עזרה ראשונה! דחוף. אשמח למידע, חתך גדול בין העין לגבה

מילקי עם קצפת

משתמש רשום
הבן שלי נפל, וזו התוצאה
לפנות למיון? (לא סומכת על טרם)
איזה בי"ח עדיף לנושא הזה (י-ם)
ומה לעשות לבינתיים? קרח? משחה כלשהי?

מאמינה בניסים

משתמש פעיל
עדיף לבוא כמה שיותר מהר כי אחרי שעובר זמן כבר אי אפשר לתפור.
הכי טוב מקום שיש פלסטיקאי כי זה בפנים
דווקא עכשיו בבוקר יש הרבה יותר סיכוי שיהיה רופא טוב
כמובן שבי"ח עדיף.

"המאיר לארץ"

משתמש פעיל
אמא,
למה יש לי צלקת מכוערת מעל העין
כי לא סמכתי על טרם והחלטתי להיסחב איתך למיון ולחכות שעות
עד שמישהו יסתכל עלי.............

לא יודע תשובה לענות לך חוץ מזה שקרה למישהו שאני מכיר די טוב משהו דומה ובגלל שחיכו במיון כמה שעות יש לו צלקת לא יפה

כדאי לטפל וכמה שיותר מהר

לשיקולך

גרפטריק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
קרה גם לבן שלי
מיון דחוף עדיף שניה קודם
ושערי צדק טובים יותר בעיניים
היינו שם וקבלנו טיפול מדהים ומהיר
יש מיון מיוחד לילדים עם פחות עומס
הגענו ב-12 בערב
תפרו לו בהרדמה מקומית וטשטוש כללי ובבוקר שחררו לבית

רפו"ש

אין עוד מלבדו"

משתמש פעיל
אמא,
למה יש לי צלקת מכוערת מעל העין
כי לא סמכתי על טרם והחלטתי להיסחב איתך למיון ולחכות שעות
עד שמישהו יסתכל עלי.............

לא יודע תשובה לענות לך חוץ מזה שקרה למישהו שאני מכיר די טוב משהו דומה ובגלל שחיכו במיון כמה שעות יש לו צלקת לא יפה

כדאי לטפל וכמה שיותר מהר

לשיקולך
טרם זה מזעזע
אפשר לתפור עד 6 שעות

אנחנו חיכינו בעין כרם עד בוש
בסוף נמאס לי
התקשרתי הביתה ואחרי שעשו לי חיפוש בפרוג היו לי 2 מספרים של עסקנים
תוך 20 דקות ירדו 2 פלסטיקאים וטיפלו בילדה מיד למרות שהיה שם מישהו שהגיע שעתיים לפנינו
שווה לנסות....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה