דרוש מידע דואגת לבת שלי ...

בלונדי

משתמש פעיל
שלום
רציתי לשאול
יש לי תינוקת ואני רוצה לרשום אותה למשפחתון,
שמעתי שיש משפחתונים של העירייה, ומשפחתונים פרטיים,
רציתי לדעת מה ההבדל ביניהם
מה יותר מפוקח מבחינה בטיחותית שלא מתעללים בילדים
ואיפה יוצא יותר זול

יאן

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
אשתי אומרת שהיא מעדיפה משפחתון של העירייה ששם הגננות משגיחות אחת על השניה מאשר משפחתון בבית שהגננת לבד ויכולה לעשות מה שבא לה (לא דברים נוראים אבל סתם שהתינוק יצרח בינתיים והיא בטלפון, או להשאיר אותו עם טיטול מתנדנד)

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
שלום
רציתי לשאול
יש לי תינוקת ואני רוצה לרשום אותה למשפחתון,
שמעתי שיש משפחתונים של העירייה, ומשפחתונים פרטיים,
רציתי לדעת מה ההבדל ביניהם
מה יותר מפוקח מבחינה בטיחותית שלא מתעללים בילדים
ואיפה יוצא יותר זול
רק אומרת שאם את יוצאת מנקודת הנחה ששמים פיקוח למנוע התעללויות אז תמצאי את עצמך לא נותנת אמון בשום מקום.
ליתר הבנה לפי גישה זו יש נסיונות להתעלל כל הזמן אז לכן תודה לקל שיש פיקוח.

נערך לאחרונה ב:

דיני

משתמש מקצוען
אשתי אומרת שהיא מעדיפה משפחתון של העירייה ששם הגננות משגיחות אחת על השניה מאשר משפחתון בבית שהגננת לבד ויכולה לעשות מה שבא לה (לא דברים נוראים אבל סתם שהתינוק יצרח בינתיים והיא בטלפון, או להשאיר אותו עם טיטול מתנדנד)
משפחתונים של העיריה זה לא מעון, ככל שידוע לי.
אלא מסגרת של 5 ילדים שמבלים בבית המטפלת, ויש פיקוח מטעם העיריה אחת לשבוע + ביקורי פתע.

משפחתון פרטי זו מסגרת פרטית לגמרי והמטפלת גובה מחיר ומתנהלת כפי ראות עיניה.

לגבי התעללות - אכן, כפי שכתבו למעלה - לכי אחרי הלב שלך.
גם בגנים עם מס' מטפלות אירעו התעללויות (רוב האנשים בינונייים ומעדיפים להעלים עין ולשתוק לעוולה).

אם את לא שקטה תמצאי מפעם לפעם הזדמנות לקפוץ באמצע היום (להביא טיטולים, נניח). יכול להיות שהתינוק יבכה כשתקשיבי מאחורי הדלת, וזה גם בסדר בד"כ, גם בבית הוא בוכה מפעם לפעם, בפרט שהמטפלת עסוקה בעוד ילדים. אבל חשוב לשים לב לנימת הקול שלה - זועפת וקצרת רוח או רכה ומפייסת, נסיונות להרגיע את התינוק או התעלמות מוחלטת

והכי חשוב - צרי קשרי אמון עם המטפלת. הביעי את הערכתך. הורים שבאים בגישה חשדנית ומאשימה מאד פוגעים במטפלת, ואילו יחסי אמון נוסכים כוחות.

בלונדי

משתמש פעיל
למישהו יש מידע על מטפלת בבני ברק באזור העריה רח' חברון וכו'

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה