בריאות דופק מהיר לחץ דם נמוך שבוע 28 חרדה....

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
שבוע 28,
קורה בעיקר במנוחה וגם לאחר ארוחה דופק מטורף שאני מרגישה את הגוף קופץ כמעט,
לפעמים תחושה של החסרת פעימה או משהו כזה...

אני משתגעת ! ואם זה קורה בשעות היום שזה קצת יותר נדיר זה בעיקר בלילה בשכיבה, אני ממש לא מתפקדת צונחת לספה ולא עושה כלום.
סוכר גבולי משתדלת לשמור.

אקג עשיתי מה עוד? האם זה נורמלי? יש איזה משהו שמאזן את הדבר הזה,
אגב הלחץ דם נמוך- 90-50 בעיקר בשכיבה.

הבית בקצה הכפר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
לא יודעת אם לך זה גם נכון
אבל לי היה המון חולשה וסחרחורות בעיקר אחרי ארוחות והייתי צריכה לפעמים בבוקר אחרי קצת זמן לשכב שוב כי הרגשתי שאני מתעלפת גם פעימות לב מהירות מידי פעם הרגשתי
ולבסוף יש לי סוכרת הריון ומאז שאוכלת בריא ולא מכניסה סוכר לפה נעלם ! כמעט במאה אחוז!

נערך לאחרונה ב:

אנוכי

משתמש מקצוען
אם זה לחץ דם נמוך-
זה לכשעצמו לא מסוכן, ההרגשה רעה מאוד,
אבל אין כאן סכנה,
אבל היות שאת מדברת על סוכרת גבולית , יתכן שזה היפו ואז זה מצריך טיפול מתאים. (פחות מכירה)

ירושלמית לנצח

משתמש רשום
מוכר מאוד.
אם את שותה קולה או קפה ואוכלת שוקולד (או כל מוצר עם קפאין) תתנזרי לגמרי, תוך יומיומיים התופעות יחלפו.

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נשמע כמו פעימות מוקדמות
יש גם לפעמים קצת קושי בנשימה?

נ.ב.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מוכר
זיהיתי מאכלים שגורמים לתופעה, בעיקר פחמימות
תנסי לבודד מאכלים ולזהות מה משפיע עלייך לא טוב

ירושלמית לנצח

משתמש רשום

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אגב אתמול בלילה מדדתי לחץ דם זה עמד על 80 -40 אחרי כמה דקות זה עלה ל96- 57 פלוס מינוס...
אגב אני גם טיפוס חרדתי כלומר החרדה שלי מטפסת ביחד עם התחושות הגופניות!

עוד קצת מחשבה..

משתמש צעיר
הכי מומלץ לקרוא ספר טוב על התקופה הזו, שנותן לך אינדיקציה, מה תקין ומה לא,
וככה תדעי אם התופעות שלך נורמליות למצב,
הכי מרגיע..

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
לא עושה את בדיקת 100 סוכר כי זה גומר לי את הקיבה,
אלא אני מודדת משבוע 26 בערך 4 פעמים ביום עם המד סוכר
בגדול הסוכר בסדר קמה עם 70-80, אחרי ארוחת בוקר וערב גם סביר, ארוחת צהריים יותר בעייתית יכול להגיע ל150 הכי גבוה משתדלת לא לעבור את ה130, בגדול בשבוע האחרון הסוכר היה ממש מאוזן. אבל משהו בדפיקות לב המטורפות לא מאוזן. אחר הצהריים לפעמים מרגישה על סף עילפון, בלילה לא נרדמת הדופק כמעט מקפיץ אותי מהמיטה, מרגישה שמישהו חיבר ללב שלי מיקרופון והוא על טורבו:(

בץ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
בודאי, זה מגיע ביחד עם סוג של קוצר נשימה
קוראים לזה פעימות מוקדמות,
הכי חשוב לא להלחץ שזה קורה, (הגוף נכנס ללחץ ואז אפשר להתעלף)
זה מצריך מעקב
יש כדור שמעט את זה

שפרינצלה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
שבוע 28,
קורה בעיקר במנוחה וגם לאחר ארוחה דופק מטורף שאני מרגישה את הגוף קופץ כמעט,
לפעמים תחושה של החסרת פעימה או משהו כזה...

אני משתגעת ! ואם זה קורה בשעות היום שזה קצת יותר נדיר זה בעיקר בלילה בשכיבה, אני ממש לא מתפקדת צונחת לספה ולא עושה כלום.
סוכר גבולי משתדלת לשמור.

אקג עשיתי מה עוד? האם זה נורמלי? יש איזה משהו שמאזן את הדבר הזה,
אגב הלחץ דם נמוך- 90-50 בעיקר בשכיבה.
אולי זה טיכיקארדיה
צריך ללכת לקרדיאולוג
הוא יפנה אותך לבדיקות אקו לב והולטר לב
אני מקבלת על זה שמירת הריון

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
אולי זה טיכיקארדיה
צריך ללכת לקרדיאולוג
הוא יפנה אותך לבדיקות אקו לב והולטר לב
אני מקבלת על זה שמירת הריון
גם ככה אני בשמירה עקב צירים מוקדמים...
וטכיקרדיה זה מסוכן אם זה לא מטופל?
כלומר זה חולף אחרי הלידה?

דיתי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
קוראים לזה פעימות מוקדמות,
הכי חשוב לא להלחץ שזה קורה, (הגוף נכנס ללחץ ואז אפשר להתעלף)
זה מצריך מעקב
יש כדור שמעט את זה
לא להלחץ:(
בדיוק ההיפך אני נכנסת לכזה לחץ שאני מרגישה שאני צריכה כדור הרגעה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה