דחוף!!!!

שלוימלה

משתמש חדש
שדרגתי למישהו מחשב ווינדוס 7 לווינדוס 10
כמובן שלפני השדרוג העתקתי את כל תיקיית C אלי לדיסק חיצוני
לאחר התקנת הווינדוס העתקתי חזרה את כל התוכן וכאן נתקעתי.
תיקיית Desktop וכל תוכנה הוצפנו משום מה ע"י הווינדוס הקודם ואין לי שום אפשרות לפתוח/להעתיק ואילו למחוק.
אלו קבצים שמאוד דחופים ללקוח שלי
עד כה לא הצלחתי לשנות דבר (למעט בעלות על הקובץ שלא עזר לי)
במאפייני הקובץ אפשרות של הצפן מסומנת בV אך אין לי שום אפשרות לבטל את זה או להוסיף טביעת אצבע חדשה
מצו"ב קישור להודעה בפורום מייקרוסופט עם התמונות
http://www.prog.co.il/showthread.php?p=2515944#post2515944

prince

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
זה נעילת אבטחה של ווינדוס על הקבצים ששייכים ליוזר. (כדי שלא יוכלו להוציא את הכונן, לחבר למחשב אחר ולצפות בקבצים) מה שכן יכול לעזור, זה אם תפתח את הקבצים עם מערכת שהיא לא ווינדוס - כדוגמת לינוקס ואז אין לו את ההגבלות שיש לווינדוס.

bris

משתמש סופר מקצוען
זה כנראה הצפנת EFS של המע קבצים NTFS , לא יעזור לחבר אחר.
אם אתה יודע את הסיסמה של היוזר אפשר די בקלות לשחרר את הקבצים .

זה למשל כלי מסחרי שעושה את זה (כמובן אם אתה יודע את הסיסמה אחרת צריך BF)
יש גם כלים חינמיים בלינוקס
https://www.elcomsoft.com/aefsdr.html

נ.ב.
תשנה בבקשה את הכותרת , יש על זה ערך נעוץ.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה