דרוש מידע דוד שמש

זרחיה

משתמש חדש
שלום לכולם
אני העברתי דוד שמש ממקום למקום בבית שלי, החזרתי את כל הצינורות למקום כמו שהיה (וכמו שאצל השכן), ולא יוצא מים מהברז יציאה של הדוד לבית, למישהו יש רעיון מה יכול להיות הסיבה? תודה מראש

בני2

משתמש מקצוען
אם תצלם כמה תמונות יכול לעזור
אגב הדוד צריך להיות מלא בשביל שייצא מים, יציאת המים חמים הם מהחלק העליון של הדוד.

נערך לאחרונה ב:

זרחיה

משתמש חדש
תמונות של איזה חלק, צירפתי תמונה של הצינורות...
ד"א, כמה זמן יקח לדוד להתמלא?

קבצים מצורפים

• IMG_20241028_225407_495.jpg
    IMG_20241028_225407_495.jpg
    1.8 MB · צפיות: 1

בני2

משתמש מקצוען
כמה זמן יקח לדוד להתמלא?
שתים שלש דקות, אולי כדאי לפתוח ברז בבית שיצא האוויר.

קצת מוזר לי הסיפור זה מערכת פשוטה בסה"כ.

יש מים בדוד? הברז של המים קרים מכניס מים או לא? אם יש מים בדוד כשאתה מנסה לפרוק את השסתום לחץ יוצא מים? אם יוצא צריך לבדוק אולי התקנת איזה אל-חזור הפוך.
אתה בטוח שחיברת את הצינור יציאה למקום כי הצינור האמצעי (שסימנת כתום) נראה שהסימון שעל הדוד הוא שהוא היציאה (יש לו כמו סימון אדום מסביב לחיבור) לא חייב להיות שזה כמו שיש בדוד השכן
עדיף שתצלם כמה יותר תמונות של כל החלקים.
יש לך מערבל?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט מ'

צז מָה אָהַבְתִּי תוֹרָתֶךָ כָּל הַיּוֹם הִיא שִׂיחָתִי:צח מֵאֹיְבַי תְּחַכְּמֵנִי מִצְוֹתֶךָ כִּי לְעוֹלָם הִיא לִי:צט מִכָּל מְלַמְּדַי הִשְׂכַּלְתִּי כִּי עֵדְוֹתֶיךָ שִׂיחָה לִֿי:ק מִזְּקֵנִים אֶתְבּוֹנָן כִּי פִקּוּדֶיךָ נָצָרְתִּי:קא מִכָּל אֹרַח רָע כָּלִאתִי רַגְלָי לְמַעַן אֶשְׁמֹר דְּבָרֶךָ:קב מִמִּשְׁפָּטֶיךָ לֹא סָרְתִּי כִּי אַתָּה הוֹרֵתָנִי:קג מַה נִּמְלְצוּ לְחִכִּי אִמְרָתֶךָ מִדְּבַשׁ לְפִי:קד מִפִּקּוּדֶיךָ אֶתְבּוֹנָן עַל כֵּן שָׂנֵאתִי כָּל אֹרַח שָׁקֶר:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

משיב הרוח • אתגר 129

לוח מודעות

למעלה