דחוף!! דחוף!! מראה הסטודיו שלי

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
כך העמדתי את התאורה עבור צילום כמה כלות שיבואו אלי מחר (הפקה)
לצורך הענין שמתי משהו שדומה לכלה במרכז
מאד מבקשת לשמוע את דעתכם על הזוית, עוצמה, מרחק, וסוג התאורה
וכן האם כאשר אני מצלמת רק פנים יש ענין לקרב את הסופטבוקס יותר?
התאורה של וילנסקי בצד ימין - תהיה עליה גם כוורת!
באם יש צורך יש לי גם מטריות לבנות ושחורות
אלפי תודות

קבצים מצורפים

• DSC_5924.jpg
    KB 92 · צפיות: 13

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
אה, ואני חייבת להוסיף
תודה רבה רבה לצילומית ששלחה לי במיוחד מב"ב את הכוורות

צילומית

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תורידי לחץ!!!
הכל בסדר! יש לך הכל ואת יכולה!
התאורה השמאלית אחורית קחי יותר אחורה ותרימי את החצובה יותר גבוה שהתאורה יגיע לשיער של הכלה.הימינית אחורית קרובה מאד לכלה תזהרי על העוצמה שלה ותראי איך זה מתקבל אולי תזיזי את זה עוד טיפה אחורה שיותר יאיר את הגב.
הכל משחק,תנשמי עמוק ותחשבי טיפה אחרי התמונה הראשונה איך את רוצה את השניה והשלישית.
בהצלחה!!!

תמחקי את הקרדיט הזה זה מיותר:)

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
את הפלאשים האחוריים כדאי לקחת אחורה יותר ולא לצד המצולמת, אפשר גם להגביה אותם ולהטות כלפי מטה בשביל שלא יכנסו לך לעדשה.
את הקידמיים אפשר להנמיך ולהטות ישר, והייתי שם באחד סופטבוקס ובשני תאורה עם גוון אחר, אולי בחלק מהתמונות מטריה זהובה ... וכמובן שאחד עם עוצמה נמוכה יותר מהשני, כשהגבוה והראשי זה הפלאש עם הסופט בוקס, שגם יתן את הניצוץ בעין.
כשמצלמים רק פנים כדאי לקרב את התאורה, ככה תתקבל תאורה רכה יותר.
בקשר לעוצמת הפלאשים א"א לראות בתמונה כזאת ... זה עניין של התנסות במקום על דמות אמיתית, למחיצה שהעמדת שם אין ראש כהה שלפיו אפשר לבחון תאורה אחורית.
בהצלחה בהפקה :)

SPOT

משתמש צעיר
צילום מקצועי
עשיתי כעצתכם אבל כשאני מצלמת את בעלי (בפיגמה... )
יוצא לו הרבה הבהקים בצידי הגוף (כתוצאה מהתאורה האחורית- והיא על העוצמה הכי נמוכה)
מה לעשות?

קבצים מצורפים

• 224.jpg
    KB 93.7 · צפיות: 10

דוד דנברג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י רותי20;1156091:
יוצא לו הרבה הבהקים בצידי הגוף (כתוצאה מהתאורה האחורית- והיא על העוצמה הכי נמוכה)
מה לעשות?
צריך לראות דוגמא או גזירה של האיזור השרוף בשביל לעזור
אם העוצמה של האחוריים חזקה מידי במינימום אפשר להגביר את הקידמיים ולחשוף פחות במצלמה

שרה טירהויז

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
רותי יופי לך על האומץ והקפיצה למים עמוקים!
המון הצלחות וסיעתא דשמיא!

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
רותי דווקא היו לי כמה טיפים לכתוב לך אבל לא הספקתי, איך היה?

רותי ארליך

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
D I G I T A L
נכתב ע"י רותי20;1156091:
מה לעשות?

בעלך לובש פיג'מות מעץ???:eek::eek:
לעניות דעתי זה דליק..;)
כל הכבוד על הקפיצה למים ותשתפי בתוצאות :)

רבקי פרידמן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
נכתב ע"י ויזואלי;1156619:
בעלך לובש פיג'מות מעץ???:eek::eek:
לעניות דעתי זה דליק..;)
כל הכבוד על הקפיצה למים ותשתפי בתוצאות :)

לא! אל תשתפי בתוצאות!!!!! כלות!!!!!!! ה' ישמור מה יעשו לך פה....
צילומית לבקשתך לזיכוי הרבים:
בגדול מה שצריך לשים לב בשמלות כלה שחושפים אותה נכון, להגדיל ולשים לב שהתחרות העדינות לא נשרפו, שהנצנצים מנצנצים כראוי, שאם האחור של השמלה מיוחד להבליט אותו, ובכלל איזה פוזה הכי מחמיאה לשמלה..
הרבה פעמים אני רואה הפקות של שמלות כלה - שלא רואים את השמלה, רוב הפרטים בה שרופים, ואז מה עשינו?
במידה וההפקה היא לאיפור כלות יש מקום לקרב את הסופטבוקסים, אם את רוצה מראה חלק ונקי (ולא ליצור דרמה) הרבה פעמים בצילומי פנים ממש מסדרים סופטבוקס אחד נלמעלה ואחד מקביל לו מלמטה שלא יהיו בכלל הצללות
לשים לב שהמאפרת פידרה כראוי את המייקאפ שלא יהיו החזרי אור מהפנים
וצבע האיפור (שפתון, צלליות) לא בהיר מידי כתוצאה מהפלאשים
לא לשחרר את המאפרת לפני שעושים טסט בפועל הרבה פעמים יש תיקונים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה