עזרה דחווףף עזרה בנושא תלבושת לחיידרים החסידיים

מיגו

משתמש חדש
עזרה דחופה, אשמח אם יש מישהי שיכולה למכור חולצת תלבושת לחיידירים החסידיים משובץ במידה 6 , 8
לא משנה הצבע ,
פשוט היתה בעיה בהזמנה והיא לא נקלטה,
ונשארתי בלי שום חולצה, ובחברה אומרים שאצטרך לחכות שתהיה אפשרות להזמנות נוספות,
אם יש מישהי שמוכנה לוותר על חולצה ולמכור לי - אודה לה מאד
נא לשלוח לי הודעה בפרטי ל-g0527110054 שטרודל גימל נקודה קום
תודה מראש
ומעריכה מאד

מי מכיר מי יודע

משתמש פעיל
עזרה דחופה, אשמח אם יש מישהי שיכולה למכור חולצת תלבושת לחיידירים החסידיים משובץ במידה 6 , 8
לא משנה הצבע ,
פשוט היתה בעיה בהזמנה והיא לא נקלטה,
ונשארתי בלי שום חולצה, ובחברה אומרים שאצטרך לחכות שתהיה אפשרות להזמנות נוספות,
אם יש מישהי שמוכנה לוותר על חולצה ולמכור לי - אודה לה מאד
נא לשלוח לי הודעה בפרטי ל-g0527110054 שטרודל גימל נקודה קום
תודה מראש
ומעריכה מאד
ואו אם היה לי הייתי עוזרת בשמחה!!
תנסי לפנות לחברים מהחיידר אולי?

וכן יש תלבושות השנה בהמון חיידרים חסידיים. לא כולם

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
זה לכל חיידר עם הסמל שלו

שמש!

משתמש מקצוען
אני נתקעתי עם 4 חולצות מידה 20 שלא מתאימות
ועוד 2 חולצות מידה 14
מי שרוצה להחליף או לקנות ממני - בשמחה

צריכה מידה 22 ומידה 12
אשמח לדעת איפה ניתן לרכוש או להחליף (אין מענה בשום טלפון שם)

זה לכל חיידר עם הסמל שלו
לא נראה לי
יש איזה אייקון רקום, שלא קשור לשום חיידר

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
כל חיידר קיבל קוד אחר להזמנה, בחולצות שקיבלנו היום יש סמל של הת"ת שלנו

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש לי למכור 4 חולצות מידה 8
וכן 2 סוודרים סגורים
עם סמל של חיידר ערלוי - כתר

נערך לאחרונה ב:

ניחוחות

משתמש מקצוען
למישהו יש את הטלפון של השרות לקוחות ומענה טלפוני?
לא מצליחה ליצור איתם קשר

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
בערלוי מכיתה א׳

אלכסנדרה1

משתמש פעיל
אשמח לדעת איפה ניתן לרכוש או להחליף (אין מענה בשום טלפון שם)
אתמול והיום יש מכירה- החלפה- החזרה באולם באבוב ברחוב חזו''א בבני ברק
אתמול היה בלתי נסבל עם הדוחס והדוחק העצום
כבר בשעה חמש, שעת פתיחת האולם היה נראה כמו שוק עם תורים ארוכים וחום בלתי נסבל

בקשה למארגנים:
אנא, תשפרו את השירות כי אתמול עשרות אימהות לא יכלו לקבל מכם שירות מינימלי.

ניחוחות

משתמש מקצוען
אתמול והיום יש מכירה- החלפה- החזרה באולם באבוב ברחוב חזו''א בבני ברק
אתמול היה בלתי נסבל עם הדוחס והדוחק העצום
כבר בשעה חמש, שעת פתיחת האולם היה נראה כמו שוק עם תורים ארוכים וחום בלתי נסבל
זה לכל החיידרים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה