דרוש מידע דו"ח ממצלמת מהירות.

אבי חיל

משתמש פעיל
שלום לחברי הפורום,
לפני שבוע קיבלתי דו"ח על מהירות של 30 קמ"ש מעל המותר,
הקנס 1500 ש"ח ו10 נקודות.(ממצלמת מהירות).
העניין הוא כזה, אני נהג חדש ועוד 5 חודשים (בנובמבר) עובר לי שנתיים,
ועוד משהו חשוב יש לי מסמך שיכול להיות שיפטור אותי מתשלום החוב,
{באותו יום אשתי נכנסה למיון, לא מצוין שעת קבלה במסמך עצמו},
השאלות שלי הם כאלה-
1. האם עדיף לשלם כסף לעו"ד או לנסות להסתדר לבד?
2. אם כדאי עו"ד מישהו מכיר אחד זול?
3. אם לבד אז מתי כדאי לשלוח את הערעור {גם מבחינה חוקית, וגם שאם לא יאשרו לי, זה לא יתנגש לי עם הנהג חדש}
4. אם יש למישהו רעיון אחר...
תודה מראש!

ד. ל.

משתמש צעיר
קודם כל להירגע...
דבר שני גם לי זה קרה בזמן שהייתי נהג חדש ואמר לי עו"ד לחכות שיעבור הזמן של הנהג חדש ואז ללכת להישפט..
השופט ל אמור לאחוז שהיית בזמן העבירה נהג חדש (ברוב המקרים) כך לפי אותו עו"ד...
כמובן אני לא לקוח אחריות אבל זה מה שהוא אמר לי בזמנו...
למעשה הגשתי בקשה להישפט ועבר שנה מאז והתבטל לי הדו"ח אוטומטית...

SHILATI

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כאן יש הרבה מיידע יידע והדרכה

מאיר עלי באבא

משתמש מקצוען
שלום לחברי הפורום,
לפני שבוע קיבלתי דו"ח על מהירות של 30 קמ"ש מעל המותר,
הקנס 1500 ש"ח ו10 נקודות.(ממצלמת מהירות).
העניין הוא כזה, אני נהג חדש ועוד 5 חודשים (בנובמבר) עובר לי שנתיים,
ועוד משהו חשוב יש לי מסמך שיכול להיות שיפטור אותי מתשלום החוב,
{באותו יום אשתי נכנסה למיון, לא מצוין שעת קבלה במסמך עצמו},
השאלות שלי הם כאלה-
1. האם עדיף לשלם כסף לעו"ד או לנסות להסתדר לבד?
2. אם כדאי עו"ד מישהו מכיר אחד זול?
3. אם לבד אז מתי כדאי לשלוח את הערעור {גם מבחינה חוקית, וגם שאם לא יאשרו לי, זה לא יתנגש לי עם הנהג חדש}
4. אם יש למישהו רעיון אחר...
תודה מראש!
יש לי רעיון אחר הוא לא כ"כ גלאט אשמח לתת אותו באישי

אפרתחי

משתמש צעיר
אפשר לדעת איפה היתה מצלימת מהירות?
הוויז בדר"כ מתריע על מצלימות מהירות... אבל יש כאלה נסתרות.
אגב - אני כמעט חטפתי דוח מהירות בכביש 1 בירידה לירושלים - יש שמה בנתיב הכי ימני משטרה עם לייזר - שזה דוח ע"ס: 550 ש"ח (שמעתי ממישהי שקיבלה דוח) + 8 נקודות.
היזהרו...
בנוסף - פרסמו באחד הפורומים אצלינו שיש שוטר במודיעין עילית ברחוב שערי תשובה שמלא נתפסו שמה היו זהירים.

היו היה

משתמש פעיל
על תשלם כלום לפני שעובר נהג חדש
לך לעו"ד טוב
לי היה הרבה פחות מצלמה על 17 קמש דוח 250 בלי נקודות
ואמרתי מה הבעיה זה בלי נקודות ניסיתי לערר כמובן שלא היתקבל כי אין עבר נקי מספק, שילמתי
ולפני שעבר לי ה"חדש" הייתי צריך תאוריה והוארך לי הנהג חדש (מתאריך התאוריה)לעוד שנתיים
ואת זה עו"ד אמר לי שאין מה לעשות כי שילמתי
ולכן לא שווה לשלם תתקשר לעו"ד מומלץ (ייעוץ בד"כ חינם) והוא יגיד לך מה לעשות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  4  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה