלית
כל כמה זמן הם מוציאים גליון? כל שבוע? כי אם כן היום אמור לצאת חדש ?
כל מוצ"ש, כנראה האחרון עדיין לא התעדכן באתר שלהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה