דרוש מידע גרפולוג להכוון תעסוקתי

• פותח הנושא B K
  • פורסם בתאריך
בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

B K

משתמש רשום
אשמח לקבל המלצה על גרפולוג שמתמחה בהכוון תעסוקתי
תודה.

מ הלוי

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
שמואל ברנדווין מבני ברק רחוב הרב שך.
מקצועי מאד.
תעשה כאן חיפש בפורום יש הרבה מידע עליו

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אשמח לקבל המלצה על גרפולוג שמתמחה בהכוון תעסוקתי
תודה.
חשוב ממש ללכת למישהו שהוא גם יועץ תעסוקתי ולא רק מאבחן
הרבה גרפולוגים הם מאבחנים ואז הם אומרים מלא דברים יפים שקשורים אליך אבל לא מכירים את המקצועות מספיק טוב בשביל לדעת לאיפה מתאים לך ללכת, לעומת יועץ שמכיר מה דרוש במקצוע ומה יש לך ועושה את ההתאמה על סמך ידע ולא השערות
מניסיון הייתי אצל 2 הסוגים ושילמתי מלללא כסף לפח

• תודה
Reactions: B K

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
ולכן אשמח לשמוע מנסיון גרפולוג שמתמחה במיוחד בייעוץ תעסוקתי
הייתי אצל גרפולוגית ואחר כך אצל יועצת שלא הייתה גרפולוגית
אבל הן נשים, לא נראה לי יעזור

• תודה
Reactions: B K

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה