עזרה גרפולוגיות

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
יש כאן גרפולוגיות שמוכנות לעשות לי טובה???
אני רוצה לבדוק אם משהו מתאים לי לפי הכתב ...
אני כבר מסובבת סביב עצמי ולא יודעת.. כן.. לא...
ממש אשמח!!!!

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
כתב יד.JPG

נערך לאחרונה ב:

נערה יהודיה

משתמש מקצוען
אוףף, מבאס
יום אחד רציתי דרבוקה וקניתי וניסיתי ללמוד מסרטונים והפסקתי
עכשיו תופים וגם אורגן, אני פשוט לא יודעת ולא בא לי להתחיל ללמוד מכל דבר קצת...
אבל תודה רבה על הרצון לעזור!

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אהממ, אני לא חושבת שאפשר לענות על כזו שאלה מגריפלוג
אולי גרפולוג מאוד מאוד מקצועי, אבל גם בזה אני מפקפקת.
זה לא כול כך נכון אחד שמבין קצת במוזיקה ועוסק בגרפולוגיה יכול להגיד מה מתיהם לפי הכתב אם הבן אדם בל מרץ או רגוע ולהתאים לו איזה כלי

anotherית

משתמש סופר מקצוען
זה לא כול כך נכון אחד שמבין קצת במוזיקה ועוסק בגרפולוגיה יכול להגיד מה מתיהם לפי הכתב אם הבן אדם בל מרץ או רגוע ולהתאים לו איזה כלי

לא מאמינה שככה, מפתק ממו אחד קטן, אבל אולי. לא שוללת
יכול להיות שיחד עם ציור דמות ושיחה קצרה תהיה אפשרות לעזור

גיחצי שפומפה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לא מאמינה שככה, מפתק ממו אחד קטן, אבל אולי. לא שוללת
יכול להיות שיחד עם ציור דמות ושיחה קצרה תהיה אפשרות לעזור
לא אמרתי רק מהפתק הזה אפילו שיכול להיות שכן
בעיקרון שבודקים מקצועי מבקשים מכמה תקופות וגם לא שידוע שהולכים לשילוח את זה משהו טבעי

ישיבשער

משתמש פעיל
אפשר ללמוד שיר מסרטון גם על אורגן וגם על גיטרה למשל עד שיודעים אותו יסודי ואחרי שיש חיבור לשיר ולאופן הנגינה מרגישים למה יש יותר חיבור כלומר איפה הידיים יותר זורמות והאוזניים יותר נהנות ולפי זה אפשר לדעת באיזה כלי לבחור

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה