בית חולים דחוף מישהו שמבין בענייני שחרור זמני מאשפוז ממחלקת ילדים

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
אישרו לנו להשתחרר לשבת כבר מעכשיו.
אבל יש בשיבא (אולי בעוד בתי חולים) במחלקת ילדים, נוהל מעצבן שרק אחרי בדיקה של רופא/ה בכיר/ה (שזה יהיה רק בבוקר) נוכל להשתחרר.
אולי אתם מכירים עסקן או מישהו שמבין שיוכל לגאול אותנו משבוע אשפוז מורט עצבים?

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
תודה יקרה ❤
אולי אפשרי במחלקות אחרות לחתום על שחרור.
הרופא התורן כאן הסביר לי שבמחלקת ילדים זה הנוהל
אני גם רוצה לשמוע מכם, האם שמעתם על זה נוהל כזה?

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
בהר הצופים נתנו לי להשתחרר רק אחרי בדיקת רופא בבוקר (שהגיע בשעה 4 כי היה עומס).
אבל החלטתי שאם לא יתנו לי, אני הולכת בלי להגיד.
אבל לך לא כדאי לערער איתם יחסים כי את צריכה אותם עדיין לצערך:(
(מתפללים עליכם).
את בקשר עם עמותות?

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
לא בקשר עם עמותות
איזה עמותות יכולות לעזור לנו וכיצד?

saralulu

משתמש מקצוען
כשאנחנו רצינו להשתחרר עם הבן שלי שלא הרגיש לנו שיש לנו מה להישאר, פשוט היינו בדרך לחתום על סירוב להתאשפז והרופא היה נחמד אז לא היינו צריכים לעשות את זה בסוף והוא שיחרר אותנו בלי בעיה.
לחפור ולהתעקש זה מה שעובד!
כמו שלא מצאו ווריד וממש הציקו לו... כבר לא יכולתי לראות את זה ולשמוע את הצרחות הנואשות, התעקשתי שיביאו מומחה מחדר ניתוח ואחרי שעמדתי על שלי תוך זמן קצר הביאו מומחה שמצא וריד בשניה והכל בא על מקומו בשלום!
אין לי ניסיון עם שיבא, מקווה שהועלתי.

גאולה דהאן

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
שוחררנו רק היום בסביבות 14:00
ניסינו להפעיל כל מיני עסקנים (הרב שלזינגר ממכבי, הרב מרגלית [אולי יוסי]) שניהם אמרו שאין אפשרות לעקוף את הנוהל ולהשתחרר לפני שהרופאה הבכירה תאשר.
תודה לכולם על המחשבה ועל התפילות!!!

ברוכה תהיי

משתמש מקצוען
שוחררנו רק היום בסביבות 14:00
ניסינו להפעיל כל מיני עסקנים (הרב שלזינגר ממכבי, הרב מרגלית [אולי יוסי]) שניהם אמרו שאין אפשרות לעקוף את הנוהל ולהשתחרר לפני שהרופאה הבכירה תאשר.
תודה לכולם על המחשבה ועל התפילות!!!
תודה שעדכנת. חשבתי עליך כל היום.
בשורות טובות ורפואה שלימה!

מאחלת לך שתמצאו בדרך המאתגרת את השליחים המקצועיים ביותר והאנושיים ביותר :)
שבת שלום!

**Moko**

משתמש פעיל
אישרו לנו להשתחרר לשבת כבר מעכשיו.
אבל יש בשיבא (אולי בעוד בתי חולים) במחלקת ילדים, נוהל מעצבן שרק אחרי בדיקה של רופא/ה בכיר/ה (שזה יהיה רק בבוקר) נוכל להשתחרר.
אולי אתם מכירים עסקן או מישהו שמבין שיוכל לגאול אותנו משבוע אשפוז מורט עצבים?
אנחנו התאשפזנו במחלק' ילדים בבי"ח אחר במרכז, בחמישי בלילה. אחרי שלא הצליחו להכניס לו עירוי וכבר לא ראיתי עניין להישאר שם ולסבול, ביקשתי להשתחרר ואמרו לי בצורה שמאוד ניסתה להיות משכנעת ש"שווה לי" לחכות לבדיקה של הרופא מחר בבוקר, לא מתוך נוהל או מחייב ..
המתנתי כמו אמא טובה וצעירה , עם כל המחיר שהיה צריך לשלם עם ילד בן כמה חודשים, ובבוקר לאחר בדיקה פשוטה (ואפילו לא הסתכל על הצילום שעשו לו בלילה), הבנתי שאני חייבת לקבל החלטה וחתמתי על סירוב אשפוז.
במקרה שלכם זה נשמע קצת שונה אם אומרים שיש "נוהל" אבל רק באתי לומר שלפעמים יש לחץ פסיכולוגי יותר מאשר נהלים ... בחלק מהמקומות לפחות זה ככה
העיקר שהשתחררתם ואין כמו בבית כדי להבריא ולחזור לשגרה :)
ודר אגב, מה לגבי כל הפרסומים של אשפוז ביתי וכו' ? יכול להיות רלוונטי אם תצטרכו ?..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה