דרוש מידע דחוף! חוף הרצליה הנפרד פתוח??

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מישהו יכול להגיד מנסיון של השבועות האחרונים האם החוף הנפרד בהרצליה פתוח?
ומה רמת הצניעות שם? תודה מראש.

שישפן

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן הייתי שם שבוע שעבר..
בקשר לצניעות, למה אתה מתכוון?
למחיצות?

מקליד...

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
הייתי שם קצת אחרי שנפתחה עונת הרחצה..
מקום פשוט זוועה. כל מה שאפשר כדי לגרש את החרדים משם. החל בדרך שהפכה לפרוצה כמעט לגמרי, המשך בחוף ללא מלתחות מקלחות וכו' וכלה באין טיפת צל/שמשיות/כסאות להשכרה/וכמובן שכסף לקיוסק זה גם דבר שעולה הרבה...
(הזוי שפשוט עקרו משם את כל מה שהיה בשנים שעבר כדי שלא נגיע)

לארג'

משתמש סופר מקצוען
הייתי בסוף שבוע האחרון, חוף הכי גרוע שראיתי בחיי

מישו טען שם שראש העיר שם שונא חרדים ועושה הכל בשביל שלא יבואו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה