עזרה דחוף: איך נכנסים ל'קלוד' עם נטפרי?

לוקסוס פלוס

משתמש חדש
מי יכול לעזור לי?
הוא נותן לי רק להכניס מספר פאלפון לשליחת סמס, ואז אחרי ששולח נתקע.
מה עושים??

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
איך זה קשור לנטפרי?
אתם צריכים לבדוק אם קיבלתם SMS

לפי הבדיקה שלי חלק מהמספרים הווירטואליים אינם מקבלים SMS מהאתר הזה, כך גם כתבו לי במפורש מהתמיכה של claude

לוקסוס פלוס

משתמש חדש
איך זה קשור לנטפרי?
אתם צריכים לבדוק אם קיבלתם SMS

לפי הבדיקה שלי חלק מהמספרים הווירטואליים אינם מקבלים SMS מהאתר הזה, כך גם כתבו לי במפורש מהתמיכה של claude
קיבלתי - אבל המסך לא מתקדם לשלב הבא של להקליד קוד - אלא נתקע ועומד ריק. זה לא מספר וורטואלי

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
קיבלתי - אבל המסך לא מתקדם לשלב הבא של להקליד קוד - אלא נתקע ועומד ריק. זה לא מספר וורטואלי
התחברתי עכשיו לחשבון שלי באתר הזה ללא בעיות כלשהן מצד נטפרי
תוכלו לנסות לבצע הקלטת תעבורה כדי לבדוק אם יש לכם חסימה -

במידה ואין חסימה תצטרכו לפנות לשירות הלקוחות של האתר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צז

א יי מָלָךְ תָּגֵל הָאָרֶץ יִשְׂמְחוּ אִיִּים רַבִּים:ב עָנָן וַעֲרָפֶל סְבִיבָיו צֶדֶק וּמִשְׁפָּט מְכוֹן כִּסְאוֹ:ג אֵשׁ לְפָנָיו תֵּלֵךְ וּתְלַהֵט סָבִיב צָרָיו:ד הֵאִירוּ בְרָקָיו תֵּבֵל רָאֲתָה וַתָּחֵל הָאָרֶץ:ה הָרִים כַּדּוֹנַג נָמַסּוּ מִלִּפְנֵי יי מִלִּפְנֵי אֲדוֹן כָּל הָאָרֶץ:ו הִגִּידוּ הַשָּׁמַיִם צִדְקוֹ וְרָאוּ כָל הָעַמִּים כְּבוֹדוֹ:ז יֵבֹשׁוּ כָּל עֹבְדֵי פֶסֶל הַמִּתְהַלְלִים בָּאֱלִילִים הִשְׁתַּחֲווּ לוֹ כָּל אֱלֹהִים:ח שָׁמְעָה וַתִּשְׂמַח צִיּוֹן וַתָּגֵלְנָה בְּנוֹת יְהוּדָה לְמַעַן מִשְׁפָּטֶיךָ יי:ט כִּי אַתָּה יי עֶלְיוֹן עַל כָּל הָאָרֶץ מְאֹד נַעֲלֵיתָ עַל כָּל אֱלֹהִים:י אֹהֲבֵי יי שִׂנְאוּ רָע שֹׁמֵר נַפְשׁוֹת חֲסִידָיו מִיַּד רְשָׁעִים יַצִּילֵם:יא אוֹר זָרֻעַ לַצַּדִּיק וּלְיִשְׁרֵי לֵב שִׂמְחָה:יב שִׂמְחוּ צַדִּיקִים בַּיהוָה וְהוֹדוּ לְזֵכֶר קָדְשׁוֹ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה